Skocz do zawartości

sport na platformie N i CP


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne to gra Canal+ na zbicie ceny, ale stacja ta twierdzi, ze jest w stanie z ligi zrezygnować. Choć ja osobiscie nie bardzo w to wierze, sadze, ze to tylko gra na zbicie ceny w przetargu. Francuski Canal+ czy tez niemiecka Premiere w pewnym momencie też straciła prawa do narodowej ligi. We Francji doprowadzilo to w sumie do dzisiejszej fuzji z TPS. Pod tym wzgledem, takze polski oddzial C+ bedzie chcial ligę zachować. Ale jednoczesnie pojawia sie rzecz inna- zobaczcie, jak łakomy to kąsek. Tak wiec konkurencja, a szczegolnie dopiero raczkująca N będzie chciała o ligę zawalczyć. Taki scenariusz jest juz znany takze za granica (niemiecka Arena) czy nawet z Polski (Sportklub odebral Polsatowi prawa do Bundesligi i tak zaistnial, Nsport zabral Lige Mistrzów). Po cichu wiec mam nadzieje, ze moze na konferencji pojawi sie i ten temat (a moze szerzej: temat praw sportowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n ( może szerzej ITI ) zawalczy o Ekstraklase i wydaje sie że wygra.

Polsat nie ma żadnej druzyny, a ITI ma Legie i mocno w nią inwestuje.

Poza tym na n masz możliwość nagrywania sportu - np. meczy LM i nie tylko - to jest wielki plus n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierać sport tylko między CP lub N to ja bym oczywiście wybrał już N. Ma lepszą ofertę sportową. Zwłaszcza teraz, kiedy poważnie myśli o Ekstraklasie...

 

"Myślał indor o niedzieli a w sobotę łeb mu ucięli "

 

Myślenie ma swoją przyszłość, ale nie zawsze to oznacza lepszą ofertę.

 

 

Chciałbym się wybrać na tę konferrencje. Jest ona dostępna dla wszystkich? Był ktoś na już jakiejś?

Zastanawiam sie nad zamówieniem "n", ale czekam aż mój blok skończą ocieplać:D

 

spoko możesz założyć już teraz n-boks Cię nie przegrzeje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OE byłaby dla Nki na pewno wybawieniem. Z tego co czytałem bitwa rozgrywa się teraz o 5 lat transmisji - kluby chcą 100 mln dolarów.

Sprawa droga, ale przykład C+ pokazuje, że można na tym zarobić.

 

Jednak to nie jest kwestia kolejnego sezonu, a aż 2008/2009 ! To jest bardzo dużo czasu i przez ten czas Nka nie będzie miała OE...

 

Na kolejny sezon mieli okazję kupić Premiership, SerieA oraz mogli mieć już dziś Premiera Divison (od tego sezonu co się teraz kończy). Jak na razie nie mają nic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tutaj: http://sport.interia.pl/raport/stv/spor ... 00664,3948

 

i cytat:

Nieoficjalnie mówi się, że klubom marzy się kontrakt na poziomie 100 mln dolarów za pięć lat - taka suma figurowała na pięcioletniej umowie, gwarantującej Canal+ telewizyjną wyłączność na ligę w latach 2000-2005 (później uległa ona obniżeniu o 40 procent).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...