Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj dzwoniłem do działu utrzymania abonentów i zaproponowano mi 50% rabatu na prestiżowy HD+,i 50% na wynajem dekodera przez 11 miesięcy,umowa na 13,dodam jeszcze że nie jestem na wypowiedzeniu ot tak zadzwoniłem i spytałem o ofertę dla stałych abonentów i od razu mi zaproponowali takie warunki,no i oczywiście się zgodziłem.

Ale to jest nielogiczne... Jak ci dali ofertę na przedłużenie umowy skoro tobie się nie kończy?

To jest bardzo nielogiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chodzić i tak w 12.12.2012 będzie koniec świata, więc chwyć za tel i zadwoń a zaoszczędzony czas spędźmy przed TV

 

Ale tak logicznie pomyślmy, po co rezygnować i ganiać na pocztę, pisać pisma, oddawać dekoder po to tylko aby wziąć to samo i znowu ganiać po dekoder... Tym bardziej że dostaniesz to samo w najgorszym wypadku a w najlepszym nawet więcej gratisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że dostaniesz to samo w najgorszym wypadku a w najlepszym nawet więcej gratisów

Natychmiast może to samo. Może. Ale jutro! Za miesiąc! Już nie wspomnę co można będzie dostać na tydzień przed świętami bożonarodzeniowymi :wink:

Ja tam bym biegał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROGRAM ten nazywa się ZŁOTY PLUS. Jedna wpłacona złotówka to jeden Złoty Plus. Złote Plusy możesz wymienić na nagrody, np. bilety do kina i na wydarzenia sportowe, limitowane serie nagród, bezpłatny abonament lub opcje programowe. Ostatnio zamówiłem sobie 2 kubki CANAL+ i zniżkę na pakiet CANAL+. A konkurencja ? NIC tylko płać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj dzwoniłem do działu utrzymania abonentów i zaproponowano mi 50% rabatu na prestiżowy HD+,i 50% na wynajem dekodera przez 11 miesięcy,umowa na 13,dodam jeszcze że nie jestem na wypowiedzeniu ot tak zadzwoniłem i spytałem o ofertę dla stałych abonentów i od razu mi zaproponowali takie warunki,no i oczywiście się zgodziłem.

Ale to jest nielogiczne... Jak ci dali ofertę na przedłużenie umowy skoro tobie się nie kończy?

To jest bardzo nielogiczne

Poprostu dostanę aneks do umowy,a po drugie jestem abonentem od 10 lat,więc chyba muszę być dobrze traktowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj dzwoniłem do działu utrzymania abonentów i zaproponowano mi 50% rabatu na prestiżowy HD+,i 50% na wynajem dekodera przez 11 miesięcy,umowa na 13,dodam jeszcze że nie jestem na wypowiedzeniu ot tak zadzwoniłem i spytałem o ofertę dla stałych abonentów i od razu mi zaproponowali takie warunki,no i oczywiście się zgodziłem.

(...)

Poprostu dostanę aneks do umowy,a po drugie jestem abonentem od 10 lat,więc chyba muszę być dobrze traktowany.

 

Czy jest jakiś osobny numer telefonu do działu odzyskiwania klientow? Moja umowa kończy się na koniec stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w styczniu 2010 i pierwszy raz od 5 lat dzwonili do mnie z Cyfry w sprawie przedłużenia umowy- 11 miesięcy zniżka 30% a umowa na 13 miesięcy. Jak powiedziałem,że taka propozycja jest za słaba , to dali niewiele lepszą- 50 % przez 11 miesięcy z umową na 18 miesięcy. Mają się jeszcze odezwać, ale minimum jak dla mnie, to oferta sprzed roku , czyli 9 miechów ( a formalnie prawie 10- bo aneks podpisałem na początku grudnia 2008 r. ) z 50 % zniżką a umowa na 13 miesięcy, albo 13 miesięcy z 50 % na 18 miesięcy. Skoro dzwonią jeszcze przed promocjami świątecznymi, to warto poczekać, bo najlepsze przed nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logiczne. Ale też każdy zna ceny pakietów cyfry plus. Ich obniżanie i promocje to tylko gest dobrej woli cyfry + , a nie konieczność. Dają dużo. I każdy , kto ma jakiekolwiek pojęcie o dzialaniu firm musi to przyznać. A tu widać,że niektórzy najchętniej chieliby mięc cos za darmo. I ten super argument: Bo ceny sa za drogie. Mamy kapitalizm. Cyfra + ma 1300 000. Jest skierowana do wymagających abonentów z klasy średniej. I nie wszyscy jadą na promocjach. Uwierz,że większośc placi pełny abonament. Jak mnie nie stać na mercedesa, kupuje fiata. Tak samo jak kogoś nie stac na cyfre+ to ma CP. Proste. A z tego co wiem, przynajmniej kiedys tak było jedna osoba nie może mieć dwóch umów. I nie może od razu wziąśc nowej w promocji. A nawet jak może to sie logicznie nie opłaca, bo wtedy musisz do końca umowy płacić te 3 miesiące pełnopłatnie, a po aneksie z nową byłyby w promocji, więc de facto ta oferta jest lepsza niż zerwanie i podpisanie nowej.

ps: Nie napinam się tylko pisze prawdę: Nie stac kogoś: nie musi brać. Ceny pakietów sa ogólnodostepne. Prawda boli? 10 lat temu tak samo jechali mnie piraci, wyśmiewając mnie,że ja płacę pełny abonament cyfry+ a oni mają ja za groszę. I tez był ten sam argument: że cyfra + jest za droga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zawsze: kombinowanie po Polsku...Zebym nie użył innych słów; zwykłe naciąganie. I po co sie tym chwalisz?? To taki powód do dumy?? I potem sie dziwić, że jak jade na zachodzie pociągiem to mogę czekać na konduktora w przedziale i nikt mnie nie posadzi ,że jade bez biletu. Bo tam cos , co nazywamy uczciwością, jest normą... A za takich kombinatorów płaća normalni abo bo C+ musi podwyższać ceny. Tak , jak 10 lat temu płaciłem za piratów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie kpić, ale przeciez wiecie ,że mam racje. Cyfra +, co widzę po wpisie, oferuje ostatnio naprawde bardzo dobre warunki za przedłuzanie. Praktycznie abonament za połowę ceny. I jeśli ktoś mimo to twierdzi ,że to za mało to naprawde czegos tutaj nie rozumiem. Tylko tyle. Pewnie niedługo pojawią sie wpisy, że nie pzredłuża, bo cyfra + nie chce im dopłacać 50 zł miesięcznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...