Skocz do zawartości

www.clickclickclick.com


Rekomendowane odpowiedzi

KLIKACZ

instrukcja obsługi:

wpisujemy ile kliknięć myszką ma wykonać program(radze uważać bo np. u mnie jest dwa razy wiecej niz wpisuje:P, więc na początku lepiej wpisywać małe wartości. Po kliknięciu "GO" okno się zminimalizuje i zacznie się klikanie.

 

UWAGA! program skończy klikać dopiero po wykonaniu podanej liczby kliknięć, raczej nie da się go zatrzymać(chyba, że restart kompa :D )

 

Klikacz produkcji VVojtasa

 

Jeszcze jedno-okno programu ustawiamy tak, żeby przycisk "GO" znalazł się nad miejscem, na które chcemy klikać.

 

Wymagany Net framework 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Masz lepszy klikacz. Właśnie sam chciałem tego używać, ale mój szedł wolno (1 klik/sek) i musiałem włączać kilka na raz klikaczy, ale ciężko mi się to ustawiało a co 999 trzeba było zmieniać.

No i nie zliczał mi na górze pkt do rankingu (nie wiem czemu ?).

 

Edit:

Ale Twój download nie działa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem jeszcze na rapidshare:

http://rapidshare.com/files/30055415/klik.exe.html

 

btw. Myślicie, że chilijczycy nie kombinują?? Program wcale nie będzie klikać szybciej niż człowiek bo na http://www.clickclickclick.com jest skrypt, który uniemożliwia za szybkie klikanie, po prostu trochę ręka odpocznie :D

 

Oczywiście jeśli ktoś chce NORMALNIE klikać nie musi ściągać klikacza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam państwa bardzo serdecznie:)

 

tlanslatory stron chilijskich i japońskich wskazują na niezłe czitowanie.

tak, czy siak polecam programik:

 

repost

http://www.uploader.pl/file/29014/clicknew.rar.html

New jako nakładka na przeglądarkę.

 

http://www.uploader.pl/file/29573/clickfine.rar.html

Fine jako druga wersja clickint z wbudowaną przeglądarką.

 

bardzo nas cieszy tutejsze zaangażowanie w projekt.

polecam zostawienie z włączonym programem na noc i cieszenie się z przyrastających wyników.

 

osobiście wyklikałem tymi programami ok 2mln, i jeszcze całkiem sporo innymi (już niestety nie skutecznymi) - te działają znakomicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to jednak naiwny jest :? Wynika z tego, że kto ma lepszych oszustów i cwaniaczków ten wygrywa, chciałoby się powiedzieć, jak to w życiu. Mało jest już miejsce gdzie można uczciwie rywalizować, nawet taka prosta zabawa została popsuta. No cóż, teraz to tylko zostaje liczyć na to, że polskie cwaniaczki załatwią chilijskich cwaniaczków :wink:

 

PS

Chyba faktycznie wszyscy oszukują ile wlezie. Ten wyniki Chile i duży awans Japonii wydawały mi się podejrzane.

:arrow:http://www.clickclickclick.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - bez wzajemnych przepychanek ;) Tak przypuszczałem, że są jakieś automatyczne klikacze.

 

Polaków jest 38 122 000, a kliknięć 128 649 354 - średnio na każdego polaka przypadają trzy kliknięcia, ale przecież nie wszyscy mają dostęp do internetu, a co więcej nie wszyscy wiedzą o tej akcji.

Druga sprawa - w ciągu dnia + 20 mln. kliknięć - zalatuje na starcie wałkiem :lol:

 

Tak czy siak Izraelczycy, czy Chilijczycy też pewnie nieźle kombinują - teraz byleby wygrać, bo jeśli nawet ze wsparciem softwareowym przegramy to już będzie naprawdę lipton :lol:

 

Co do klikania standardowego - najlepiej robi się to w rytm muzyki 8)

 

Chile znowu nas dogania. Nie wiem do którego trwa rozgrywka, ale będzie ciężko się utrzymać na pierwszym. W każdym razie w najgorszym wypadku będziemy drudzy, bo przewagę nad Izraelem mamy już znaczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chile dogania nas w nocy (u nich dzień wtedy jest) my nadrabiamy. nad ranem różnica jest ok 5-6 mln, ale do południa topnieje. dlatego takie ważne jest aby właczać klikacza w nocy. każdy automat widocznie poprawia sytuację. różnice w czołówce są bardzo małe i wszystko może się stać! MAMY wielką szansę na zwycięstwo!

 

w dniu wczorajszym dużym zagrożeniem była japonia (na pewnych etapach klikali 5x szybciej)

 

ad. klikacza, to pewne informacje są podawane w formie zakodowanej. osoby, które chcą klikać nie tracąc możliwości pracy na komputerze proszone są aby odwiedzić wątek http://www.frazpc.pl/b/1410186698/0/calosc (uwaga! usuńcie z adresu cyfrę grunwald!)- jest strasznie rozlazły już, ale odpowiednie informacje są na 13 stronie @MAZOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile osób złapie o co chodzi z Grunwaldem - ja mimo późnej pory szybko zrozumiałem ;)

 

Powiedzmy tak - kto chce i nie boli go sumienie - niech klika bardziej ałtonatycznie (zaszyfrowany wyraz), a kto ceni sobie uczciwość - bardziej ręcznie (ja zostaje w tej drugiej grupie ;) ). Cel jest jeden - mamy wygrać - to coś jak mistrzostwa świata w piłce nożnej i jesteśmy w finale teraz 8)(tak, tak - to jest trick psychologiczny mający na celu zachęcić fanów piłki nożnej - uczyło się psychologii :lol: )

 

EDIT: @MAZOK z tamtego forum to już naprawdę pomysłowy - wm(towar) do tego - ja bym na to nie wpadł. Co tu dużo gadać - Polak potrafi 8)

 

EDIT2: Skorygowane, aby przypadkiem ktoś z Chile nie podpatrzył - kto jest sprytny - dojdzie w czym rzecz ;)

 

EDIT3: O rotfl - w google jesteśmy na trzecim na hasło clickclickclick :shock: To nawet na hasło "TV satelitarna forum" jesteśmy niżej :lol: No ładnie :lol: A jak wpisze się "forum tv sat" to nawet na pierwszej stronie nas nie ma. Hmmm... trzeba będzie się wziąść za spamowanie w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.Orbita -Dokładnie!

odnośniki do naszych wątków, zwłaszcza tych z góry wyszukiwarki google są bardzo popularne w chile, japoni i izraelu.

wiele wskazuje na to że klikacze polskie są najbardziej dopracowane (inne się częściej wieszają).

 

zakoduj to wm(towar) lepiej. to jest exxlusive, wasze forum jest wysoko w googlu na hasło clickclickclick

 

nasze poszukiwania wykazują, że do wieczora tego nie używali.

nie mniejszym zmartwieniem od chile jest japonia. mają proste skrypty, ale zjawiso tam jest bardziej masowe.

swoją drogą, to po ominięciu przez nas problemu tłumaczenia krzaczków (auto translatory) zaczęli stosować "funjapanese"- tego nikt poza nativem nie przetłumaczy.

 

Edycja Mr. Orbita: Na forum u nas mamy taką zasadę, żeby nie pisać pod sobą - posty połączyłem ;) Info jest w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...