Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni "klepią" wypowiedzenie na komputerze, po czym drukują formularzyk z jego treścią w dwóch egzemplarzach i jeden z nich dają tobie. Oczywiście podstemplowany i podpisany przez dystrybutora. Tak właśnie było, jak mój tato składał wypowiedzenie n'ki w Centrum nc+ w Opolu. Ja wówczas z nim byłem i chciałem też od razu dać swoje wypowiedzenie do CYFRY+, ale jak już wyżej wspomniałem, mi odmówiono i powiedziano, że w przypadku CYFRY+, wypowiedzenie trzeba wysłać listem poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mialem umowe na 13cie miesiecy (superpremium hbo), koniec umowy przypadal na marzec. Umowy nie wypowiedzialem, kanalow nie wylaczyli a dzisiaj przyszedl rachunek 04/13 wyzszy o 58zl! Mam nadzieje ze moge zrezygnowac z uslug tej wspanialej firmy juz jutro? Mozna podac jako powod rezygnacji wygasniecie abonamentu? Czy automatycznie przedluzyli na nastepne 60 miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam zapakować kartę i mam jeszcze kartę szachownicę czy mam tą starą kartę oddać

Tę starą kartę, tzw. "szachownicę" możesz sobie zostawić właśnie na pamiątkę. Nie musisz jej oddawać.

Oddać musisz tylko tę ostatnią, nową kartę, "szarą". Nie musisz jej pakować. Zostaw ją włożoną w dekoderze, który też będziesz oddawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak będzie, jak mówisz, @majk.

Abonament wzrósł mu gwałtownie, bo skończyły się zniżki na abonament dostępne w okresie minimalnym. Po upływie okresu minimalnego umowy, w przypadku braku jej wypowiedzenia, przechodzi ona na czas nieokreślony, ale już bez żadnych zniżek na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mialem umowe na 13cie miesiecy (superpremium hbo), koniec umowy przypadal na marzec. Umowy nie wypowiedzialem, kanalow nie wylaczyli a dzisiaj przyszedl rachunek 04/13 wyzszy o 58zl! Mam nadzieje ze moge zrezygnowac z uslug tej wspanialej firmy juz jutro? Mozna podac jako powod rezygnacji wygasniecie abonamentu? Czy automatycznie przedluzyli na nastepne 60 miesiecy?

W Cyfze nie ma tak jak w Cyfrowym Polsacie automatycznego pzredłużenia na kolejny okres minimalny, umwoę masz na czas nieokreslony.

Masz 4 wyjścia:

*Pierwsze błyskawiczne - wypowiedziec umowe z powodu zmian programowych (rozwiązanie umowy 30-IV-2013r.),

*Drugie - złozyc wypowiedzenie 3-miesięczne zgodnie z Regulaminem dla abonenta z umowa na czas nieokreslony (rozw. umowy 31-07-2013r.)

*Trzecie - migrowac dobrowolnie do nc+ po uprzednim złożeniu wypowiedzenia umowa 12 lub 18 m-cy z mozliwościa negopcjacji warunków,

*Czwarte niekorzystne - nie reagować na list o ewentualnej przymusowej migracji i cieszyc się nową definicją rozrywki przez kolejne 18 m-cy?

 

Decyzja nalezy do ciebie, szczegóły o kazdym wyjsciu znajdziesz czytając kilka stron wstecz tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź reklamacyjna:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana wypowiedzenie zostało zarejestrowane. W związku z tym, Umowa zostanie rozwiązana 30 kwietnia 2013 roku.

 

Wyjaśniam także, że w ciągu miesiąca liczonego od daty rozwiązania Umowy należy zwrócić kartę abonencką, do punktu dystrybucyjnego. Lista placówek znajduje się na stronie internetowej www.ncplus.pl w zakładce JAK KUPIĆ NC+. Poszczególni przedstawiciele oznaczeni są dopiskiem PUNKT SERWISOWY.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Ilona S...

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ja jestem po rozmowie z konsultantem moje wypowiedzenie już mają, mam ofertę super premium z ps 3 wypowiedzenie wysłałem z powodu wycofania 01.04 kanałów.I teraz tak żadnej kary nie płacę za ps 3 a dotego miły pan mi zaproponował abym zobaczył na ich stronie pakiety,wybrał co mnie interesuje i zadzwonił lub wysłał a oni będą mi za to proponować ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...