Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Każdy uczy się na błędach. Najlepiej jest zawsze pomyśleć. Ja w pierwszej chwili też chciałem iść do Nki i zrezygnować z C+, ale po wielu za i przeciw wybrałem jednak Cyfrę+. Głównie dlatego, że jest tu Canal+, HBO, ABMoteurs, NGC, NGC HD i kilka jeszcze ciekawych kanałów. A z VOD i tak nigdy nie będę korzystał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystałem do tej pory z pakietu komfortowego za 58zł po napisaniu wypowiedzenia najpierw przyszedł list żałobny że im smutno i proszą o kontakt olałem to za jakieś dwa tygodnie po liście zadzwoniła przemiła AGENTKA wyjaśniają że karte trzeba zwrócić i zaproponowała przedłużenie umowy z konfortem za 38zł na 12-mcy i 58 na 13-sty jestem z tego zadowolony powiedziałem jej tylko że głupi to tak że ja musiałem wypowiezenie pisać abym jakąś ulgę dostał aona na to że takie procedury mają teraz wszystki swoim znajomym wypowiedzenia piszę i wam tez radzę pisaćbo inaczej nikt nic nie dostanie uważam żecyfra jest najlepszą platformą w polsce a vód(a) to wielka ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze narazie jeszcze sie wstrzymalem z rezygnacja z Cyfry+ ale tylko z tego wzgledu poniewaz mam zamiar obejrzec 5-ta edycje Big Brothera w czworce. A jak wiadomo w n-ce jeszcze nie ma tego kanalu :P

A tak juz troche powazniej to mnie nie interesuje obsluga klienta ze jest taka i owaka. Ze sie nie mozna dodzwonic itd. Mnie interesuje przede wszystkim zawortosc programowa i cena. Zawartosc programowa mam tu na mysli przede wszystkim kanaly filmowe bo glownie tylko na nich mi zalezy a widze ze pod tym wzgledem N-ka sie rowija. Dlatego nie mam co szukac w platformie ktora dodala ostatnio tylko jeden z porzadniejszych kanalow HBO Comedy a bylo prawie rok temu. No i ostatnio zrobili abonentom łaske i dorzucili zajefajny Movies24 gdzie jakos filmu rowna sie z kaseta VHS i to ze 100 x przegrywanej.

W n-ce widze przyszlosc i dlatego za jakis czas tam sie przenosze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś powie jak to jest z ta C+ jeżeli zrywa się umowę przed upływem okresu minimalnego. W umowie jest mowa o 299zł ale jestem ciekaw czy nie doliczają czegoś jeszcze.

Napisałem pismo reklamacyjne do C+ w którym domagam się wymiany dekodera. W przypadku dostania negatywnej odpowiedzi zastanawiam się nad wcześniejszym zerwanie umowy. Jeżeli wiąże sie to z takim kosztem to i tak wyjdzie taniej niż płacenie abo do końca umowy. Nie chcę się męczyć ze strongiem przez cały ten okres a innego dekodera do odbioru c+ nie chce kupować już wolę zrezygnować i przejść gdzieś indziej

 

Jak mi powiedział jeden z dystrybutorów C+ wprowadzając taki sprzęt zrobili sobie tylko antyreklamę. Dużo ludzi którzy to kupili wraca i narzeka że to szajs. Co gorsza cyfra nie stara się chociaż trochę poprawić tego dekodera zwlekając tyle czasu z udostępnieniem aktualizacji softa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem dzisiaj od nich pismo że czeka na mnie oferta bod specjalnym numerem, i nei ukrywam że chciałbym dostać taką jaką miałem oferte czyli komfort i C+ za 58zł :lol: ale widze że Mad wywalczył 65zł. Co im mówiłeś że przystali na takie warunki? i jaką mieli dla Ciebie oferte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ich oferta. Zadzwoniłem pod ten numer koleś spytał dlaczego wysłałem wypowiedzenie to mu wprost napisałem, że chce skorzystać z promocji. To konkretnie jaki pana pakiet interesuje z jakimi opcjami. Komfortowy z C+ mogę zaoferować za 65,25 bodajże( nie pamiętam ile tych groszy ale mniejsza o to)

Jak by się potargować to zapewne da się utargować te 10 zł. W sumie mi sie nie chciało i mnie to zadowoliło.

 

Ja miałem jeden zamiar płacić N + C+ około 160 zł. W tym momencie wychodzi mi razem 152,25 więc to mnie satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO mam narazie za free w Videostradzie przez spory okres. Potem najwyżej się dołoży. Co do HD to czekałem na jakies konkretne dekodery PVR i wtedy coś się zakupi jak narazie mnie to nie interesuje ale myslę, że w tym roku zakupie odpowiedni sprzęt do tego. Wcześniej myślałem o Dreamboxie 8000. Coś tam na jakiś forum widziałem jakiś tam czas, że projekt chyba był zawieszony. I chyba sobie kupie kathrein 910 ale to kwestia kilku miesięcy na przyszłość. Chyba, że cos ciekawego pojawi się na Linuxie.

 

 

A co do N to filmowy, sportowy i kultura + VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jednak [AUTOCENZURA :D]. Jestem abo od 9 lat najpierw wizji potem cyfry, place regularnie co miesiac 127,5 zl i nic mi nigdy nie zaproponowali. Co wiecej od tych 9 lat jade (oficjalnie) na badziewiastym philipsie 3010. A jeszcze ostatnio dostaje magazyn gdzie widze goscia, ktory za zostanie milliniowym abo. dostal mln minut za darmo. Poprostu ta firma sama sie prosi zeby zlozyc to wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic byś nie utargował, mają regulamin tej promocji i muszą się go trzymać. Ciesz się że dodatkowo wykupiłeś Mediasata za złotówkę.

To bym go oddał. Więc jak chwiali zarobić to go dali za ta złotówkę. To i tak drugi dekoder. Teraz sie w sumie dziwie czemu za niego płaciłem ta dychę. Zawsze coś da się utargować. 30% zniżkę można spokojnie wywalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...