Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin, Artykuł 7.

PROGRAMY

§ 1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład

poszczególnych Pakietów wymienionych w Załącznikach do Umowy. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu - uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 3 miesięcy kalendarzowych od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jesli kanal znajduje sie w spisie kanalow gwaantowanych masz prawo do wypowiedzenia umowy:)Proponuje przejzec w pakiecie komfortowym w umowach od 31stycznia widnieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wyslalem rezygnacje. Oddzwonili z oferta... pakiet podstawowy+Canal+ przez 11 miesiecy za 34,50 jeden miesiac pelny za 69zl umowa na 12 miesiecy. Mam sie zastanowic i oddzwonia jeszcze raz. Pewnie nic lepszego nie zaoferuja, choc musze przyznac ze to wyglada dosc interesujaco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie tego typu: miałem umowę z C+ która kończyła się 27.02.09. Jednak nie zdąrzyłem wysłac wypowiedzenia na miesiąc przed tym terminem, wogóle go jeszcze nie wysłałem. Coś słyszałem że jeśli nie wysłałem wypowiedzenia na miesiąc przed upływem terminu, umowa została automatycznie przedłużona bezterminowo (na tych samych warunkach), i by zrezygnowac muszę czekac teraz 3 miesiące (znaczy nie mogę zrezygnowac przed 27.05.09?). NIe do końca wiem co mam teraz zrobic, chcę pozostac w cyfrze, jednak chciałbym jak najwcześniej przejśc na korzystniejsze warunki jakie dostają nowe osoby w C+.

 

Z góry dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robs23 - 3 miesiace to chyba prawda ale nie wiem w takim razie na co czekasz, wysylaj wypowiedzenie i czekaj na kontakt ze strony cyfry . Ja wyslalem wypowiedzenie pod koniec marca do dzis nikt nie zadzwonil pewnie dlatego ze czekaja do ostatniej chwili (umowa wygasa mi pod koniec maja). Z tym ze nie chcialem ryzykowac i kupilem nowy zestaw juz teraz. 100zl za prestizowy hd + pvr i hbo digital to dobra oferta za 10 miesiecy i kwiecien bez oplat. W maju zatem nie zbiednieje jak zaplace 40 zl za podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu zadzwoniłem do nich że myslę nad wypowiedzeniem umowy - a oni mnie od razu przełączyli do odpowiedniego działu i na miejscu podpisałem (słownie) nową umowę (w promocji grudniowej) - która jest bardzo korzystna :).

Wiec może spróbuj wpierw zadzwonić.

 

a wzór umowy?

np taki:

 

Zgodnie z regulaminem :

ROZWIĄZUJĘ Z PAŃSTWEM UMOWĘ NA ABONOWANIE CANAL + CYFROWY Z DNIEM 31.07.2009.

 

Do tego Twoje dane, adres i numer abo - i koniecznie odręczny podpis. List polecony i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po chwilowej przerwie

Wpadlam z nudow i tu znow takie ciekawe info

 

Mianowcie Tvn LIngua naprade konczy dzialalnosc?

Jelsi tak to czy znow bedzie mozna rozwiazac umowe?:)

Przyznam ze w styczniu udalo mi sie rozwiazac w lutym podpisalam nowa z promocja 50% umowa chyba 18miesiecy 50% 12 .

W sumie byloby super gdybym mogla tak w padzierniku pozbyc sie tej umowy zeby na swieta zalapac sie na swiateczne promocje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kuba wystarczy poszukac nawet w tym poscie na samej gorze jest odnosnik.

 

Wczoraj dostalem list od cyfry z numerem telefonu do dzialu propozycji . Wlasciwie zadzwonilem z ciekawosci bo i tak juz podpisalem druga umowe. Pani ktora odebrala na dzien wczorajszy nie miala mi nic do zaoferowania. Powiedziala: ze te promocje sie szybko zmieniaja a mi umowa sie konczy pod koniec maja wiec ona moze do mnie zadzwonic na poczatku maja i mi cos zaproponowac. Rozumiem ze wtedy juz nie bedzie oferty 50% przez 10 miesiecy. Ale mi juz nie zalezy wiec niech sobie dzwoni z ciekawosci czystej wyslucham na co by mnie naciagali jakbym drugiego kontraktu nie podpisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...