Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że tak było. Osiemnaście miesięcy! :roll: Ja tam byłem z dziesięć lat i teraz też jestem. Wcale to nie znaczy, że za moje pieniądze mam ich jeszcze uwielbiać. Płacę i wymagam. Nie płacę, to żegnam! Oczywiście za wypowiedzeniem ale też bez tej "walki" o rozwiązanie umowy. Z czego oczywiście Cyfra+ niechlubnie słynie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiesto12, aktualnie płace 107zł jeżeli podpisze aneks to bede płacił 61zł uważasz,że to mała różnica? A co do Twojej wypowiedzi to uważam,że masz jeszcze mleko pod nosem i nie nauczył Cie nikt szacunku dla pieniędzy widocznie nie musiałes jeszcze sie napocić żeby je zarobić,ale nie martw się jeszcze wszystko przed Tobą!!!!! Pozdrawiam.Szubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 13 miesiecy. A dekoder z całym osprzetem dostałem za 1zł na własność przy pierwszej umowie zwykły Strong 6860 ale jestem zadowolony.Teraz mogłem dostac jakis inny na wynajem za 0 zł ale nie chciałem.W każdym bądz razie opłaca się wysyłac wypowiedzenie i targować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rezygnując z Cyfry+ trzeba oddać kartę ? Dekoder mam własny i na szczęście nie muszę go oddawać, ale po wysłaniu pisma informującego o rezygnacji z usług Cyfry+, dostałem telefon od nich iż muszę zwrócić kartę do najbliższego dystrybutora. Nie wiem czy to jest konieczne, w każdym bądź razie kłopotliwe bo mieszkam za granicą. Czy ktoś z Was miał już podobne żądania ze strony Cyfry+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to Szubi podpisał nową umowę ;-)

Zaproponowali mu 30% na pakiet i 50% na opcje dodatkowe przez 11 miesięcy. Gdy do nich dzwoniłem w zeszłym tygodniu (zanim złożyłem pismo o cofnięcie wypowiedzenia zawartej w grudniu 2008 r. umowy na abonament) to też mi zaproponowano takie warunki.

 

pozdrawiam

 

EDIT: Upss, właśnie przed chwilą zauważyłem, że w tej cenie masz jeszcze Orange Sport. Fakt faktem, bardzo korzystnie to wygląda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin dlatego,ze masz złożone wypowiedzenie otrzymałes taka propozycje,nowy klient takiej oferty nie dostanie.Pozatym jesli złożyłes wypowiedzenie ze wzgledu na zmiany w regulaminie to nawet gdybys sie zgodził na ta promocje i tak bys jej nie otrzymał.

 

Johnny5 mogłem jeszcze troche poczekac,ale raczej duzo wiecej juz bym nie zyskał,przy nowej umowie raczej niema szans dostać takich warunków w chwili obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niestety trochę za późno się zyga53 "obudziłeś" (ja już zdążyłem złożyć wypowiedzenie, a następnie je cofnąć ;-) Ja, podobnie jak Ty, zawarłem umowę w grudniu 2008 r. i tak naprawdę po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich aspektów doszedłem do wniosku, że warunki na jakich podpisałem umowę są na tyle korzystne, że jej wypowiedzenie w kontekście aktualnych promocji nie było najlepszym rozwiązaniem. Więc moim skromnym zdaniem bynajmniej nie musisz żałować, że nie zdążyłeś złożyć wypowiedzenia chyba, że w chwili obecnej definitywnie planowałeś się pożegnać z Cyfrą+.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sytuacja kiedy podpisałem umowe 4 czerwca , a teraz zniknie mi TVN Lingua.

 

czy mam możliwosc rezygnacji z Cyfry+ bez konsekwencji ??

 

Przeczytałeś dokładnie regulamin i umowe ? jak 4 czerwca to pewnie tam w którymś punkcie pisze, że tego kanału nie będzie - więc raczej bez konsekwencji nie przejdzie z drugiej strony podpisałeś umowę 4 czerwca i już chcesz rezygnować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dla upewnienia się, że dobrze rozumiem regulamin. Z końcem lipca kończy mi się okres minimalny umowy, czy:

- jeśli złoże teraz (w VI) że rezygnuję - to umowa skończy się w z końcem lipca?

- jeśli poczekam z rezygnacją do lipca - to z końcem sierpnia?

Kiedy mogę dostać propozycję od cyfry na przedłużenie współpracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...