Skocz do zawartości

Małe pytanko w temacie "TVN Lingua" (tak z ciekawo


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeskanowywałem transponder "TVN" (ten główny, tzn. 11390), bo zauważyłem, że na "TVN Style" ruszył teletekst i chciałem mieć znaczek o tym w informacjach o kanale ( :D ), a przy okazji zobaczyłem, że na tym transponderze jest "TVN Lingua" (jakoś wcześniej nie zwróciłem uwagi :D ) i naszła mnie ciekawość czy skoro ten kanał jest w "MPEG2" dałoby się go dekodować kartą "N-ki" wsadzoną w moduł, który obsługuje "Conax" na tunerze CI (po prostu właśnie ciekawość mnie naszła - ktoś to testował???)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zaspokojenie mojej ciekawości ! :D

 

Swoją drogą ciekawe, że na "Dreamboxie" jednak wszystkie kanały w "MPEG2" chodzą (wychodzi, że to "sparowanie" karty z tunerem da się w "Conaxie" obejść ! - ciekawe co by było gdyby "Dreambox" obsługiwał "MPEG4", "HDTV", a do tego miał dysk, bo gdyby tak na jednym tunerze móc trzy polskie platformy odbierać... :P ) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

A ja z innej beczki,od czasu zmiany regulaminu zrezygnowałem z kilku pakietów.Nie mam właśnie TVN LINGUA.Ale pytanie,bo jak widzę po programie jest parę fajnych seriali,programów,czy na większości z nich dostępne są wersje z napisami?Nie znam tego języka a chętnie bym coś oglądnął z napisami,swojego czasu leciał "Hotel Zacisze" i nie ukrywam,że się wkur....... jak nie było napisów.Jak jest teraz?????

Uprzejmie proszę o konkretne odpowiedzi.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, Dzięki za odpowiedź,super, a co z innymi programami,filmami,serialami?Chodzi mi tylko i wyłącznie o napisy PL.

 

Bo jeśli jakieś 70% programów mają napisy to natychmiast dzwonię i przywracam ten pakiet.

 

Więc proszę wypowiadajcie się w tym temacie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...