Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz wysłać jutro. Wypowiedzenie wyślij na adres skrytki pocztowej C+ (list polecony, priorytetowy, ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru). Zwrotka powinna wrócić do Ciebie pocztą. Za jakieś dwa tygodnie sprawdź czy wypowiedzenie umowy zostało wprowadzone do systemu Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak dzisiaj nie wysłałem.

@musiolek

 

Mam 2 adresy do c+ na umowie mam napisane:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o. o.
al. gen. W. Sikorskiego
02-758 Warszawa

oraz:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o. o.
02-100 Warszawa, skrytka pocztowa nr 8

 

Na który z podanych adresów mam wysłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj wysłałem wypowiedzenie listem poleconym priorytetem za zwrotnym potwierdzeniem odbioru na adres z umowy tj:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o. o.

al. gen. W. Sikorskiego

02-758 Warszawa

za kilka dni bedę dzwonił do Biura Obsł. C+ i natychmiast podziele sie informacjami jak sie coś w tej sprawie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak dzisiaj nie wysłałem.

@musiolek

 

Mam 2 adresy do c+ na umowie mam napisane:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o. o.
al. gen. W. Sikorskiego
02-758 Warszawa

oraz:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o. o.
02-100 Warszawa, skrytka pocztowa nr 8

 

Na który z podanych adresów mam wysłać wypowiedzenie?

Wystarczy cofnąć się w tym wątku do STRONY 147 żeby uzyskać pełną informację.

Cyfra też ma swoją STRONĘ

:szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak dzisiaj nie wysłałem.

@musiolek

 

Mam 2 adresy do c+ na umowie mam napisane:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o. o.
al. gen. W. Sikorskiego
02-758 Warszawa

oraz:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o. o.
02-100 Warszawa, skrytka pocztowa nr 8

 

Na który z podanych adresów mam wysłać wypowiedzenie?

 

Tak jak pisałem w poprzednim poście, a później napisał Ci M_73 - wyślij na adres skrytki pocztowej. Na ten drugi adres wypowiedzenie też dotrze, ale potrwa to trochę dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko ponieważ jestem bardzo zielony w temacie i potrzebuje pomocy,umowę z cyfrą podpisałem 17-07-2008r na 18 miesięcy i czy ona jest ważna do 17-01-2010??????? czy do 31-01-2010???????? i czy obowiązuje wypowiedzenie 3 miesięczne????? czy jak wyślę wypowiedzenie w grudniu to będę wolny już końcem stycznia?????????? bardzo proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba maja jakas super promocje dla osob ktorym sie konczy umowa.

Ja podpisalem rok temu (tak! ta super promocja z grudnia 2008 :D ) a dzis dostalem list w ktorym proponuja mi przedluzenie: komfortowy+ i do tego Canal+ za stala cene 42zl przez caly okres umowy.

 

Nie wysylalem zadnego wypowiedzenia.

Jak sie uda wysepic PVR to biore bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dotyczy ta propozycja umowy na okres 13 czy 18 miesięcy?

bo ja wczoraj dostałem takie propozycje od konsultanta:

1) umowa na 13 m-cy, podst+ 50% rabatu przez 9 m-cy, canal+ 50% rabatu przez 8 m-cy, dekoder pvr lub pvr hd 13 m-cy gratis, 4*hd 13 m-cy gratis

2) umowa na 18 m-cy, abonament 29 zł za podst+ i canal+ (podobno gwarancja stałej ceny)dekoder sd

nie pytałem o multi bo mnie nie interesował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystał już ktoś z promocji 18 miesięcznej dla obecnych abonentów?? Jest to potwierdzone info??

Bo z tego co słyszałem - 29 zł za podstawowy i canale oraz 42 zł za komfortowy i canale (bo mam nadzieję że pisząc "canal" mieliście na myśli multipakiet canal + ) to wg. mnie dobra oferta - sam jestem dopiero na dorobku i na ścianie plazma nie wisi więc przez 18 miesięcy SD dla mnie byłoby jak najbardziej "wporzo".

 

Ciekawi mnie tylko czy dekoder SD pożyczają za friko (jak w zimowej promocji w 2008) czy trzeba bulić ? Udało się komuś coś więcej wynegocjować np. jakieś 2 miechy HBO czy Orange Sport gratis?? Podane ceny to ceny łączne za pakiet + opcje premium czyli canal plus (żeby się nie okazało że 20 zł to za sam podstawowy a drugie tyle mam zapłacić za canale) ??

Bo w poniedziałek zadzwoniłbym sobie do nich i dobrze było by już wiedzieć co inni abonenci uzyskali.

 

Ech super sprawa forum sat kuriera - nie pierwszy raz ja czy ktoś z rodziny czerpie korzyści z wiedzy tu zawartej. No ale trzeba sobie pomagać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy sie w styczniu 2010, oto propozycje jakie otrzymałem:

1) umowa na 13 m-cy, podst+ 50% rabatu przez 9 m-cy, canal+ 50% rabatu przez 8 m-cy, dekoder pvr lub pvr hd 13 m-cy gratis, 4*hd 13 m-cy gratis

2) umowa na 18 m-cy, abonament 29 zł za podst+ i canal+ (podobno gwarancja stałej ceny)dekoder sd

3) umowa na 13 m-cy przez 11 m-cy rabat 50% na pakiet podstawowy i canal+ ( o inne opcje dodatkowe typu filmbox, cinemax czy hbo nie pytałem bo mam je w "N" )

nie pytałem o multi bo mnie nie interesował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę, opcja prestiżowy HD 13 miesięcy 105 zł na cały okres umowy dekoder 0 zł. Zgadzać się??

Wychodzi taniej niż przez 11 m-c 50% + dekoder PVR 10 zł i 2 m-c pełno płatne przynajmniej coś ostatnio coś takiego mi proponowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłałem jeszcze listu poleconego, ale zaproponowałem przedłużenie umowy i dostałem takie warunki:

Umowa na 13 miesięcy. 50% zniżki na pakiet Komfortowy+ przez 9 miesięcy, 100% zniżki na opcję premium CANAL+ przez 4 miesiące, 100% zniżki na opcję premium HBO przez 2 miesiące, 100% zniżki na wszystkie opcje dodatkowe HD i czynsz najmu terminalu HD PVR przez 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę, opcja prestiżowy HD 13 miesięcy 105 zł na cały okres umowy dekoder 0 zł. Zgadzać się??

Dostałeś słabą ofertę.

Ja za drugi rok zapłacę 108 zł - pierwszy rok wiadomo ze zniżkami - i dodatkowo dostałem "telewizor", dekoder HD bez czynszu, Multiroom + ewentualnie, jeśli taki wybiorę, dekoder za "grosz”

Dziwne do mnie jakoś nikt nie dzwonił i nie pisał. Umowę i tak rozwiązuję i list do Cyfry+ dotrze przypuszczam za dwa, trzy dni. Nie chciało mi się czekać. Zapłacę dodatkowo jeszcze za styczeń za pierwszą umowę a w drugiej i tak grudzień mam gratis.

Zaś na Multiroom czekam jak wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...