Skocz do zawartości

[n] nTalk


tumba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Iwa Radziszewska uruchomiła TVN Style, Tomasz Zubilewicz TVN Meteo, więc Ewa Drzyzga TVN Talk

ciekawe jakie programy będą Rozmowy w toku, miasto kobiet, czy zagraniczne programy też takie jak Tyla Barks skow, Ricki Lake show, Jay Leno. jak pokazuje TVN Style większość może być polskie programy takie jak archiwalne odcinki np wybacz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę, to pewnie będą puszczać i polskie i zagraniczne programy. Zreszta szczegóły poznamy zapewne jutro na konferencji - oby tak bylo. Ja powiem,ze na razie nie przekreslam tego kanalu, mysle ze bedzie dobrym uzupelnieniem "Style Moda Muzyka" bo pewnie tam trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że to nie będzie kanał iście talkshow. Nie mogą puszczać w kółko tego samego przez 24h.

Myślę, że tutaj pojawią się elementy publicystyki, rozmowy nad tym co się dzieje w Polsce, wszelkie dyskusje (być może nawet z widzami N w przyszłości), reportaże (typu Uwaga) itp. Nie, nie musi być to rozmowa o polityce, ale np. o tym jakie nowe filmy wchodzą na ekrany kin itp.

Oczywiście będą tutaj pewnie programy zagraniczne (talkshowy), ale nie będą stanowiły praktycznie całej ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze poza daily talk show (glownie dla gospodyn domowych) beda dawac lat night talk shows (jay leno , conan obrian , david letterman i programy z comedy centrali). Niestety od jakis 2 miesiecy europejska wersja cnbc dostepna fta z astry przestala dawac conana i daja skracana wersje jaya. Wiec licze na ratunek ze strony Tvn Talk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze poza daily talk show (glownie dla gospodyn domowych) beda dawac lat night talk shows (jay leno , conan obrian , david letterman i programy z comedy centrali). Niestety od jakis 2 miesiecy europejska wersja cnbc dostepna fta z astry przestala dawac conana i daja skracana wersje jaya. Wiec licze na ratunek ze strony Tvn Talk :P

Ratunek jak widac N zapewniła. Ja już czekam na Conana :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Cytat ze strony N-ki:(http://www.n.pl)

 

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zaprzestanie nadawania programu telewizyjnego „nTalk” przez nadawcę, z dniem 28.06.2009 r. program ten zostanie zastąpiony programem telewizyjnym „ID Investigation Discovery”. W przypadku, jeżeli uznają Państwo, że zmiana jest dla Państwa niekorzystna, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia w terminie do dnia 24.06.2009 r. włącznie.

 

Dokładny link do tej informacji:

 

http://n.pl/oferta/kanaly/pakiety/style ... ntalk.html

 

Czytać na samym końcu artykułu.

 

Szkoda tego kanału,ale niestety tak to już jest,kiedy dany kanał jest dostępny tylko na jednej platformie i nawet w kablówkach nie jest/był dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dla mnie ważniejsze z tego wszystkiego jest to, że ma go zastąpić ID. Wychodzi na to, że ID wystartuje 28 czerwca i miejmy nadzieję, że się też pojawi w pozostałych platformach bo raczej nie będzie w N na wyłączność. Co do nTalk też go nigdy nie widziałem i tu sytuacja wygląda podobnie jak z O.TV - słaba dostępność. Może jakby był też w innych platformach albo chociażby w kablówkach to sytuacja wyglądała by inaczej. Podsumowując nie tylko Polsat robi nieudolnie kanały tematyczne, a także ITI. Teraz należy się zastanowić jaki kolejny kanał pójdzie do likwidacji.

 

Tylko dziwi mnie to że stacja ID będzie w SMM, a nie w pakiecie KNŚ obok innych kanałów Discovery :]

Czemu tu się dziwić? Wszystkie pakiety N-ki jakieś takie pomieszane, nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...