Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowe mam do 30 kwietnia, tydzien temu wysłałem poleconym priorytetem rezygnacje, w piatek napisalem maila i dostałem odpowiedź, że nie otrzymali mojego listu. Zostały mi 3 dni, nie wiem co robic wyslac znowu w poniedziałek, czy moze faksem (tylko nie wiem pod jaki numer)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się data nadania (stempel pocztowy), a że teraz mamy okres przedświąteczny, to szybkość Poczty Polskiej ze względu na ilość przesyłek też jest ograniczona... Ja bym się upewnił w środę (31.03), wysyłanie faxu (0-223104544) nic tu nie da, wystarczy potwierdzenie nadania i kopia wypowiedzenia. Na tej podstawie Cyfra uwzględni termin wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

podam ci przykładowo np.:

 

jak masz umowę na czas określony np do lipca 2010 to wysyłasz wypowiedzenie pod koniec Czerwca z datą 1.Lipca a umowa zostanie zakończona pod koniec ostatniego miesiąca umowy :)

 

a drugi przykład

Jeśli umowa przeszła na czas nieokreślony to wtedy 3-mies.(wypowiedzenia ) :lol:

 

Pozdrawiam cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki adres należy wysłać wypowiedzenie? Na stronie 160 tego wątku podany jest następujący adres:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

ale zastanawiam skąd on się wziął?

 

Na stronie cyfry i w umowie (przynajmniej w mojej) można znaleźć następujący adres:

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

 

Stąd moje pytanie. Który jest właściwy? Gdzie wysłać list?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin23 >>> na skrytkę pocztową można wysłać list polecny, sam wysyłałem pismo z wypowiedzeniem umowy do Cyfry+ i ostatnio otrzymałem od nich list, w którym napisali że "z przykrością przyjęli moją decyzję o rezygnacji z umowy..." Tu masz adres do korespondencji Cyfry+: http://www.cyfraplus.pl/_abo_adres-do-k ... encji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w APS-ie Cyfry+ w Zielonej Górze pytałem o adres żeby wysłać rezygnację bo przez długi czas nie miałem żadnych promocji podano mi taki adres na starą jeszcze wtedy siedzibę Canal+ Cyfrowy Sp zoo Ul.Kawalerii 5 02-100 Warszawa Skr pocz 8 (to stary adres - ale doszło i dzwonili teraz pod tym adresem jest siedziba TVN WARSZAWA ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient napisał z przykrością przyjęli moją decyzję o rezygnacji z umowy.

Oj jak ja to dobrze znam i proponują okłapy a nie promocję.

 

z przykrością przyjęliśmy twoją decyzję o niepłaceniu haraczu za marną ofertę Pakiet Podstawowy no może jak jest Canal+,po za tym nic nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...