Skocz do zawartości

1,2,3 Śpiewaj Ty!


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1,2,3 Śpiewaj Ty! był wspólnym programem-projektem Polsatu, FOX Kids, radiowej Jedynki oraz pisna DeDe Reporter mającym na celu wyłonić dzieciaki do specjalnego zespołu muzycznego który nagrał m.in piosenki z piłkarzami reprezentacji Polski. Program realizowano przed Mundialem w 2002 roku.
W programie tym zaczynała Kasia Żurawik - ta sama osoba została rok później pierwszą reprezentantką Polski na Junioe Eurowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kojarzę ten program, ale głównie dlatego, że DD Reporter dość szeroko to opisywał, oczywiście jak na swój cykl wydawniczy, bo nie wiem czy pamiętacie (jeśli mieliście styczność z tym pismem), że wtedy to był miesięcznik. Z tego co pamiętam to w numerze wakacyjnym opublikowano nawet teksty piosenek, które znalazły się na płycie promującej program, nie wiem czy mam ten numer w zbiorach, jeśli bym go znalazł, to może by się skan jakiś znalazł. Przy czym uprzedzam, że zbyt prędko te poszukiwania nie nastąpią, bo DD Reportery kupowane w dzieciństwie mam schowane na strychu i żeby do nich dotrzeć to potrzeba nieco roboty archeologicznej, a na to potrzeba czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładki płyt z programu są tutaj:

http://forum.media2.pl/download/file.php?id=432

https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/fb15f438255641.575a97299f87e.jpg

A zresztą, szkoda że nikt nie ma nagrań z akcji ani nawet propozycji lub zapowiedzi. Na YT oczywiście. Może na Chomikuj coś jest, ale też nie ma - na 99,9%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem oglądać ten program.

Z tego, co tak naprawdę pamiętam to uczestnik, który mówił "Cześć jestem Bartek".

To ta sama osoba, która trafiła do finału z Zuzą.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z tego co kojarzę to niektóre wykonania zaprezentowane w tym programie nawet były niezłe. Pamiętam że w Polsacie w dni powszednie o 16:15 jak i zapewne też na Fox Kids codziennie była tworzona lista przebojów z wykonaniami z danego odcinka programu - ci co na końcu byli na podium wygrywali.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tutaj od 0:45 oficjalny hymn programu - leciał on też u pozostałych partnerów programu czyli w Programie 1 Polskiego Radia (tu codziennie po audycji dla dzieci ok. 19:50 były prezentacje piosenek) i w Polsacie:

 

Edytowane przez Poland
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...