Jump to content
Poland

1,2,3 Śpiewaj Ty!

Recommended Posts

1,2,3 Śpiewaj Ty! był wspólnym programem-projektem Polsatu, FOX Kids, radiowej Jedynki oraz pisna DeDe Reporter mającym na celu wyłonić dzieciaki do specjalnego zespołu muzycznego który nagrał m.in piosenki z piłkarzami reprezentacji Polski. Program realizowano przed Mundialem w 2002 roku.
W programie tym zaczynała Kasia Żurawik - ta sama osoba została rok później pierwszą reprezentantką Polski na Junioe Eurowizji.

Trochę kojarzę ten program, ale głównie dlatego, że DD Reporter dość szeroko to opisywał, oczywiście jak na swój cykl wydawniczy, bo nie wiem czy pamiętacie (jeśli mieliście styczność z tym pismem), że wtedy to był miesięcznik. Z tego co pamiętam to w numerze wakacyjnym opublikowano nawet teksty piosenek, które znalazły się na płycie promującej program, nie wiem czy mam ten numer w zbiorach, jeśli bym go znalazł, to może by się skan jakiś znalazł. Przy czym uprzedzam, że zbyt prędko te poszukiwania nie nastąpią, bo DD Reportery kupowane w dzieciństwie mam schowane na strychu i żeby do nich dotrzeć to potrzeba nieco roboty archeologicznej, a na to potrzeba czasu ;)

Okładki płyt z programu są tutaj:

http://forum.media2.pl/download/file.php?id=432

https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/fb15f438255641.575a97299f87e.jpg

A zresztą, szkoda że nikt nie ma nagrań z akcji ani nawet propozycji lub zapowiedzi. Na YT oczywiście. Może na Chomikuj coś jest, ale też nie ma - na 99,9%.

Z tego co wiem to znajduje się tam kilka występów z programu plus jedna z płyt jego laureatów.

No tak. A sam program był w latach 2002-2003 na Polsacie, a powtórki na Polsacie 2.

Lubiłem oglądać ten program.

Z tego, co tak naprawdę pamiętam to uczestnik, który mówił "Cześć jestem Bartek".

To ta sama osoba, która trafiła do finału z Zuzą.

Edited by Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

No tak. A sam program był w latach 2002-2003 na Polsacie, a powtórki na Polsacie 2.

Premierowo program był emitowany w 2002 roku. Potem to już chyba były powtórki.

Tak dokładniej to premierowa emisja była wiosną 2002, tuż przed Mundialem był finał programu. A potem faktycznie były już powtórki.

Z tego co pamiętam po etapie konkursowym były odcinki specjalne ale nie wiem czy one były emitowane przed Mundialem czy już później.

Edited by Poland

Z tego co kojarzę to niektóre wykonania zaprezentowane w tym programie nawet były niezłe. Pamiętam że w Polsacie w dni powszednie o 16:15 jak i zapewne też na Fox Kids codziennie była tworzona lista przebojów z wykonaniami z danego odcinka programu - ci co na końcu byli na podium wygrywali.

Edited by Poland