Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wysalam wypowiedzenie wg. wzoru ze strony:

http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/

 

Mam tylko dwa pytania.

Czy numer umowy jest ten sam co numer abonenta, czy też to dwa różne numery?

 

Na dole tego wypowiedzenia jest taki fragment:

"Egz. nr 1 – adresat

Egz. nr 2 – ……………………….."

Czy w miejsce adresat, należy wpisać "Canal+ Cyfrowy S.A. Skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa", a w miejsce kropek moje dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mogę jeszcze wypowiedzieć umowę z cyfrą? nie otrzymałem żadnego pisma od nich ,przeczytałem ostatnie wpisy i wydaje mi się ,że mam prawo rozwiązać umowę ale jaki kanał mam podać jako powód ? jestem na obecnej umowie ponad 18 miesięcy teraz juz na czas nieokreślony(obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia)jednak zależy mi aby rozwiązać wczesniej, jestem posiadaczem odbiornika sd i wydaje mi się,że z powodu wycofania religia tv czy ewentualnie jeszcze innego kanału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wypowiedzenie tylko proszę o sprawdzenie czy jest ok bo boję się,że coś pomyliłem i zostanie odrzucone:/ (przykład wypowiedzenia znalazłem tu na forum )

 

imię nazwisko

adres

numer abonenta

 

Ja niżej podpisany oświadczam ,że rozwiązuję umowę z powodu braku akceptacji dokonanych zmian programowych przez brak dostepności do kanału 13 street universal.

z poważaniem

 

 

i zaadresowałem na adres Canal+Cyfrowy S.A.

skr pocztowa 8

02-100 Warszawa

 

 

czy muszę wpisać jakąś date rozwiązania umowy czy rozwiażą sami do 30dni? i czy adres jest ok ? bo widziałem jeszcze jeden tu na forum na ulice Sikorskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak pofatygowałem się dzisiaj do "Centrum nc+" w Opolu w mojej sprawie. I powiem szczerze, że nie żałuję. :)

Dowiedziałem się tam ciekawej rzeczy. Takiej, której zapewne nigdy bym się nie dowiedział od samej CYFRY+. Otóż, okazało się, że na moim kontrakcie zostało wcześniej zarejestrowane wypowiedzenie... zupełnie innego abonenta! :shock: Zupełnie inny numer abonenta, inne imię i nazwisko, inny adres zamieszkania (Lubliniec :shock:)!!! Normalnie jaja, jak berety!!! Jak to w ogóle możliwe? Ktoś, kto się tym zajmuje, jest ślepy, czy co? Albo nienormalny??? Widziałem to na własne oczy w ich systemie. Pokazał mi to pracownik "Centrum nc+", który sam był w szoku, jak to zobaczył... Widziałem na własne oczy na komputerze pracownika "Centrum nc+" skserowane jakby pismo z wypowiedzeniem z przybitą jakąś pieczątką od CYFRY+.

Na szczęście dzisiaj o godz. 7 coś tam zarejestrowano już też moje, właściwe wypowiedzenie. Widnieje one też już w systemie, obok tamtego drugieo, "cudzego" i tak samo widziałem jego treść z przybitą pieczątką. W systemie jest także informacja, że moja umowa zakończy się z dniem 30 kwietnia br. Dla potwierdzenia pracownik "Centrum nc+" wydrukował mi z tego systemu wykaz mojego salda za abonament z kolejnymi miesiącami do przodu. Od miesiąca maja br. naliczenia są już wyzerowane. Moje całkowite saldo też wynosi już 0 zł. Za kwiecień br. zapłaciłem już na początku tego miesiąca.

Jutro, tak dla pewności, jeszcze raz wyślę maila z ich formularza kontaktowego na stronie nc+ ze zwyczajnym tylko zapytaniem, czy moje wypowiedzenie zostało już przez nich zarejestrowane. Tym razem powinni już to potwierdzić. Jeśli odpiszą mi, że jeszcze nie zarejestrowali i że moja "reklamacja" (sic!) jest nadal rozpatrywana to będzie to ewidentne kręcenie z ich strony. Wówczas im odpiszę, że byłem w "Centrum nc+", że pracownik wszystko mi sprawdził i że moje wypowiedzenie jest już zarejestrowane. A oni zwyczajnie kłamią... No, ale co mi faktycznie odpowiedzą, zobaczymy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kusza.. hehe..

Dzis w poludnie dzwonila pani z nc+ z pytaniami "dlaczego" itp... i zaproponowala mi pakiet c+gold za 109zl.... LOL ... powiedzialem nie dziekuje...

Niedawno znów dzwonił pan z nc+ i zaproponowal mi c+silver z multiroomem i dekoderem pvr za 94zl lub trn nizszy pakiet z multiroomem i dekoderem za 69... i zadzwoni za dwa dni czy sie zdecydowalem...

 

szok, dawno tak namietnie do mnie nie wydzwaniali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Jesteś jedyny w swoim rodzaju co masz takie problemy!

Ciągle na forum,co strona problem...

Heh, dla firmy "CANAL+ Cyfrowy" S.A. pewnie tak. :P

Ale mi to już wisi. Jak umowa zostanie rozwiązana to jak najszybciej pojadę oddać im ten ich sprzęt (jeden dekoder Sagemcom i dwie karty w ramach Multiroom'u) i nie chcę więcej mieć z nimi nic do czynienia! Nigdy już żadnej umowy z nc+!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 30 czerwca , kiedy mogę naisać wypowiedzenie i do kiedy najpóźniej ? Napiszę tak

Rezygnacja z umowy o abonament

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu ( tu data pierwszej umowy , czy ostatniego przedłużania ? ) i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

podpis , adres , telefon , nr abonenta

dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie kiedy wypowiedzenie najwcześniej i do kiedy najpóźniej - koniec umowy 30 czerwca . Jaką datę podaje w zdaniu "nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu .......... . Powinienem podać ostatniego przedłużenia , czy pierwszej umowy z cyfrą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyświetlił mi się KOMUNIKAT z nc na ekranie TV

 

Z przykrością przyjęliśmy Państwa wypowiedzenie.

Do 31.05 br.na dekoderze dostępny będzie sygnał,

w ramach którego będą mieli państwo bezpłatny

dostęp do kanałów ze swojej dotychczasowej

oferty i 6 kanałów CANAL+.

 

 

Informujemy,że przedłużyliśmy czas zwrotu dekodera do 14.06 br.

W tym czasie mogą Państwo wycofać wypowiedzenie

pod nr 22 310 47 48.

 

Co za zachęta... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie otrzymałem identyczną wiadomość tylko że na skrzynkę mailową.

 

"Problem" polega na tym, że dekoder mam na własność (SAGEMCOM DSI 87 HD) więc wprowadzają mnie, jako klienta w błąd (!) bo zwrócić mam tylko kartę.

I z maila wynika, że moje wypowiedzenie jest przyjęte (czyli koniec kwietnia) a sygnał będę miał do końca maja za darmo? Czy dobrze rozumiem treść tego maila?

 

Pomijam już fakt, że byłem "nękany" przez konsultantów już chyba 6 razy - za każdym razem mówiąc im, że nie zmienię zdania co do rezygnacji i nie życzę sobie telefonów i informacji mailowych z ich firmy.

I nadal dzwonią i ślą maile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie kiedy wypowiedzenie najwcześniej i do kiedy najpóźniej - koniec umowy 30 czerwca . Jaką datę podaje w zdaniu "nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu .......... . Powinienem podać ostatniego przedłużenia , czy pierwszej umowy z cyfrą ?

Najwcześniej możesz juz wysłać najpoźniej, w maju 2013r. (art. 6 Regulaminu) aby umowa wygasła 30 VI 2013r.

Jezeli wyślesz w czerwcu umowa wygaśnie 31 lipca 2013r., od lipca juz masz 3 m-ce wypowiedzenia i czas nieokreślony.

 

> Dane abonenta, nr, data.

Ja niżej podpisany xxxxxx, OŚWIADCZAM ŻE NIE ZAMIERZAM KONTYNUOWAĆ UMOWY O ABONAMENT zawartej w dn. xxxxxxx r., i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego Okresu Minimalnego.

podpis.<

 

Data zawarcia Umowy to jest data zawarcia Umowy, nie aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie pytanie kiedy wypowiedzenie najwcześniej i do kiedy najpóźniej - koniec umowy 30 czerwca . Jaką datę podaje w zdaniu "nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu .......... . Powinienem podać ostatniego przedłużenia , czy pierwszej umowy z cyfrą ?

 

Już możesz wysłać ..Napisz że nie chcesz przedłużać i koniecznie podaj nr abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, znów napiszę tutaj posta... :P

Dzisiaj, po wczorajszym, ponownym zapytaniu o zarejestrowanie mojego wypowiedzenia na mojej umowie, dostałem dzisiaj maila z potwierdzeniem, że moje wypowiedzenie zostało już zarejestrowane. :) Ufff, nareszcie! :jupi:

Dzisiaj, gdy byłem w pracy, zadzwonił też do mnie konsultant z nc+ i proponował mi pozostanie. Jego propozycja to pakiet Universe za 59 zł wraz z Multiroom'em, który posiadam też w CYFRZE+. Grzecznie mu podziękowałem. Nie będę przecież opłacał dwóch platform. :crazy:

Tak więc, jeszcze kilka dni i żegnaj Cyferko! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem ciekawego maila: "Z przykrością przyjęliśmy Pana rezygnację... wydłużamy czas oddania sprzętu o jeden miesiąc, tj. do 30.06.13 r. Przez miesiąc maj, będzie dostępny nadal Pana pakiet. W tym czacie pod tel. .... może Pan wypowiedzieć rezygnację. :) walczą! Może mail nie dosłownie ale sens chyba załapiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...