Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak teraz w sierpniu wyslesz to rozwiazanie bedzie z koncem wrzesna, jak wysles we wrzesniu to rozw bedzie z koncem paźdz., jak wysles w paźdz. (wtedy juz umowa na czas nieokreslony-3-miesieczny okres wypowiedzenia) rozw. z koncem styczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie czekajcie tylko dzwońcie jak was proszą :lol2: Nic więcej w ten sposób nie wywalczycie, przecież oni maja sztywne reguły promocji, odtąd dotąd i nic więcej nie dadzą. Musicie tylko czasem ponegocjować bo co bardziej krewcy konsultanci nie daja wszystkiego co mają od razu tylko wyciągaja co chwilę jakiegoś królika z kapelusza. A to w rzeczywistości nie żaden królik tylko obszar w którym mogą się poruszać w myśl regulaminu promocji. Zachowuja się zatem jak rasowi negocjatorzy dbający o interes własnej firmy. Innym z kolei zwisa interes firmy (zwłaszcza jak zarabia się grosze), liczy się tylko prywatny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie 21 sierpnia ido tej pory żadnego odzewu z ich strony a umowa do końca sierpnia

Jesli masz okres minimalny do sierpnia i teraz wyslales wypowiedzenie to umowa i tak zostanie przedluzona o jeden miesiac, wiec relaxx;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie. Czy ktoś z was korzystał z formy opłacania abonamentu kartą Cyfra+Lukas Bank a jeśli tak, to po rozwiązaniu umowy z Cyfrą+ trzeba się rozliczyć z bankiem (spłacić cały kredyt), czy nie ma takiej potrzeby i można nadal korzystać z karty nie będąc abonentem C+?

 

I jeszcze jedno, mam umowę na czas nieokreślony i jeśli w tym tygodniu wyślę wypowiedzenie, kiedy mogę spodziewać się rozwiązania umowy?

 

Dziękuję za pomoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to przeczytać umowę, a w niej punkt dotyczący jej wypowiedzenia.

 

Informuję, iż nie zamierzam kontynuować umowy w zakresie obowiązku zachowania aktywnego Pakietu Podstawowego (Familijnego) po zakończeniu Okresu Podstawowego tj. z dniem xx-xx-xxxx.

Umowa zawarta była w dniu xx-xx-xxxx pomiędzy mną tj. X X, X, 22-400 Zamość, nr Dowodu osobistego X,

nr dekodera X, nr abonenta X, a Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

 

Może pomoże, zmień dane CP na dane Cyfry, nazwę pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę bezterminową wypowiedziałem wysyłając pismo:

 

imię, nazwisko, adres, nr klienta.

Wypowiadam umowę dot. nr klienta X.

Z poważaniem

I tyle.

 

A dowód osobisty... przecież oni nawet nie znają nowego nr mego nowego dowodu.

 

Umowę terminową możesz wypowiedzieć nawet w dniu jej zawarcia... oczywiście rozwiąże się po upływie danego terminu. Czy nie zapomną/zgubią wypowiedzienia? Ich problem. Mnie już beżowy odpisał, że umowa się rozwiąże zgodnie z regulaminem. Muszę pilnować tego pisma, żeby potem nie kręcili, że nie wiedzieli itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sierpniu br. minął mi termin rocznej umowy, którą przedłużałem na warunkach promocyjnych w lipcu minionego roku. Rok temu również wysyłałem wypowiedzenie listem zwykłym, by uzyskać jak wiadomo promocję. Rok temu Cyfra+ oddzwoniła we wakacje do mnie i konsultant przedstawił ofertę promocyjną. Dostałem wtedy propozycje wykupienia Mediasata na własność za 49 zł oraz dostałem jak dobrze pamiętam 30% zniżki na abonament na 6 miesięcy, natomiast po 6 miesiącach 25% na ostatnie 6 miesięcy. Dodam, że posiadałem wtedy pakiet Komfortowy oraz opcję premium CANAL+. Co niektórzy może pamiętają, ponieważ krótko po otrzymaniu tej promocji pochwaliłem się na tym forum w temacie Cyfra+ Promocje :wink: Jak wspominałem, w sierpniu br. skończyła mi się właśnie ta promocja oraz roczna umowa. Przeszła teraz na czas nieokreślony. Podobnie miałem w tamtym roku. W czasie nieokreślonym wysyłałem wypowiedzenie i teraz zrobiłem tak samo. Dokładnie 5 września br. wysłałem wypowiedzenie listem zwykłym. Dlaczego to podkreślam? Otóż tak na szybko w wolnym czasie przeglądałem posty użytkowników tego forum gdzie wspominali, że nie można wysyłać wypowiedzenia umowy listem zwykłym, a poleconym. Czy to prawda czy po prostu przeglądając na szybko nie zrozumiałem dobrze? W tamtym roku wysyłałem listem zwykłym i było wszystko w porządku, więc w tym roku również tak będzie, prawda? Przecież jeśli wysłałem, to rzeczą oczywistą jest to, że muszą odebrać ten list ode mnie, prawda? Czy najlepiej by było pod koniec tygodnia zadzwonić do CTA i się zorientować? Proszę o odpowiedź... pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...