Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa podpisana dokladnie 17.12.2009, czyli umowa konczy sie 31.01.2011? :)

 

umowa byla podpisana na 13mcy

Pierwszego, niepełnego miesiąca umowy nie wlicza się do owych 13 miesięcy, a kontrakt podpisałeś na 13 pełnych okresów rozliczeniowych.

 

ps.Nie zapominaj, że grudzień 2009r. miałeś darmowy gdyż byłeś zwolniony przez CYFRĘ+ z opłaty abonamentowej...

 

Skoro umowa na 13 miesięcy, podpisana w połowie grudnia, to kończy Ci się 28 lutego.

Nie 28 lutego tylko 31 stycznia 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrezygnowałem z Cyfry. Byłem w dwóch punktach i zero ludzi, pracownicy Cyfry jakby wystraszeni że oddaję sprzęt (dekoder SD) i od razu nagabywanie na pozostanie bo Cyfra ma najlepszą ofertę. Nic z tego w Cyfrowym Polsacie Pakiet Familijny na 15 miesięcy ( w tym 3 miesiące gratis) , aktywacja dekodera HD 50 zl. Przeszedłem do Cyfrowy Polsat. W Cyfrze za aktywacje dekodera HD - 99 zl, plus jego wykupienie za 50 zł. Cyfra poszła w odstawkę z taką ceną i promocją . W punktach cyfrowego polsatu ruch że po kilka osób, w cyfrze zero klientów. Brawo Cyfra więcej ludzie Wam zapłacą za pakiety ale będzie coraz mniej abonentów. Żal mi że musiałem się rozstać ale nie będę płacił po okresie promocji za Optium HD i Canal+ ponad 100 zł miesięcznie. Oj spadnie liczba abonetów Cyfry . Mały postrzał w kolano z obecną promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz zrezygnowałem z cyfry pomimo ze mam umowę do konca stycznia 2011. max. cene jaką chce zapłacić za tv to 50 pln. za to chciałem optimum HD (zależało mi tylko na ES i ES2HD) i terminal hd z cyfry za 99pln. umowa na 13 miesięcy. dla mnie ten pakiet jest tyle warty i nie zmieni tego wprowadzenie polsatu ( jedynie polsat news jest warty ogladnięcia). wypowiedzenie wysłałem w listopadzie. nie zaproponowano mi nic. w weekend podpisałem umowe na 13 miesięcy z N pakiet za 48 pln. cyfra w swoich promocjach założyła pewną ilosc abo która odejdzie a ci co zostaną wiekszą ilością płaconych złotówek im to zrekompensują. a i zostanie kasa z ubogiej promocji ( w koncu w tamtym roku tv za 1 pln troszke kosztowały). od zawsze była to platforma premium a pozostałe kanały były tylko dodatkiem co paczki C+. na tym forum w dziale promocje dla obecnych ludzie narzekają ze drogo a co kilka postów inf. ze "ja dzis przedłużyłem umowę" więc po co cyfra ma sie starać i wymyslac nowe oferty. poza tym te ich procentowe upusty, rabaty na każdy na inny okres potrafią nieżle namieszać. CYFRO DAJ STAŁĄ STAWKE NA CAŁY OKRES UMOWY-JASNE I PRZEJRZYSTE WARUNKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie też dotarło do C+ . Dostałem do nich już 2 listy z ofertą specjalną , ale nie do przyjęcia .

Bardziej opłaca się zakończyć umowę ( 31.01.2011) niż brać przedłużenie.

Dlaczego ? A dlatego że bardziej się opłaca.

NP . nowy abonent zamawiając C+ telefonicznie otrzymuje dodatkowy miesiąc rabatu , dodatkowo podpisując umowę 2 lutego do końca miesiąca ogląda za darmo , i tak mammy 1 miesiąc free + 19 miesięcy umowy . Jak całą kaskę co trzeba zapłacić C+ podzielimy na 20 miesięcy to wychodzi że za Optimum zapłacę średnio 44,73 miesięcznie ,a oni oferują mi średnią miesięczną za 52 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na znanym portalu aukcyjnym kupisz ofertę prepaid CYFRY+ w bardzo dobrej cenie. Jeśli dobrze trafisz to za pakiet UNIWERSALNY (vel. START) opłata wyniesie niewiele ponad 10zł/m-c choć cena nominalna jest o wiele wyższa. Karta jest opłacona na około 5-6 miesięcy, a po tym okresie staje się nieaktywna lecz zostaje u Ciebie i nie musisz jej zwracać. Takiej nieaktywnej karty możesz używać w swoim dekoderze STRONG żeby mieć możliwość oglądania na nim programów FTA.

 

ps.Ja ostatnio kupiłem taką kartę CYFRY+ przedpłaconą na 6 miesięcy za niespełna 70zł (łącznie z kosztem przesyłki)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na przyszłość jeżeli zrezygnuję z cyfry zostanie mi dekoder strong który kupiłem to czy będę mógł jakoś odbierać darmowe kanały?podobno trzeba oddac karte i wtedy nie da się odbierać nic? a jezeli się nie odda karty to jaka kara? w umowie nic nie widzę

 

Na Strong-u 6860 kanały FTA działają nawet bez karty :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na przyszłość jeżeli zrezygnuję z cyfry zostanie mi dekoder strong który kupiłem to czy będę mógł jakoś odbierać darmowe kanały?podobno trzeba oddac karte i wtedy nie da się odbierać nic? a jezeli się nie odda karty to jaka kara? w umowie nic nie widzę

 

Włóż kartę startową (całą) np. tak taka, popa lub coś w tym stylu, ma działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jak mówiłem wczoraj zamówiłem n - żegnaj cyfro od stycznia przestaje być abonentem tej platformy - trochę szkoda - bo znowu trzeba bedzie sie przyzwyczajać ale co tam - jak tak traktują kogoś kto był z nimi 11 lat to ich problem ja naszczęście mam wybór.

 

A więc witaj N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrezygnowałem telefonicznie. Miałem możliwość rezygnacji miesiąc po aneksie. Pan powiedział, że nic lepszego nie mają dla mnie. Więc wypowiedziałem tę umowę. Zobaczymy czy zadzwonią i dadzą dobrą propozycję albo zaoferują znów to że można w przyszłym miesiącu podjąć decyzję o rezygnacji. Natomiast jeśli nie to chyba przejdę do n.

Do kiedy muszę zwrócić dekoder i kartę. Pan powiedział że do 31 stycznia 2011 włącznie. Czy mogę być pewny że jeśli oddam 31 stycznia wszystko będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 dni po zakończeniu umowy czyli do 30 stycznia. 31 już może być kara za nieterminowe oddanie sprzętu. I dla pewności zadzwoń na początku stycznia czy umowa jest zakończona, bo zdarzały się przypadki, że ktoś rezygnował jak Ty, poszedł zwrócić sprzęt i się nie dało. Później wydzwanianie na infolinie itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że złożyłeś wcześniej wypowiedzenie umowy, umowę miałeś do końca listopada i skorzystałeś z opcji przedłużenia umowy z możliwością rezygnacji w miesiącu grudniu. W takim przypadku sprzęt musisz oddać do końca stycznia i nie będzie żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu rezygnacji dzwonili do mnie 2 razy informując o zwrocie karty po jej deaktywacji. Przysłali też pismo już po wygaśnięciu umowy z datą rozwiązania umowy i z informacja że od tej daty mam w ciągu 30 dni zwrócić kartę, info o karach i adresach najbliższych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialbym wyslac rezygnacje do cyfry+ poniewaz umowa mi sie konczy pod koniec maja lub kwietnia 2011r dokladnie nie pamietam chcialbym tez przedluzyc umowe na lepszych warunkach jesli sie da i mam takie pytanie kiedy musze wyslac pismo do cyfry+ z rezygnacja, oraz prosilym tez o adres pod ktory mam te wypowiedzenie wyslac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ Borzo60

 

Ja miałem byłą umowę do Kwietnia 2010r a przedłużałem w Lutym 2010 pod nr 22 310 45 65 wypowiedzenie wysyłasz 3 mies przed końcem umowy na Adres Canal+ Cyfrowy Sp zoo 02-100 Warszawa skr pocztowa 8 poleconym priorytetowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...