Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie, które upływa mi 30 kwietnia i czy jak przedłużę teraz umowę od pierwszego maja a następnie do 31 maja wyślę wypowiedzenie z związku z usunięciem TVN Warszawa to ta nowa umowa skończy się z dniem 30 czerwca? Czy w ogólę mogę tak zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie, które upływa mi 30 kwietnia i czy jak przedłużę teraz umowę od pierwszego maja a następnie do 31 maja wyślę wypowiedzenie z związku z usunięciem TVN Warszawa to ta nowa umowa skończy się z dniem 30 czerwca? Czy w ogólę mogę tak zrobić?

Jeżeli wyślesz 1 czerwca wypowiedzenie w związku ze zniknięciem kanału TVN Warszawa, to umowę rozwiążesz 30 czerwca. Na złożenie wypowiedzenia masz 1 miesiąc od daty jego zniknięcia z oficjalnej listy kanałów Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 lutego wysłałem poleconym wypowiedzenie (jednej z 2 na mnie) umowy powołując się na 'jakość' terminala Sagemcom DSI87 (po miesięcznej przepychance z działem 'pomocy' technicznej). Powinno to zadziałać na koniec marca (nie miałem zaległości finansowych), a więc teoretycznie w kwietniu muszę zdać posiadane karty (pseudo-dekodery mam kupione na własność). Karty usiłowałem zdać 2x bezskutecznie - odmowa przyjęcia (abonent aktywny, lub coś w tym stylu;). Łobuzy z Cyfry nic nie odpisali, że nie podoba im się moje wypowiedzenie, więc nie wysłałem kolejnego w marcu - a mogłem wtedy spokojnie powołać się na zmianę regulaminu... Sprawdziłem przez ICA - mam naliczaną kolejną opłatę za kwiecień. Dziś wysyłam reklamację, bo nie mam zamiaru dalej ciągnąć (i płacić) za tą umowę, ani kary za brak zwrotu kart w terminie. Czy ktoś miał podobne 'przeboje' z Cyfrą ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Konsultanci są nieuczciwi, czy oni mają z tego wyższą prowizję jeśli wcisną komuś umowę za wyższą cenę np. o 21 zł za to samo.

 

Dobra wiadomość dla rezygnujących z Cyfry - Nka wprowadza 10 nowych kanałów w tym Polsaty + Polsat HD. Teraz ich oferta jest już znacznie ciekawsza. Polsaty zazwyczaj zaważały na decyzji, którą z platform wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maestero - pewnie jest tak że w zależności od tego na jaką kwotę ktoś przedłuży umowe to konsultant ma większą prowizje.

 

Co do Polsatów to bym aż tak daleko nie szedł w osądach. Nie są to kanały dla których warto było podpisać umowe z Cyfra czy teraz z N-ka. Zawsze czynnikiem decydującym jest, była i będzie cena i co za nią się dostaje. A potem dopiero decyduje czy ktoś woli dajmy na to NFilmy od Paczki Canal+ lub odwrotnie. Oby tylko zaoowocowało to pojedynkiem między platformami na ceny i to raczej w dól niż w góre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że promocja 57zł za C+ Optimum nadal obowiązuje. To konsultanci C+, piszący posty na tym forum, rozpowszechniają nieprawdziwe informacje by zmusić ludzi do przedłużenia umów na gorszych /dla nas/ warunkach.

To bardzo ciekawe. Dzwoniła miła pani z cyfry i koniecznie chciała mi wcisnąć ten pakiet ....ale za 75 zeta!!!!!!!!!!!!!!!!11 :brawo: o CZYWIŚCIE PODZIĘKOWAŁEM :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Z takimi ofertami zawsze dzwonią. Zabawa polega na tym, że jeśli chcesz uzyskać pakiet za 57zł, to musisz sam wydzwaniać - bo NIGDY nie dostaniesz telefonu z taką ofertą. Z Cyfrą+ trzeba być cierpliwym. W grudniu nie byłem, konsultant zaklinał się że umowy na 13mc to przeszłość i poddałem się podpisując na 19mc, a 12 dni później umowy na 13mc były dostępne dla każdego - słowem zrobili ze mnie jelenia. Na szczęście zmienili ceny i mogłem się wycofać z tej [beep]ady. Teraz nie bawiłem się w ich oferty, powiedziałem co chcę i to dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wysłałem wypowiedzenie w marcu i teraz w kwietniu podpisałem aneks do umowy (kompakt) na 15 m-cy za 38 zł. Może to i nie jest rewelacja ale z moją poprzednią ofertą jest korzystniejsza. Do maja płaciłem 21,45 zł i bym tak płacił do lipca, a potem 46 :/ Zastanawiałem się jeszcze nad N i CP bo "niby lepsze oferty" ale programowo beznadziejnie. Córka ogląda MINI MINI, żona TLC i KUCHNIA TV oraz CLUB a ja do tego NATIONAL GEOGRAPHIC, TLC i DOMO + lubię wieczorami objeździć całe sklepienie niebieskie obrotnicą.

Mam dekoder niezależny OPTICUM + obrotnica i talerz 120 cm więc czego jeszcze chcieć :jupi: + w tym wszystkim jeszcze jestem w zasięgu DVB-T i mam POLSAT HD z W-wy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak polsat jest lepszy za 99.90 mam HBO +CINEMAXY+20kanałów HD,a optimum HD 91zł i żadnego premium

Ekhm, za 91? a skąd ta cena? bo jak liczę CANAL+OPTIMUM za 78zł i OPTIMUM HD za 11zł to mi wychodzi jak nic 88zł, no i tu już masz opcję premium CANAL+. Możesz też skombinować opcję taką: OPTIMUM za 54zł + multi za 40zł i OPTIMUM HD za 11zł więc wyszło by ci 105zł. Druga kwestia gdzie w polsacie masz 20 kanałów HD? Jak liczę to mi wychodzi jak nic 19 sztuk. Więc skończ ściemniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

91Zł bo liczę po starych cenach,po drugie za takie premium jakim jest Canal+to ja dziękuje to jest warte góra dyche.Po trzecie dodadzą Tvn hd więc w polsacie będzie 20kanałów hd

 

na canal+ lecą filmy które za najwcześniej 3-4 lata są w polsacie hahah, nie mówie już o tym że co tydzien jest piłka na najwyższym poziomie + liga polska i zużel i NBA a w polsacie mecze ligi ukraińskiej, rosyjskiej itd.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...