Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko

 

umowa kończy mi się 31.07 - za okres "lipcowy" już zapłaciłem (płacę z góry na 2 m-ce bo tak mi wygodnie)

jak wypowiem umowę w najbliższym czasie to będę musiał czekać jeszcze na kolejny pełny okres rozliczeniowy (10.08-09.09) czy wyłączą mi sygnał 10 sierpnia czy 31 lipca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

 

umowa kończy mi się 31.07 - za okres "lipcowy" już zapłaciłem (płacę z góry na 2 m-ce bo tak mi wygodnie)

jak wypowiem umowę w najbliższym czasie to będę musiał czekać jeszcze na kolejny pełny okres rozliczeniowy (10.08-09.09) czy wyłączą mi sygnał 10 sierpnia czy 31 lipca ??

Możesz także w czerwcu wysłać wypowiedzenie umowy ze względu na wyłączenie z oferty programu TVN WARSZAWA, a wtedy wyłączą Ci sygnał wraz z końcem czerwca. Następnie musisz napisać do CYFRY+ o zwrot nadpłaconej kwoty abonamentowej, a oni przeleją pieniądze na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z Canal+:

 

Odpowiadając na e-mail, informuję, że istnieje możliwość rozwiązania Umowy z uwagi na zakończenie emisji kanału TVN Warszawa. W tym celu może Pan przesłać wniosek w czerwcu 2011 roku, listem poleconym na adres korespondencyjny:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

W piśmie proszę zawrzeć Pana dane adresowe, numer Abonenta, informację dotyczącą wypowiedzenia Umowy z powodu odłączenia TVN Warszawa oraz odręczny podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

 

umowa kończy mi się 31.07 - za okres "lipcowy" już zapłaciłem (płacę z góry na 2 m-ce bo tak mi wygodnie)

jak wypowiem umowę w najbliższym czasie to będę musiał czekać jeszcze na kolejny pełny okres rozliczeniowy (10.08-09.09) czy wyłączą mi sygnał 10 sierpnia czy 31 lipca ??

Możesz także w czerwcu wysłać wypowiedzenie umowy ze względu na wyłączenie z oferty programu TVN WARSZAWA, a wtedy wyłączą Ci sygnał wraz z końcem czerwca. Następnie musisz napisać do CYFRY+ o zwrot nadpłaconej kwoty abonamentowej, a oni przeleją pieniądze na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Jest tylko taka subtelna różnica, że jeśli wypowie umowę ze względu na utratę TVN Warszawa, to nie będzie mógł liczyć na ofertę przedłużeniową. Umowa do końca czerwca i bye bye.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jest tylko taka subtelna różnica, że jeśli wypowie umowę ze względu na utratę TVN Warszawa, to nie będzie mógł liczyć na ofertę przedłużeniową. Umowa do końca czerwca i bye bye.

I tu się mylisz - ja przedłużyłem właśnie po takim wypowiedzeniu :) A moja umowa miała jeszcze ponad 5 miesięcy do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRcze panowie to jak to jest z tymi umowami z TV. Bralem rok temu z promocji z TV i z checia bym rozstal sie z powodu znikniecia Orange Sports np... No ale w wypadku gdy trzeba placic kare 800zl to jest to nieoplacalne....

 

nie trzeba nic płacić! Wyslalem wypowiedzenie.

i konsultant powiedział że nie będę nic płacil.

 

Koulin masz racje zle sie zrozumielismy, to inni wprowadzają ludzi w blad ze w ogóle nie można zerwać umowy bez kary.

ja mam tv na własność za 1 zł i poinformowano mnie że będę musiał zapłacić karę za tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko taka subtelna różnica, że jeśli wypowie umowę ze względu na utratę TVN Warszawa, to nie będzie mógł liczyć na ofertę przedłużeniową. Umowa do końca czerwca i bye bye.

 

 

Tak samo niektórzy pisali w marcu, że jak się wypowiadało z powodu niezaakceptowania regulaminu to papa. A jak było wiemy wszyscy. Zresztą nuk7 już napisał, że nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam umowę z tv i wysłałem już chyba 4 emaile i 4 razy dzwoniłem do BOK.Odpowiedź w przypadku 3 emaili była 800zł kary umownej,3 telefonów identycznie ale wczoraj przyszedł email od Cyfry o takiej treści

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wycofanie z oferty kanałów TVN Warszawa przez CYFRĘ+ uprawnia Pana do rozwiązania Umowy o Abonament. W takim przypadku rezygnacja powinna zostać złożona pisemnie listem poleconym w terminie 1 miesiąca od dokonania zmian. Rozwiązanie nastąpi z końcem miesiąca, w którym własnoręcznie podpisane wypowiedzenie wpłynie na adres korespondencyjny CYFRY+:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

Skr. poczt. 8

 

Wyjaśniam, że w ww. przypadku nie zostanie naliczona kara za rozwiązanie kontraktu przed upływem terminu jego obowiązywania oraz odszkodowanie za zakupiony telewizor.

 

W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

 

M...... W.....

Dział Relacji z Abonentami

 

Po tym emailu zadzwoniłem znowu do BOK-u i Pani konsultant powiedziała że kara 800zł za tv więc przeczytałem jej email z Cyfry i stwierdziła że jeżeli mam taką odpowiedź w emailu to razem z wypowiedzeniem najlepiej ją wysłać.Żebym miał się na co powołać w razie problemów.Czy któryś z kolegów dostał podobnego emaila w którym jest napisane że nie będzie kary za tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...