Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

@Janusz 1945

Internet z limitami podobny jest do ,, lizania cukierka przez papierek ,, liżesz , liżesz , a smaku i tak nie czujesz .

Daj sobie spokój z tym internetem , jak chcesz spokojnie i bezstresowo żyć to odpuść sobie tą przyjemność .

Ten 1Gb to jest tylko szczucie - wiadomo , że i tak dokupisz więcej , a o to chodzi CP . Kasa,kasa i tylko kasa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie nieobiektywne z 2 wzgledow. Porownujesz umowe 12 miesieczna w play i 29 miesieczna w cp (bo wziales ceny modemow na 29 miesiecy). Aby bylo sprawiedniliwie porownaj umowe 12 m w play z umowa na 15 miesiecy w CP (Cp w tym przyapdku wypada bardzo blado).

Druga sprawa, jesli bierzec cene modemu z umowy 29 miesiecznej to czemu do kosztow 1 GB dzielisz cene wraz z aktywacja na 12? Podziel ja na 29 wtedy bedziesz mial realna cene 1 GB przy tej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi ale nadal mam mętlik w głowie. Do Playa nie chciałbym przechodzić bo cała moja rodzina ma telefony w Plusie. Jeden z Kolegów pisze, że 1 GB wystarczy w laptopie na 3 - 5 dni a Drugi, że przy oszczędnym korzystaniu na miesiąc. Jestem oszukanym emerytem (czego nikomu nie życzę) i pakiet Familijny to już dla mnie spory wydatek. Na zakup modemu, coś koło 500 zł mógłbym się jakoś zdobyć bo dzisiaj bez internetu nie da się żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz1945

A co ma piernik do wiatraka? Nie bierzesz telefonu i abonamentu na rozmowy telefoniczne ale sam internet z Play.

Moja rada. Weź stary telefon ,który posłuży jako modem . Kup sobie abonament na rok w Play ( bez modemu ) za 15 zł w promocji z wyższym pakietem . Zamów przez internet ( masz wtedy dodatkowo 1 giga ) i za 15 zł miesięcznie masz 4 giga na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raffde ... mógłbym być złośliwy, ale nie będę

 

Po pierwsze zalecałem dzielić cenę modemu przez cenę najtańszego abonamentu, a nie miesiące.

Po drugie modem trzeba skądś mieć, więc nie można porównać oferty z modemem do oferty bez modemu.

Po trzecie wchodząc na stronę Play jakoś nie wygląda wszytko tak optymistycznie.

Po czwarte w CP można podpisać umowę na 15 miesięcy.

 

Podsumowując - po iluś tam miesiącach mamy spłacony modem i potem już ten 1GB mamy za darmo.

A rozmawiamy cały czas o internecie z limitem 1GB, a nie 15GB lub neostradzie 4Mbps bez limitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S_beast

-cyt" Po pierwsze zalecałem dzielić cenę modemu przez cenę najtańszego abonamentu, a nie miesiące."

jak można podzielić coś co dostajesz w Cyfrowym Polsacie za darmo. Może podzielić wyłacznie cene modemu przez liczbę miesiacy ( porównywalnych z konkurencji ) Błąd logiczny popłeniasz. przemyśl to jeszcze raz.

-cyt"Po drugie modem trzeba skądś mieć, więc nie można porównać oferty z modemem do oferty bez modemu."

modem do Cyfrowego Polsatu tak. ale do Play wystarczy zwykły telefon ,który każdy z nas ma.

-cyt"Po trzecie wchodząc na stronę Play jakoś nie wygląda wszytko tak optymistycznie."

oferta http://www.telepolis.pl/news.php?id=20836

-cyt"Po czwarte w CP można podpisać umowę na 15 miesięcy."

nie jestem pewny ale internet masz na tyle ile tra umowa na TV

-cyt"A rozmawiamy cały czas o internecie z limitem 1GB, a nie 15GB lub neostradzie 4Mbps bez limitu."

Czyli lepiej mieć 4 giga za mniej jak 1 Giga w Cyfrowym Polsacie za więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrót myślowy z "najtańszym abonamentem" jak widzę nie został zrozumiany.

 

Chodziło o najtańszy abonament oferowany przez konkurencję przy założeniu, że limit nie jest mniejszy niż 1GB.

Na stronie Play widziałem coś za 15 PLN i przy 18 miesiącach i nie było tam nawet 1GB limitu - to było pierwsze i ostatnie moje wejście na tą stronę, więc nie będę polemizował w tym zakresie.

 

Telepolis i wpisy użytkowników sieci Play znam na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Weź neta od CP, zawsze to szybciej niż 2mb które na pewno nie będą w pełni 2. w CP też nie bedzie na pewno te 28,8mb ale tak powyżej 10 to bardziej prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 1gb moze wystarczyc komus jak korzysta z kompa moze godzinke dziennie i to mega na luzie, jakies www plus poczta, srednia limitu na dzien to ok 30mb(nieduzo) Pamietalbym w tym wzlgedzie ze polsat NALICZA kazdy mb poza abonament ktory sie przekroczy. Wiec odrobina braku opanowania kompa ktory bez wiedzy uzytkownika lubi lyknac czasem jakies aktualizacje moze sie niemilo skonczyc.

 

Oczywiscie ten necik z polsatu jest fajny jak ktos i tak bierze tv, modmik ktory sprzedaja za 299 na allegro moze usykac podobna cene. A karte mozna sobie wykorzystac w telefonie bo umts900 ma juz wiele telefonow. Ewentualnie chyba mozna zastapic ten drogi modem jakims budzetowym e173u-2 ktory tez lapie umts900, coprawda tylko do 7,2Mbs ale za to jest za ok 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie dzwonili z CP i poinformowali mnie że zostałem wyłoniony z pośród 2000 osób do testów internetu LTE, miedzy 16 a 19 ma przyjechać instalator z modemem i anteną zainstalować sprzęt.

O szczegółach poinformuję później jak już będę miał sprzęt i dowiem się co i jak będzie wyglądało w testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też zadzwonili dziś i przyjechał facet z CP i chciał zaprezentować jakość internetu LTE ale nie łapało z modemu ani z anteną na parapecie, ale wziąłem z anteną kominową i w poniedziałek lub wtorek będą mi montować :) jak już będę już go mieć to napisze wrażenia z tego internetu z CP. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapoznałem się z Regulaminem Promocji „Trafny Wybór w Multiofercie z Nowym Cyfrowym Polsatem” i w paragrafie 3 znalazłem zapis, z którego wynika, że abonent, który zawarł Umowę w ofercie Multizestaw z Pakietem Familijnym HD z Okresem podstawowym 36 miesięcy, oprócz pakietu danych w ramach opłaty abonamentowej w wysokości 1 GB

otrzymuje dodatkowy pakiet danych w wysokości 1,5 GB przez cały czas trwania Okresu podstawowego.

 

Chciałbym zapytać czy te dodatkowe 1,5 GB to jest pakiet, który abonent otrzymuje co miesiąc oraz czy ten limit jest do wykorzystania przez całą dobę, czy np. tylko w godzinach nocnych ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...