Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już sam kur.wa nie wiem... Byłem w APS'ie w nC+, rozmawiałem z kobitką, z którą zawsze załatwiałem sprawy dot. C+ i powiedziała, że jak chcę zrezygnować to mam wysłać na Sikorskiego 9...., a jaki jest adres email? I ciekawe kiedy Oni odpiszą jak codziennie tysiące wiadomości teraz dostają -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności najlepiej na skrytkę pocztową.

 

Niektórzy się podpalili i wysłali na Sikorskiego, a przecież na każdym piśmie/stronie C+ Cyfrowy S.A. wskazuje, że do korespondencji jest adres:

14wqcfr.jpg

(tu najnowsze)

 

CANAL+ Cyfrowy S.A.

Skr. pocztowa 8

02-100 Warszawa

 

I wielkiej filozofii tu nie ma! Wypowiedzenie czy tam prośba o rozwiązanie są niczym innym jak korespondencją.

 

Uprzedzając, list polecony czy ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru również dotrze na skrytkę pocztową, tylko wtedy listonosz zostawia awizo, a odpowiedni pracownik C+ sobie później przyjeżdża po te listy i np. na potwierdzeniu odbioru zostawia pieczątkę i podpis. Sam to kilka razy przerabiałem i nie ma co powielać plotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wypadku braku "listów miłosnych" z nc+, mamy jeszcze czas na rezygnację z powodu wyłączenia kanałów gwarantowanych ;-). Taka moja refleksja po dotychczasowych doświadczeniach z nc+, oni naprawdę uważają, że będąc monopolistami mają nad nami władzę absolutną. W obecnej chwili dla "nowej definicji rozrywki" jesteśmy petentami, którym mówi się płać a jak się nie podoba to wypad. Dopiero widmo masowych wypowiedzeń, tj. sterty poleconych z wypowiedzeniami, zamieni nas w abonentów. Uważam jednak, że falstart z "listami ostatniej szansy" dla n-kowców sprawi, że możemy się owych liścików nie doczekać :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, czekamy na pierwsze listy z propozycjami migracji, mam nadzieję, że w końcu dotrą ;-).

 

Żebyś sie nie zdziwił :smile:

post z innego wątku

 

 

Witam wszystkich.

Jeśli ktoś czeka uparcie na listy od nc+, które rzekomo miały być wysłane po 2 kwietnia się trochę rozczaruje.

Wczoraj z ciekawości się chciałem dowiedzieć w pracy czy zostały one już wysłane i ku mojemu zdziwieniu, wytyczne które dostaliśmy to "Składować Do Odwołania".

I faktycznie informacja widnieje taka na wszystkich paletach :) Zdjęcie poniżej.

Z tego co się orientuję w innych miastach to samo :)

Pozdrawiam

 

20130403043.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzwoniłem przed chwilą do nc+ w sprawie wypowiedzenia umowy z uwagi na usunięcie kanałów ESPN Classic, Zone Romantica, 13th Street Universal. Otrzymałem odpowiedź że mogę wypowiedzieć umowę bez ponoszenia kary. Jest to istotne z uwagi na to że umowę podpisywałem w promocji z konsolą PS3. Czyli potwierdza się to o czym pisałem wczoraj tj.

dlatego ja piszę wypowiedzenie umowy w uwagi na wyłączenie Zone Roamtica. umowę miałem podpisaną z tzw. gadżetem i czytając zapisy mojego regulaminu oraz zapisy umowy cyfra nie będzie mogła ode mnie żądać kar umownych za gadżet. Poza tym mam fakturę zakupu wystawioną na gadżet więc prawowitym właścicielem gadżetu już jestem. Wygram tą sprawę w każdym sądzie :)
konsultant powiedział że kary mi nie wrypią więc bye, bye nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może mi podpowiedzieć (jestem zielony) jak się odciąć od Cyfry +.

 

Umowa była podpisana w 2008 ale nie przeze mnie - zalatwial to wszystko monter który montował instalacje w domu ( wtedy się przeprowadzałem ).

Pozniej umowa była kilka razy przedluzana telefonicznie.

Ostatni raz chyba na jesien 2012.

W każdym razie obecnie mam oferte : OPTIMUM HD.

Na co się dokładnie powołać by móc rozwiązać umowę z cyfra+ ( na jakie kanały konkretnie) ?

 

 

I postawowa sprawa. Razem z umową 2008 zakupiony był tuner - byłem przekonany ze został ZAKUPIONY gdyż jest potwierdzenie, tzn na umowie z 2008 sa pozycje:

- opłata aktywacyjna 1 zl

- opłata za sprzedaż sprzętu 179 zl

razem 180 zl.

I osobno mam dołączony ' Furmularz potwierdzenia zakupu terminalu"

 

Ale gdy się loguje na stronie cyfry : i wchodzę w zakładkę "Sprzęt" to widzę tam 2 pozycje:

 

numer /typ / data wydania

- 485311938101 SD/PHILIPS DSR 3201/91 07 kwiecień 2008

- 124774877968 KARTA CAMELEON 18 wrzesień 2008

 

Czy to oznacza ze tuner jest wlasnoscia CYFRY i musze go oddac?

 

 

Pewnie pytania sa banalne dla większości z was, ale dla mnie to ciezki temat :)

Pozdrawiam

Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzwoniłem przed chwilą do nc+ w sprawie wypowiedzenia umowy z uwagi na usunięcie kanałów ESPN Classic, Zone Romantica, 13th Street Universal. Otrzymałem odpowiedź że mogę wypowiedzieć umowę bez ponoszenia kary. Jest to istotne z uwagi na to że umowę podpisywałem w promocji z konsolą PS3. Czyli potwierdza się to o czym pisałem wczoraj tj.
dlatego ja piszę wypowiedzenie umowy w uwagi na wyłączenie Zone Roamtica. umowę miałem podpisaną z tzw. gadżetem i czytając zapisy mojego regulaminu oraz zapisy umowy cyfra nie będzie mogła ode mnie żądać kar umownych za gadżet. Poza tym mam fakturę zakupu wystawioną na gadżet więc prawowitym właścicielem gadżetu już jestem. Wygram tą sprawę w każdym sądzie :)
konsultant powiedział że kary mi nie wrypią więc bye, bye nc+

 

Też mam właśnie umowę z TV 3D i zastanawiam się nad wypowiedzeniem tylko się boje że dowalą mi kare za zerwanie jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja mam prośbę w takiej kwestii jeśli chodzi o rezygnacje z umowy.

Aktualnie mam Canal+Optimum w opcji promocyjnej za 65 zł do końca maja 2013 (potem ew. płacił bym wg umowy 99zł), tyle że już na początku marca wysłałem pismo że nie zamierzam kontynuowac umowy po okresie minimalnym czyli po 31.05.2013. Pismo wyslalem za potwierdzeniem odbioru i dotarła do mnie zwrotka, tyle że wysyłając pismo nic jeszcze nie wiedzialem o łączeniu się Cyfry i n i zmianami w umowach, po prostu wyslalem wcześniej pismo o braku woli kontynowania umowy żeby nie zostawiac tego na ostatnią chwile. I teraz mam pytanie czy musze wysylac jeszcze jakies jedno wypowiedzenie ze wzgledu na zmiany w umowie czy wystarczy to ktore wyslalem i z dniem 31.05 umowa zostanie rozwiazana?

Dzieki za pomoc z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja mam prośbę w takiej kwestii jeśli chodzi o rezygnacje z umowy.

Aktualnie mam Canal+Optimum w opcji promocyjnej za 65 zł do końca maja 2013 (potem ew. płacił bym wg umowy 99zł), tyle że już na początku marca wysłałem pismo że nie zamierzam kontynuowac umowy po okresie minimalnym czyli po 31.05.2013. Pismo wyslalem za potwierdzeniem odbioru i dotarła do mnie zwrotka, tyle że wysyłając pismo nic jeszcze nie wiedzialem o łączeniu się Cyfry i n i zmianami w umowach, po prostu wyslalem wcześniej pismo o braku woli kontynowania umowy żeby nie zostawiac tego na ostatnią chwile. I teraz mam pytanie czy musze wysylac jeszcze jakies jedno wypowiedzenie ze wzgledu na zmiany w umowie czy wystarczy to ktore wyslalem i z dniem 31.05 umowa zostanie rozwiazana?

Dzieki za pomoc z góry.

 

Mam tak samo.Wczoraj w czasie negocjacji (nieudanych :lol2: ) zapytałem o swoje wypowiedzenie. Gość sprawdził i potwierdził ze jest i jeśli się nie dogadamy to rozwiązanie nastąpi na koniec maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo.Wczoraj w czasie negocjacji (nieudanych :lol2: ) zapytałem o swoje wypowiedzenie. Gość sprawdził i potwierdził ze jest i jeśli się nie dogadamy to rozwiązanie nastąpi na koniec maja.

 

Czyli rozumiem że wystarczy nam to wypowiedzenie o nieprzdluzaniu umowy po okresie minimalnym i nie musimy juz wyslac kolejnego z powodu zmian w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam umowę do końca września br. Pakiety i sprzęt jak w podpisie.

 

Od lipca kolejne zmiany programowe i przymusowa migracja (z tego co wiem od Was, bo pisma nie dostałam i jak widzę jeszcze długo nie dostanę w związku z wstrzymaniem na PP wysyłki)

 

Skoro informacja o zmianach od 01.07.2013 jest już dziś wiadoma (vide strona nc+) to kiedy wysłać rezygnację ze względu na zmiany programowe, które wchodzą od lipca (nie chcę rezygnować z końcem kwietnia) tak aby mnie automatycznie nie zmigrowano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@czarek007, dzięki, bom już zakręcona jak słoik dżemu :D

 

Aaa, jednak dopytam: a jeśli rezygnacja z powodu przymusowej migracji to do kiedy wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A już myślałam, że coś przegapiłam. Dobra, wielkie dzięki. Ryzyk-fizyk poczekam z wypowiedzeniem.

Jak w podpisie: karty niesparowane i splitter w domu. Tylko to mnie trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostajemy E-magazyn na pocztę....to w nr 99 z dnia 29.03 każdy dostał taką wiadomość

 

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy dajemy naszym Abonentom możliwość poznania autorskich kanałów tematycznych. Od dziś przez 3 miesiące wszyscy Abonenci platformy n będą mieli dostęp do kanałów MiniMini+ HD, ale kino+ HD, PLANETE+HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, teleTOON+HD/HYPER+ HD.

 

 

Natomiast Abonenci CYFRY+ będą mieli dostęp do kanału nSport HD/SD. Oznacza to, że obecni Abonenci CYFRY+ będą mogli obejrzeć nadchodzące ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA (łącznie z meczem 9 kwietnia Borussia Dortmund - Malaga CF, transmitowanym wyłącznie w nSport) oraz rozpoczęcie nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

 

 

 

 

Logowanie do ICA

 

DOKUMENTY

Top 3 premiery VOD

1. Dwoje do poprawki

2. Internat

3. Niezniszczalni 2

WIĘCEJ FILMÓW VOD >

ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW CYFRY+

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Wiadomość jest ukryta ....... należy kliknąć na aktualności tam gdzie oferują n-sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...