Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem rezygnację 12 maja, dzwonili do mnie już w piątek, wczoraj rozmawiałem z konsultantem. Zaproponował mi 30 % zniżki na komfortowy +, 50% zniżki na canal plus, a do tego darmowa dzierżawa dekodera SD, za który płaciłem do tej pory 10 zł miesięcznie. Umowa na 13 miesięcy, zniżki przez 11. Propozycja niezła, więc się zgodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwonił do mnie konsultant z C+. 15 maja wysłałem rezygnację, zaproponowali mi 50% zniżki na pakiet prestiżowy HD + przez 11 miesięcy z umową na 13 miesięcy. Więc za 84,50 super pakiet, należy tylko liczyć, że za 11 miesięcy znowu zmienią regulamin :)

 

Aleksej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jestem abo z promocji urodzinowej (XI 08 podst.+ + opcje) . Przysłali pismo z ubolewaniem i co ciekawe z zaproszeniem do kontaktu z nr (BUK) , więc i ci abonenci mają chyba szansę na ulgi.

Odpuszczę chyba (no w końcu lato szybko minie, C+ musi wyrównać straty i jeszcze pozyskać 300 tyś. nowych abo (taki mają plan) .liczę.że jesienne promocje to będzie szok cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jak było u mnie. Umowa mi się kończy w czerwcu więc wczoraj zadzwoniłem do Cyfry (mówcie od razu, że chcecie z Działem Utrzymania Abonentów).

Mam pakiet podstawowy + z Multipakietem Canal +.

Pan zaproponował mi 13 miesięczną umowę z tego 11 miesiecy z 30% rabatem na podstawowy i 50% rabatem na multipakiet. Wyszło przez 11 z 13 miesięcy 44,90 miesięcznie.

Po chwili namysłu zmieniłem podstawowy + na komfortowy+ z multipakietem. Zniżki pozostają te same i wychodzi całość przez 11 z 13 miesięcy za 59 złoty.

Teraz za podstawowy i multipakiet płacę ponad 6o bo promocja mi się skończyła wiec chyba się opłaca więcej kanałów za niecałe 60 złotych.

I jeszcze jedno, nie zrywajcie umowy z powodu tego, że podnieśli ceny, to co wam zaproponują jest mniej opłacalne niż w przypadku trwania do końca umowy (jeśli oczywiście niewiele wam do końca brakuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 21.05. rezygnacje z Cyfry zwykłym listem. Dzisiaj konsultant zadzwonił i zaproponował mi nowe warunki do pozostania.

Miałem: komfortowy+ - canal+ i hbo - premium hd - dzierżawa pvr = 147,00

A będę miał umowę na 13 miesięcy, w tym: komfortow+ 30% taniej na 11 miesięcy, canal+ i hbo 50% taniej przez 11 miesięcy, dzierżawa pvr 50% taniej przez 11 miesięcy i premium hd 50% przez 6 miesięcy = ok 87,00 przez 6 miesięcy, ok 92,00 przez 5 miesięcy i dwa miesiące pełnej opłaty (ceny po obniżce podaje przybliżone, bo jak dzwonił konsultant to wyrwał mnie ze snu i nie zapamiętałem dokładnie).

Szybka chwila namysłu i dalej jestem abonentem Cyfry :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

5 minut temu dostałem sms od cyfry na komóre ,że proponują 50% taniej za mój pakiet przez 11 miesiecy i numer telefonu 22 334 6191

Ja narazie wypisuje sie od cyferki poczekam na grudniowe promocje ,ale jak ktos ma ochotę zostać to próbujcie dzwonić na ten numer .

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem nieprerwanie abonentem cyfry od 10 lat (jedna umowa). Obecnie mam wykupiony :

pakiet komfortowy

canal+ hbo

3 wymiary discovery

kino polska

 

I teraz mam dwa pytania :

1. czy mogę rozwiązać umowę w każdej chwili ?

2. czego żądać ?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treviso dokąłdnie taka sama oferte dostałem gdy konczyla mi sie umowa i powiem Ci ze nawet sie ta oferta opłacała dla mnie i za komfortowy + razem z multipakietem przez 11 z 13 miesiecy umowy bede płacił 59 zl zamiast około 90 zl.

Fajna oferta.

A co do ostatniego wpisu to kolega jesli ma umowe juz od 10 lat to pewnie jest ona na czas nieokreślony i można ja zerwać w kazdej chwili a oni na pewno zaoferuja przy tym pakiecie co kolega ma to samo co dla mnie czyli dosyc korzystnie.

I jescze jedno, jeszce kilka iesiecy temu na infolinni na połaczenie z konsultantem czekało sie 15 minut a teraz odbieraja po pierwszym sygnale, dodatkowo a jak sie do niech popzrez ica wyśle maila zazwyczaj w tym samym dniu jest odpowiedz.

Brawo Cyfra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

5 minut temu dostałem sms od cyfry na komóre ,że proponują 50% taniej za mój pakiet przez 11 miesiecy i numer telefonu 22 334 6191

Ja narazie wypisuje sie od cyferki poczekam na grudniowe promocje ,ale jak ktos ma ochotę zostać to próbujcie dzwonić na ten numer .

 

Powodzenia

 

jaki ty masz abo?

ja jutro do nich tyrkne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ostatniego wpisu to kolega jesli ma umowe juz od 10 lat to pewnie jest ona na czas nieokreślony i można ja zerwać w kazdej chwili

 

Można ją wypowiedzieć, ale z zachowaniem 3 miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że kol. wyśle rezygnację jeszcze teraz motywując ją zmianą cen lub/i regulaminu to może być szybciej. A tak na marginesie, to kol. powolniak czemu jeszcze nie zmieniłeś pakietu komfortowego na komfortowy+? Doszłoby ci parę kanałów, a co najważniejsze nie płaciłbyś dodatkowo za Discovery i Kino Polska. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że kol. wyśle rezygnację jeszcze teraz motywując ją zmianą cen lub/i regulaminu to może być szybciej.

 

Wypowiedzenie w trybie określonym w art. 4 paragraf 1 pkt 5 Regulaminu (podwyższenie opłat) już raczej nie wchodzi w grę bo w tym przypadku jest 7-mio dniowy termin wypowiedzenia od daty otrzymania zawiadomienia o podwyżce. Ewentualnie mógłby się załapać w tym drugim trybie (art. 15 paragraf 8 Regulaminu) bo ma na to 14 dni od daty doręczenia zmian w regulaminie.

Tak na marginesie zawsze mnie zastanawiały kwestie ustalenia przez operatora terminu doręczenia zawiadomienia skoro wysyłają tego rodzaju korespondencję listem zwykłym....

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też miła pani z BOA zadzwoniła i zaproponowała ... do tej pory miałem podstawowy + za 30 zł (zrezygnowałem z komfortowego) i Canal + ... zaproponowano mi podstawowy plus (na wyższy się nie dam namówić) i Canal Plus HD i pakiet MTV-NTG-ES HD plus dekoder HD za 56 zł (dekoder na wynajem czy jakoś tak). Nie spierałem się z miłą panią bo żona się nagle obudziła że rezygnacje wysłałem a ona chce Cyfrę. Z teściem na jesień i tak bierzemy dodatkową platformę jak się potwierdzi że nici z LM w tv publicznej - prawdopodobnie CP (kochamy także siatkówkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mnie nie strasz bo ja wyslalam dopiero wczoraj albo przedwczoraj...

powolalam sie na wlasnie ten paragraf a oprocz tego na zmiane regulaminu i mam nadzieje ze to przejdzie jeszcze!

 

Ja wysłałem w poniedziałek 25 maja br. i też się powołałem na art. 4 paragraf 1 pkt 5 Regulaminu. Wydaje mi się, że nie mają podstaw do zakwestionowania terminu złożenia wypowiedzenia umowy, albowiem nie dysponują potwierdzeniem doręczenia przesyłki do abonenta.

 

Prawdę powiedziawszy to będzie mi trochę żal, jak mi nie zaproponują nowych warunków, albowiem jestem abonentem, który zawarł w grudniu 2008 r. umowę na bardzo korzystnych warunkach (pakiet podstawowy + za 50% przez 9 miesięcy, a pakiet Canal + za darmo przez 12 miesięcy. Umowa na 13 miesięcy, a do tego darmowe wypożyczenie dekodera na czas trwania umowy. Jedynym moim atutem jest to, że mam nadpłatę około 100 złotych na moim koncie abonenckim.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm takie warunki i ty zrywasz umowe? :shock:

z checia wezme od Ciebie ta karte jesli nie ze chca ze mna przedluzyc umowy i bede sama ci przelewac co miesiac za abo:)

dzis mam zamiar do nich zadzwonic zobaczymy czy pismo juz dotarlo

powolam sie z promocjami na kolegow z forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie jestem jedynym abonentem, który ma takie warunki i złożył wypowiedzenie umowy.

Decyzję o takim rozwiązaniu podjąłem ponieważ:

- tak korzystne warunki będę miał tylko do września,

- zbliża się okres wakacyjny, w którym oglądanie TV w moim przypadku jest ograniczone do minimum (prawdę powiedziawszy gdy zrobiło się cieplej codziennie po pracy spędzam mnóstwo czasu w ogrodzie,

- po półrocznym korzystaniu z oferty kanałów premium stwierdzam, że oglądanie Canal + w moim przypadku ograniczało się w 90 % do śledzenia zmagań wybranych spotkań w lidze angielskiej i polskiej. Czasami oglądnąłem jakiś film, ale filmy, które mnie najbardziej interesują emitują późno w nocy, a w godzinach wieczornych głównie lecą powtórki,

- żona oglądała głównie w godzinach popołudniowych i wieczornych seriale na Comedy Central, ale po trzech miesiącach okazało się, że zaczynają emitować odcinki, które w zdecydowanej większości już widziała,

- po zapoznaniu się z ofertą programową kanałów udostępnionych w Oknie Otwartym upewniłem się, że dobrze zrobiłem nie wybierając pakietu komfrotowego+ przy podpisywaniu umowy,

- zawierając umowę z Cyfrą + kierowałem się głównie korzystnymi warunkami oferty świątecznej w dniu podpisywania umowy, a wybór telewizji satelitarnej był spowodowany utrudnieniami w odbiorze sygnału z nadajników naziemnych z uwagi na ukształtowanie terenu, w którym mam dom.

 

Reasumując, w przypadku gdy umowa zostanie rozwiązana przerzucę się na TNK, a jedynie będzie mi brakować możliwości śledzenia meczów Wisły Kraków na wyjazdach (gdy grają w Krakowie to po prostu chodzę na takie mecze).

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdę powiedziawszy to będzie mi trochę żal, jak mi nie zaproponują nowych warunków, albowiem jestem abonentem, który zawarł w grudniu 2008 r.

Twoja umowa nie zostanie przedłużona, po prostu ją rozwiążą i zaproponują ci jak coś podpisanie nowej. Konsultanci nie oddzwaniają z ofertą promocyjną do osób, które były w okresie minimalnym, nowopodpisanej umowy, a chcą rozwiązać wczesniej na podstawie zmiany regulaminu. Jeśli przedłużałeś umowę, pomimo okresu minimalnego, albo masz na czas nieokreślony to wtedy mogą przedłużyć. Ot taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...