Skocz do zawartości

[n] nTalk


tumba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Polsat robił nieudolne kanały tematyczne. Na dodatek dzięki obecności w największej platformie satelitarnej w Polsce (na razie 4 są już w pakiecie Mini!) oraz sieciach kablowych obecne stacje Polsatu są w stanie bez problemu sobie poradzić. Nie to co produkcje ITI - obecność w najmniejszej platformie, tylko dla części abonentów, mało kablówek. Tak więc do widzenia nTalk i reszta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest o nTalk, ale nie omieszkacie wtrącić coś o kanałach Polsatu.

Jeśli chodzi o te kanały, to póki co ogladalnością nie grzeszą, mimo dość dużej dystrybucji.

ITI Neovision ma jeszcze kilka innych kanałów autorskich w portfolio i póki co nie zamierzają zakończyć żywota.

 

Z trzech wyłączanych kanałów żal mi jedynie TVN Lingua. Pozostałe dwa to kanały niszowe, które nie napędzały sprzedaży platformie.

Trudno porównywać je do jakichkolwiek produkcji Polsatu.

 

A jeśli już porównujecie kanały TV (i ich oglądalność) to porównujcie Polsat News do TVN24, P. Cafe do TVN Style czy P. Play do TVN Turbo, TV Biznes do TVN CNBC, Polsat do TVN, czy Polsat 2 do TVN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już porównujecie kanały TV (i ich oglądalność) to porównujcie Polsat News do TVN24, P. Cafe do TVN Style czy P. Play do TVN Turbo, TV Biznes do TVN CNBC, Polsat do TVN, czy Polsat 2 do TVN7.

 

Kto teraz porównuje oglądalność kanałów tematycznych TVN i Polsatu? Nikt. Za to Ty - tak. I to jest właśnie nieuzasadnione. Jeżeli interesujesz się mediami to wiesz dlaczego.

 

Za to żeś nieźle wyskoczył z porównanie TVN7 i Polsat2. Jestem pod wrażeniem.

 

nTalk poszedł w odstawkę, kolejny kanał, który opuszcza ''n'' a ma to się głównie z planami oszczędnościowymi. TVN CNBC Biznes nie zniknie, bo pochłonął masę pieniędzy, więc jest projektem drogim, co oznacza, że jest to kanał ważny dla Grupy TVN. Podkreślam - Grupy TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo te kanały (nTalk, OTV) mimo wszystko wyróżniały w pewnym stopniu platformę N. Nie miałem wprawdzie do nich dostępu, ale wiem, że nTalk emitował w miarę świeże talk-showy z oryginalną ścieżką językową i napisami, co jest zdecydowanie ogromnym atutem kanału. Szkoda jednak, że ograniczali się tylko do Enki. Od początku czułem, że jeśli nowe stacje ITI Neovision nie otworzą się chociaż na kablówki, to nie będą miały szans na dłuższe przetrwanie.

 

Z drugiej strony patrząc, może to i dobrze że platforma N krytycznie patrzy i rezygnuje z nierentownych i mało popularnych projektów. Gdyby chociaż zastępowano je godnymi zamiennikami. Wybaczcie, ale kolejny kanał spod szyldu Discovery (mowa oczywiście o ID) wniesie wyłącznie kolejną porcję reklam. Enka chyba dość mocno zbratała się z Discovery i nie może dołączać konkurencyjnych stacji dokumentalnych... Bo nie wierzę, że nie chce... No chyba, że chodzi tylko o względy ekonomiczne.

 

No ale wracając do tematu, codziennie dowiadujemy się o kolejnym kanale, który zamyka ITI. Ciekawe czy jeszcze jutro może przeczytamy o likwidacji stacji Wojna i Pokój? Nie zdziwiłbym się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko co w nTalk było świeże. Dużo było tam produkcji sprzed kilku lat. Co prawda, talk-showy się nie starzeją, jednak jak widać nie wszystko co na zachodzie, w Polsce musi mieć rację bytu. Tym bardziej Nka nadal nie jest platformą rentowną, a nTalk ciążąc na platformie i przynosząc jej straty, dowalał jeszcze TVNowi - chociażby dlatego, że ten jest notowany na giełdzie. Każda złotówka w N do tyłu odnotowywana była na warszawskim parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...