Skocz do zawartości

sport na platformie N i CP


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam z cyfry zrezygnowalem bo nie mam tyle kasy teraz wybieram miedzy n a cp. Najbardziej interesuje mnie sport. MAm pytanie na jakie ligi piłkarskie

i inne imprezy sportowe ma licencje cyfrowy polsat a na jakie n. Krotko mowiac ktora platforme bardziej oplaca sie wybrac zeby byc zadowolonym kibicem?? prosze pomozcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa transmisyjne Polsatu Sport:

1. Piłka nożna

. Puchar Ekstraklasy

. Mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2008: m.in. reprezentacje Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, Danii, Irlandii, Szkocji, Norwegii, Walii, Słowacji, Węgier

. Puchar UEFA

. Liga portugalska

. Liga holenderska

. Liga szkocka

. Liga włoska – Lazio Rzym, Torino, Cagliari, Catania (do końca tego sezonu)

. Liga grecka

. Coca-Cola Championship

. Puchar Niemiec

. Puchar Francji

. Puchar Włoch

. Kanały klubowe: Manchester United, Arsenal Londyn, Chelsea Londyn, FC Liverpool, Barcelona TV, Inter Channel, AS Roma Channel, Juventus Channel

. Mecze towarzyskie z udziałem m.in. reprezentacji Włoch, Brazylii, Argentyna, Holandii, Hiszpanii

2. Siatkówka

. Liga Światowa mężczyzn

. Wszystkie mecze reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn rozgrywane w kraju

. World Grand Prix kobiet

. Polska Liga Siatkówki mężczyzn

. Liga Mistrzów

. Liga Mistrzyń

. Puchar CEV i Puchar Top Teams

. Turnieje siatkówki plażowej w ramach Swatch FIVB World Tour

. Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn

3. Formuła 1

. Sesje treningowe, kwalifikacje, wyścigi, magazyny – transmisje i retransmisje

4. Żużel

. Ekstraliga żużlowa

. Liga szwedzka

. Mistrzostwa Polski Par Klubowych

. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski

. Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

. Złoty Kask

5. Koszykówka

. Mistrzostwa Europy 2007, mężczyźni (Hiszpania), kobiety (Włochy)

. Dominet Bank Ekstraliga

. Puchar Polski mężczyzn

. Liga hiszpańska ACB

6. Boks

. Walki Tomasza Adamka o Mistrzostwo Świata

. Walki z udziałem Andrzeja Gołoty

. Gale bokserskie Grupy Hammer Knockout Promotion z udziałem m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka

. Gale bokserskie Grupy Sauerland (m.in. Nikołaj Wałujew, Kevin McCline, Oleg Maskajew)

. Gale bokserskie Sports Network Limited Boxing Promotions

7. Tenis

. Wimbledon

. ATP Tennis Masters Series – cykl turniejów Indian Wells, Miami, Monte Carlo, Rzym, Hamburg, Toronto, Cincinnati, Madryt, Paryż i finał w Szanghaju

. J&S Cup

. KGHM

. Wybór turniejów ATP i WTA

8. Hokej na lodzie

. Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

. Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Dywizji 1 z udziałem reprezentacji Polski

. Puchar Spenglera

. Europejski Puchar Mistrzów

9. Piłka ręczna

. Mecze reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn rozgrywane w kraju 2007 i 2008

. Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn 2007

. Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet 2007

. Turnieje towarzyskie m.in. Memoriał Domingo Barcenas

10. Rugby

. Puchar Świata 2007

. Mecze reprezentacji Anglii

. Mecze towarzyskie z udziałem najlepszych drużyn świata: Nowej Zelandii, Australii, Walii, Irlandii

. Liga Mistrzów – Heineken Cup

11. Narciarstwo alpejskie i klasyczne

. Puchar Świata FIS w narciarstwie alpejskim – zawody rozgrywane w Austrii

. Puchar Świata w narciarstwie biegowym i kombinacji norweskiej – zawody rozgrywane w Austrii

12. Pływanie

. Puchar Świata

13. Kolarstwo

. Wyścigi z cyklu Pro-Tour

. Wyścig Karkonosze Tour

. Pomorski Klasyk

. Wyścig Dookoła Mazowsza

. Memoriał Andrzeja Trochanowskiego

. Pomerania Tour

. Memoriał Henryka Łasaka

. Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich

. Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego

. Puchar Uzdrowisk Karpackich

. Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym kategorii Elita

. Szlakiem Walki Majora Hubala

. Wyścig Solidarności i Olimpijczyków

. Wyścig o Puchar Ministra Obrony Narodowej

. Eko Tour Dookoła Polski kobiet

14. Lekkoatletyka

. Cykl mityngów IAAF Grand Prix

15. Tenis stołowy

. Turnieje ITTF Pro Tour

16. Badminton

. Mistrzostwa Świata kobiet i mężczyzn

. Turnieje IBF Masters

17. Golf

. British Open Golf 2007

18. Sporty walki

. Gale Kickboxingu

19. Piłka plażowa

. Mistrzostwa świata w piłce plażowej

20. Futsal

. Puchar Europy

. Turnieje z udziałem Clearexu Chorzów

21. Sporty motorowe

. Wyścigi formuły A1

Magazyny:

. FIFA Futbol

. Trans World Sport

. European Tour Weekly

. Total Rugby

. Inside Grand Prix

. Gilette World Sport

. KO TV

. Magazyny sportów zimowych

 

Żródło:

http://sport.interia.pl/raport/stv/tabe ... -sport,256

 

Pod tym linkiem.na tej stronie możesz sprawdzić także inne kanały sportowe(do czego maja prawa)

Jeśli chodzi o piłkę nożną w CP to jak widać nie jest z tym najlepiej,ale jeśłi uważasz,że sport to nie tylko piłka nożna to Polsat sport jest odpowiednią stacją dla ciebie,więc bierz CP.Oczywiście CP ma także jeszcze Eurosporty.

 

Ale jeśli chcesz oglądać Ligę Mistrzów,Bundesligę,Puchar Polski,NHL to musisz wziąć N-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy sport leci na N moim zdaniem.

To, że PS ma dużo praw, nie znaczy, że są one dobre. Przede wszystkim na CP piłki nożnej nie zobaczysz (bo co tam zostanie - II liga angielska ? portugalska ? no może jeszcze holenderska jest godna uwagi).

Na N jest LM i Bundesliga. Do tego argentyńska i brazylijska. W Nsport jest Puchar Polski (lepszy niż Puchar Ekstraklasy zrobiony dla picu przez PS)

Poza tym zanosi się na to, że tylko widzowie N zobaczą Copa America...

 

A jak kupisz antenę za 50zł to będziesz miał jeszcze Polsat zwykły, gdzie zobaczysz F1 i za rok Euro 2008 w całości (na otwartym kanale).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt nie pisze o wyłączności PS na KOSZA, SIATKĘ i ŻUŻEL !!!

Większość obecnych Gali boksu też jest PS

 

Jak były małe perturbacje o ekstraligę to na forum N już dostawali ekstazy, że będą oglądać na N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport N poza LM i PP i NHL nie ma nic konkretnego tylko gadające głowy.

Zaś PS ma tego dużo ale bez konkretów co było dobre to im konkurencja potkupiła .

Ale nie porównuj oferty Nsport do PS.

Porównaj mu N do CP pod względem sportu!

Przecież kolega nie chce kupić 1 kanału, tylko pakiet familijny w CP lub coś tam w N razem ze sportowym.

Tak więc powinniśmy wkleić tu ramówki NASN, SportKlubów, Nsportu, TVP Sportu przeciwko Polsatowi Sport (Eurosporty pomijam bo są tu i tu, choć w familijnym nie ma Eurosport 2 ! - a jak weźmie RealMix, to niech lepiej bierze C+ jak chce piłkę, bo cena wyjdzie podobna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy sport leci na N

Chyba tylko pod względem ilości kanałów. W taki Sportklube to po za Bundesligą to praktycznie nic ciekawego nie ma same powtórki walk bokserskich jakieś bushido, rzutki,poker amerykańskie wyścigi (czy te dyscypliny są tak ciekawe)o argentyńskie lidze nie będę wspominał bo tak na prawdę tylko znikoma cześć ludzi ogląda te mecze bo i tak każdy woli europejski futbol . Nie wiem po co oni robili Sportclub+ . W nsport to tylko godna uwagi jest LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylijską i argentyńską ligę ze SportKlubów można porównać do II ligi angielskiej i portugalskiej. W sensie oczywiście, że żadna nie jest tak dobra jak np. Primera Division.

 

RRGO chciał coś z piłki to moim zdaniem lepszy futbol jest na N.

Oczywiście o C+ tutaj nie ma co gadać, bo tam sama esencja leci :)

 

Kwestia gustów. Generalnie to możnaby poczekać do 16 maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylijską i argentyńską ligę ze SportKlubów można porównać do II ligi angielskiej i portugalskiej. W sensie oczywiście, że żadna nie jest tak dobra jak np. Primera Division.

Oj myślisz sie myślisz. Liga brazylijska byłby zapewne najlepsza na świecie gdyby nie przedziwny system grania w Brazylii, gdyby była jedna centralna liga byłoby owiele ciekawiej. Wkońcu to Brazylijczycy i Argentyńczycy są najbardziej pożądani w Europie i oni brylują w czołowych klubach. Ligi są praktynie nie znane w Europie i dlatego uważane za słabe. tam się gra zupełnie inną piłkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 maja odbędzie się konferencja prasowa (o 12, w Teatrze Narodowym w Warszawie, czyli tak jak poprzednio) dotycząca nowych usług i planów programowych. Niewykluczone jest, że pojawią się także informacje o nowych prawach sportowych. Zresztą mam właściwie taką nadzieję. Według mnie N powinna przynajmniej poinformować o walce o Ekstraklasę. Przysporzyłoby to zapewne tej platformie sporą grupę nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma prawa "tylko" do konca sezonu 2007/2008. A wiec zaczynajacy sie we wrzesniu bodaj sezon bedzie ostatnim w ramach tego kontraku. Mam wiec nadzieje, ze N stanie do tego przetargu (na pewno bedzie w tym roku, wlasciwie jak sadze juz teraz powinny sie pojawiac pierwsze informacje na ten temat) i na najblizszej konferencji prasowej w przyszla srode chcialbym coś na ten temat uslyszec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ ma prawa "tylko" do konca sezonu 2007/2008. A wiec zaczynajacy sie we wrzesniu bodaj sezon bedzie ostatnim w ramach tego kontraku.

Ta w lutym 2222. Po co masz to usłyszeć skoro ciebie to nie interesuje. Mowie tu o polskiej piłce bo skoro nie wiesz kiedy się zaczyna to znaczy, że ciebie to nie interesuje. Przetarg prawdopodobnie będzie na przełomie marca/ kwietnia 2008 wiec to jest bez sensu. pPo zatem nie ma chyba takich [beep]i którzy kupią N dlatego, że stanie do przetargu na OE i kupi N już rok wcześniej zakładając, że N zdobędzie te prawa w co wątpię ba jestem pewien, że zostaną w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, odkryłeś moją niewiedzę, Ekstraklasa, a właściwie sport mnie nie interesuje (Dlatego najlepszą dla mnie platformą jest właśnie N, gdzie mogę dobrać te pakiety, które mnie interesują), ale interesuję się jak widać mediami i prawami sportowymi. Poza tym o ile ja nie jestem kibicem sportowym, o tyle mój brat już tak.

 

Poprzedni przetarg kończył się w marcu, ja natomiast wspominałem o pierwszych wzmiankach, a nie rozstrzygnięciu. Ostatni termin składania ofert kończył się zresztą wtedy w okolicach, a może nawet dokładnie 20 grudnia, a to oznacza, że musiał też być ogłoszony dużo wcześniej (tej daty już nie pamiętam). Właściwie za chwilę, w przeciągu 3-4 miesięcy temat ten powinien się pojawić, a prywatnie sądzę, że tegoroczny przetarg przynajmniej powinien odbyć się trochę wcześniej, ale zaznaczam, że to mój pogląd.

 

Na koniec napiszę, bo czytając mój ostatni post, rzeczywiście można opatrznie go zrozumieć, dlaczego moim zdaniem N powinna o Ekstraklase walczyc. Otoz tego właśnie w N brakuje - jednej, wysoko oglądanej jak na kanał kodowany, ligi. Gdyby tak się stało, że w ciągu najbliższych 2 lat skończy się umowa na wyłączność HBO i gdyby N wygrała przetarg, to miałaby bardzo silną pozycję w starciu z C+. Wyrażam nadzieję, że taka informacja może się w środę pojawić, bo jak czytam na moim zaproszeniu "Przedstawimy nasze plany programowe" - rozumiem więc, że będą to plany trochę dłuższe niż np. do września.

 

PS. Sprawdziłem już i nauczyłem się - Ekstraklasa zaczyna się w sierpniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak czytam na moim zaproszeniu "Przedstawimy nasze plany programowe" - rozumiem więc, że będą to plany trochę dłuższe niż np. do września.

Grupa ITI bardzo poważnie zawalczy o Ekstraklasę. Widać to już teraz, jak pieczołowicie pielęgnuje czas antenowy poświęcony lidze polskiej z hasłem "w telewizji odkodowanej". Czują ten zysk, a przecież i dla pieniedzy, "kręci się", ten cały TVN. Natomiast na kodowanej, brak jest silnego magnesu, za którym to sposobem, mogą rozbudować swoją platformę - a przecież o tym (o zyskach), cały czas myślą. Nie będą mieli najmniejszego problemu z przeprowadzeniem meczu, ba meczów z każdej kolejki, a nawet trzech jednocześnie, do wyboru i koloru, dla poszczególnych grup widzów, na wcześniej przygotowanych kanałach.

 

Przegadany kanał nSport, przecież kiedyś musi się skończyć. Bo jeśli teraz tego nie zrobią, to kiedy?

Pewne jest i to jest zrozumiałe, że o tym, na tej konferencji, jeszcze nie poinformują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierać sport tylko między CP lub N to ja bym oczywiście wybrał już N. Ma lepszą ofertę sportową. Zwłaszcza teraz, kiedy poważnie myśli o Ekstraklasie...

A co do tego co napisał Bogdan425, to o co chodzi z tą ''telewizją odkodowaną''?? Naprawdę nadają czasem FTA czy o co dokładniej chodzi?? :roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...