Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roman1988, kilka razy było pisane, nawet w cytowanych mailach od Cyfry, a ostatni wpis o tym masz 2 post na tej stronie. Na prawdę ciężko przeczytać choćby ostatnie dwie strony do jasnej :censored: .

Wypowiedzenie z powodu wyłączenia TVN Warszawa można złożyć jak takie coś się stanie, czyli 1 czerwca. Nie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

umowa z cyfra konczy mi sie z koncem czerwca. Chcialem wyslac wypowiedzenie umowy, tylko gdzie moge znalezc dokladne informacje (bo sama umowa mi gdzies zaginela), kiedy zostala ona podpisana (a w zasadzie przedluzona o 13 miesiecy)? Czy do wypowiedzenia nie ma potrzeby podawania dokladnej daty zawarcia (przedluzenia) umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie umowy z tamtego roku i do obu wysyłam wypowiedzenie (powod -brak TVN w_wa) i w ten sposob zamierzam cos wytargowac nowego w lepszej cenie . Napewno zerwe jedna umowe zeby zrobic multiroom na drugiej . Jak myslicie da sie wytargowac pakiet optimum z canal+ za mniej niz cena podana na stronie cyfry 78zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,

jak sądzicie-czy w związku z wycofaniem TVN Warszawa, klienci posiadający umowy z TV będą mogli również bezkarnie wypowiedzieć umowy?

Bo ile razy dzwoniłem do CTA, tyle razy uzyskałem inną odpowiedź;-)

 

Możesz rozwiązać umowę.Jeśli masz kupiony tv to zostaje u ciebie a jeśli masz na wynajem do oddajesz do Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...