Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś nie tak? List leży 14 a nie 10 dni. A nie bierzesz pod uwagę że mogli nie wprowadzić do systemu juz w samym C+ ? Wysłałeś za potwierdzeniem odbioru to zobaczysz kiedy dostali, jak zwrotka wróci.

Wypowiedzenie wysłałem 24.06.2011 na adres: CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., 02-100 Warszawa, skr. poczt. 8.

Odpowiedź ze strony Cyfry+ w dniu 1.07.11 jest taka że wypowiedzenie nie zostało zarejestrowane w systemie w czerwcu więc umowa jest kontynuowana na dotychczasowych zasadach do 2.2012. Do chwili obecnej nie dostałem zwrotnego potwierdzenia odebrania przesyłki. Wybieram się w przyszłym tygodniu zapytać na poczcie dlaczego przesyłka nie została dostarczona.

Była szansa zerwać umowę lub dostać trochę lepsze warunki, a tak umowa będzie do przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was ale u mnie równo o 19,45 wyłączyły się wszystkie kanały. Pojawił się napis: nie masz uprawnień do odbioru tego kanału.

Jak już pisałem wcześniej, w piątek dostałem e-mail z Canal+ że umowa jest kontynuowana do lutego 2012 ze względu na brak dostarczenia w czerwcu wypowiedzenia,

a tu taka "miła" niespodzianka" w niedzielny wieczór. Nie mogę się nawet zalogować do ICA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie wiem. I pewnie wielu. Czy to dobrze, czy też źle?

W sumie dobrze ale nie podoba mi się sposób w jaki to zrobili. Wyłączanie sygnały w niedzielę o 20 jest trochę dziwne.

Widzę że ludzi którzy zgłaszają jakieś chęci negocjacji Cyfra+ pozostawia bez żadnego zainteresowania.

Skoro nie zależy im na klientach to ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wczoraj e-mail do Cyfry+ z prośbą o wyjaśnienie powodu wyłączenie dostępu do kanałów oraz do ICA.

Odpowiedź dzisiejsza brzmi mniej więcej: jeśli chce pan kontynuować umowę proszę napisać podanie z prośbą o kontynuowanie umowy

z własnoręcznym podpisem. Odpisałem że zgodnie z informacjami przesłanymi z ICA umowa nie została zakończona a jeśli nawet została zakończona to miała być przygotowana oferta przedłużeniowa której nie dostałem.

Czuje się potraktowany jak klient który się o coś upomina to trzeba go odstawić na bok.

Skoro nie zależy im na kliencie który od 2 lat przynosi im w ząbkach co miesiąc 80zł to ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś e-mail z informacją że masz wysłać prośbę o to żeby przedłużyli z Tobą umowę ?

 

Wydaje mi się czytając wypowiedzi osób rezygnujących że C+ zrezygnowała z osób wysyłających wypowiedzenie

i skupiła się na wiernych klientach. Ciekawy jestem czy dadzą mi jakąkolwiek ofertę przedłużeniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Masz 30 dni od daty rozwiązania umowy czyli w Twoim przypadku prawdopodobnie do 31 lipca 2011 :-)

 

P.S. Wszystkie posty nie dotyczące rezygnacji z Cyfry+ są i będą usuwane :read:

 

Jeśli nie podoba się Wam coś w C+ macie od tego temat viewtopic.php?f=6&t=8442

 

Jeśli dyskutujecie o cenach i promocjach dla obecnych Abo viewtopic.php?f=6&t=13379

 

Dyskusje o cenie spodni proszę umieszczać na viewforum.php?f=23

 

Jak się rozpędzicie poza tematem to potem 2 strony kasawania :? Czy tak trudno pisać w odpowiednim temacie, to forum ma być pomocne szczególnie dla nowych użytkowników, od licytowania się kto ma rację macie Priv :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Cyfra+ e-mail w którym zawarłem kilka odpowiedzi konsultantów z ICA prosząc o ostateczne przedstawienie

ich stosunku do abonent (czyli mnie) w temacie oferty przedłużeniowej. Na co pan odpisał po raz któryś że prosi o zwrot dekodera w terminie miesiąca.

Dziwne jest wg postawa Cyfry+, piszą e-maile z błędnymi informacjami, rezygnują z abonenta bez najmniejszego zainteresowani przedłużeniem umowy.

Każą pisać pismo z prośbą o możliwość pozostania abonentem C+. Tak zakończyła się moja przygoda z Canal+, dekoder oddam, niesmak jednak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...