Skocz do zawartości

www.clickclickclick.com


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie, gdyby ten temat założył "zwykły" użytkownik (nie administrator/moderator), to już dawno by wylądował w koszu. :wink:

 

Nie ma co się czepiać, to przecież Hyde Park :wink: Zobacz ile jest niemądrych tematów założonych przez "zwykłych" userów i jakoś nie lądują w koszu. A jak faktycznie mamy taki terror na forum, to za krytykę "władzy" dostaniesz bana 8):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może przesadziłem, chociaż nie miałem na myśli krytyki "władzy".

Myślałem tak: co by było, gdyby ktoś założył ten temat z linkiem prowadzącym na stronę http://www.clickclickclick.com, ale informacje o stronie by napisał np. po angielsku. Dlatego pomyślałem "kosz". Ale "władza" ma rację, więc ten temat to nie spam, nie ma też terroru.

 

Z ostaniej chwili:

Sorry - this site is temporarily closed.

Please come back later to click for your country,

or click here to see the current totals.

To pisze na clickclickclick, więc na razie z klikania nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przecież tematu nie założyłem - był to post w humorze, ale zbyt się rozbudowała dyskusja i wydzielono obobny wątek, aby nie śmiecić w humorze ;) Gdyby się nie rozbudowała - nie byłoby tematu.

 

W normalnych warunkach gdyby ten link poszedł z angielskimi podpisami to nawet nie sprawdzałbym go (wirus może?) i wywalił :P Już mialiśmy kupę spambotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz strona ledwo co chodzi przez te obrazki.

Z klikaczy i tak ludzie korzystają, tylko muszą już siedzieć przy kompie.

Naszym problemem nie jest ten kod, tylko serwer. Gdyby działał w 100% sprawnie byśmy wygrali z Japonią, bo mamy lepszego klikacza (4000-5000 nabija w minutę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczymy już tylko z Chile.

Ponoć Japonia nas polubiła i dali swoje sposoby na szybsze klikanie (program). Ale nie wiem ile w tym prawdy, choć linki widziałem, ale programu nie instalowałem (achhh ten japoński :lol: )

 

Myślę, że mamy szanse z Chile, bo z tego co się domyślam to koniec jest 15 maja o 24.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...