Skocz do zawartości

TV Polmusic


neo_patryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do języka: gorzej jak ktoś mieszka w Polsce i robi takie błędy (@mietek - jesteś tu? :lol: )

 

Pewnie, tylko @mietek vel @felik3 nie otwiera telewizji (chyba) :wink:

 

A pak poważnie, jak podchodzimy do czegoś profesjonalnie, to Pan Strzałka powinien znaleźć kogoś, kto będzie mu pisał informacje prasowe, przecież to nie takie trudne. Życzę powodzenia w projekcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy Pasnstwo.....

wiele z was wysmiewa sie z tych ZESPOLOW I CHLOPAKOW Disco-Polo,

ale przeciez to wasi rodzice, wasze rodziny babcie .dzidkowie,

starsze siostry lub bracia a moze nawet i niektorzy z was sa widoczni

na teledyskoach ktore otrzymaklicmy z firmy

GREENSTAR I MTJ bawia na koncertach w latach 80-90...

No ciekawie się zapowiada :wink: Jeżeli teledyski były kręcone w dyskotece "Fantazja" w gminie "Jaświły" (65 km na północ od Białegostoku) to sie jeszcze okaże że zobaczę siebie w TV ( :shock: ).

Pamietam doskonale swoje zdziwienie jak w muzycznym programie na Polsacie2 zobaczyłem swoich znajomych (na antenie zobaczyłem jakieś 3 lata temu a teledyski były kręcone jakieś 5 lat temu). Akurat wtedy gdy kręcono teledysk nie było mnie ale na niektórych jeżeli ktoś mnie zna to może mnie spokojnie wypatrzeć wśród tłumu :wink: (tylko nie powiem jakich :roll:)

 

A wracając do tematu o Polmusic, czekam na tą stację kiedy uruchomicie na HotBirdzie (tylko spieszcie się bo na transponderze 11.470V już się wyczerpuje miejsce :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyz zwracajac sie do ITVN, TV-Polonia, oraz Telewizji Polskiej nie otrzymalismy zadnej pomocy...

A dlaczego by mieli? :roll:

 

Chyba konkurencyjne kanaly nie zrobia dla was reklame i artykuly prasowe.

 

To nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencyjne? Wolałbym zapłacić nawet 200$ za "Rodzinę zastępczą" i inne powtórki w Polsacie 2 niż mieć za darmo przez godzinę tygodniowo marniutką TV Polmusic.

 

Rozbraja mnie język kolegi @tv-polmusic, który strasznie bełta angielski z polskim tworząc swoisty cyrk.

 

Dobra, więc jadę po kolei:

 

Juz w krotce .... Sat - Kurier

w naszych blokach muzycznych na satelicie Galaxy-25,

gdzie zobaczy was Polonia na FTA

w Kanadzie ,Hawai.Alska,

South America,PuertoRico.

Bahamas..i wielu innych zakatkach swiata.

Proszę mi wytłumaczyć, bo nie rozumiem. Po co komuś w USA czy w Kanadzie reklamy, programy czy co tam chcesz pan emitować, poświęcone telewizji satelitarnej w Polsce? W mailach Pana Strzałki sam byłem pouczany o zasięgu amerykańskich satelitów... których sygnał nie dociera do Polski. Więc po co ta cała farsa?

 

zwrocilismy sie do Sat Kurier o pomoc w rozpowszechnieniu informacji

o powstaniu naszego kanalu TV-Polmusic,gdyz zwracajac sie do ITVN,

TV-Polonia, oraz Telewizji Polskiej nie otrzymalismy zadnej pomocy...

Pewnie zauważono literówki w tematach maili i nawet ich nie odczytano, oszczędzając w ten sposób gardło, by nie zedrzeć go ze śmiechu.

 

Moi drodzy Pasnstwo.....

wiele z was wysmiewa sie z tych ZESPOLOW I CHLOPAKOW Disco-Polo,

ale przeciez to wasi rodzice, wasze rodziny babcie .dzidkowie

Nie wyobrażam sobie mojej siedemdziesięciosiedmio letniej babci tańczącej przy disco polo.... W ogóle nie widzę żadnej babci ani dziadka bawiącego się przy takiej muzyce.

 

Reszty już mi się nie chce nawet cytować, bo upociłem się, żeby przeczytać powyższe posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego @Karol nie przepadasz za @tv-polmusic, bo "tniesz go równo z trawą" :?

Z jednym nie sposób się nie zgodzić, jeśli facet będzie dalej tak bełkotał to nie tylko naraża się na śmieszność, ale i na kompromitację. Wyobraźcie sobie, że ktoś tak bełkocze na niemieckim forum, ban z mety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno,nie dogodze wam wszystkim,

zawsze mozecie ogldac to na co macie ochote...

ale widze ze niedoscenicie tego co sie dla was robi,

wiec wybaczcie nie ma juz dla was czasu, mam inne zajecia, wpadlem tu chwilowo aby wytlumaczyc wam kilka zeczy ale jestescie wszyscy madrzejsi...

 

Pozdrawiam

Eugeniusz Strzalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem o projekcie, życzę w nim powodzenia. Chodziło mi o poziom języka polskiego. Jak się coś robi na serio to nie można pisać do rodaków:

wytlumaczyc wam kilka zeczy
, bo to jest kompromitacja. Życzę dużo wytrwałości i wytężonej pracy ze słownikiem języka polskiego :wink:

 

PS Wypadałoby zainstalować sobie polską wersję Worda :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedynym atutem tej telewizji jest to, że będzie w niej mozliwość obejrzenia teledysków disco polo, wiem że czeka na to spora ilość osób, ale nie podoba mi się te 30 minut w ciągu całego tygodnia - coś marnie ile tam puszczą klipów 2,3 z disco polo i może ze 4 z pozostałej muzyki.

 

Lepiej by już wysilili się na tą godzinę dziennie.

No ale cóż zobaczymy jak to będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wlazłem na stronę tego cyrku. Z tego co widzę, nie wiele się rozwinęli. Od 2008 roku mają ponoć nadawać w Nowym Jorku, Chicago i gdzieś tam jeszcze. A informacja o tym, że będą w Europie o dziwo znikła. Nie dziwię się - z Panem Strzałką nie sposób się dogadać. W rozmowie ze swoimi rodakami niejednokrotnie pokazywał jakim jest [beep]. Udowodnił także, że jego własne ambicje potrafią go przerosnąć. Typowy przykład człowieka, do którego krytyka nie trafia, lecz go trafia prosto w serce. Dlatego potem wyładowuje emocje m.in. na starym forum MediaLink.

 

Edycja Burli: Proszę o dowody. Na razie post nosi znamiona pomówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie oszukujmy się. Tego TV Polszajzu nikt nie ogląda. Naprawdę nieprawdopodobne jest rezygnować z dziesiątek muzycznych kanałów telewizyjnych oraz radiowych dla jednego kanaliku który nadaje pół godziny, czy tam godzinę tygodniowo. W ogóle nie wiem czy on jeszcze dostępny jest na satelicie. Pan Strzałka naprawdę nie ma talentu do robienia telewizji, oferuje Polonii tandetę w postaci swojej telewizji, która nagrywana jest na kasety wideo. Ludzie wolą wybrać MTV i inne amerykańskie kanały muzyczne, a jeśli chcą trochę polskiej muzyki, to zapewne wielu z nich ma internet, możliwość korzystania z YouTube. Są także sklepy muzyczne z płytami z Europy, w tym Polski.

 

Co do strony internetowej Polszajzu, to dajcie spokój... Pan Webmaster (vel Eugeniusz S.) przypomniał nam sieć sprzed 10 lat. Ograniczoną i prostacką. Nawet szablonami nie umie się dobrze posługiwać. Heh.

 

I cóż mu daje to, że niby nadaje FTA z satelity, a praktycznie całość materiałów oferuje także w necie w mizerny sposób. Skąd na to brać pieniadze? Z rozprowadzania dekoderów TV Trwam, czyli tego czym zajmuje się jego firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem trochę informacji co do startu TV Polmusic na satelicie w Europie.

 

Kanał ma się pojawić nie jak to zapowiadano w listopadzie 2007 tylko w marcu 2008, będzie on dostępny na satelicie Amos a nie jak zapowiadano na Hot Birdzie. prowadzone są rozmowy z sieciami kablowymi na temat dołączenia stacji.

 

Kanał ma nadawać nie 30 minut a 24 h, przez cały tydzień.

 

Takie info, zobaczymy co z tego będzie.

 

Źródło: mail od redakcji Tv Polmusic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...