Jump to content

1,2,3 Śpiewaj Ty!


Recommended Posts

1,2,3 Śpiewaj Ty! był wspólnym programem-projektem Polsatu, FOX Kids, radiowej Jedynki oraz pisna DeDe Reporter mającym na celu wyłonić dzieciaki do specjalnego zespołu muzycznego który nagrał m.in piosenki z piłkarzami reprezentacji Polski. Program realizowano przed Mundialem w 2002 roku.
W programie tym zaczynała Kasia Żurawik - ta sama osoba została rok później pierwszą reprezentantką Polski na Junioe Eurowizji.

Link to post
Share on other sites

Trochę kojarzę ten program, ale głównie dlatego, że DD Reporter dość szeroko to opisywał, oczywiście jak na swój cykl wydawniczy, bo nie wiem czy pamiętacie (jeśli mieliście styczność z tym pismem), że wtedy to był miesięcznik. Z tego co pamiętam to w numerze wakacyjnym opublikowano nawet teksty piosenek, które znalazły się na płycie promującej program, nie wiem czy mam ten numer w zbiorach, jeśli bym go znalazł, to może by się skan jakiś znalazł. Przy czym uprzedzam, że zbyt prędko te poszukiwania nie nastąpią, bo DD Reportery kupowane w dzieciństwie mam schowane na strychu i żeby do nich dotrzeć to potrzeba nieco roboty archeologicznej, a na to potrzeba czasu ;)

Link to post
Share on other sites

Okładki płyt z programu są tutaj:

http://forum.media2.pl/download/file.php?id=432

https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/max_1200/fb15f438255641.575a97299f87e.jpg

A zresztą, szkoda że nikt nie ma nagrań z akcji ani nawet propozycji lub zapowiedzi. Na YT oczywiście. Może na Chomikuj coś jest, ale też nie ma - na 99,9%.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Z tego co kojarzę to niektóre wykonania zaprezentowane w tym programie nawet były niezłe. Pamiętam że w Polsacie w dni powszednie o 16:15 jak i zapewne też na Fox Kids codziennie była tworzona lista przebojów z wykonaniami z danego odcinka programu - ci co na końcu byli na podium wygrywali.

Edited by Poland
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Posted (edited)

Tutaj od 0:45 oficjalny hymn programu - leciał on też u pozostałych partnerów programu czyli w Programie 1 Polskiego Radia (tu codziennie po audycji dla dzieci ok. 19:50 były prezentacje piosenek) i w Polsacie:

 

Edited by Poland
  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...