Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Obecnie mam w Vectrze: Net, PVR Złoty, Eleven - płacę 69,99zł. Umowa kończy się w przyszłym miesiącu. Będę wysyłał im wypowiedzenie na maila. Pytanie - interesuje mnie już tylko sam internet od Vectry - jaką cenę można obecnie ugrać za SAM, NAJTAŃSZY internet w Vectrze po wypowiedzeniu?

Edytowane przez tomybb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2022 o 15:53, ramos napisał:

Ja mam platynę z  PVR + multiroom CI+ net 50mb+ sport na ostro + HBO  i płacę około 80 zł.  Od kwietnia dodatkowo 10 zł . Wypowiedzenie poszło. Ciekawe jak potoczą się negocjacje 🤔

      Pierwsza rozmowa za nami. Zachowanie ceny - aneks 2 lata lub net 300 mb (+ 10 zł ) też dwuletnie związanie. Próbujemy dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Obecnie mam w Vectrze: Net, PVR Złoty, Eleven - płacę 69,99zł. Umowa kończy się w przyszłym miesiącu. Będę wysyłał im wypowiedzenie na maila. Pytanie - interesuje mnie już tylko sam internet od Vectry - jaką cenę można obecnie ugrać za SAM, NAJTAŃSZY internet w Vectrze po wypowiedzeniu?

Mam podobnie tylko +telefon i sport na ostro z 107 płaciłem 90 umowa na czas nieokreślony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze oferta tv na niezależnym łączu wróciła do głównego menu na stronę Vectry jako "TV poza siecią" (jest jeszcze "TV poza domem" zeby nie bylo za łatwo ;)).

Niestety kanałowo bez zmian. A pakiet za 39,99 zł przy np. ofercie C+ Online czy Televio jest cieniutki. I wymaga umowy na 24 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

      Pierwsza rozmowa za nami. Zachowanie ceny - aneks 2 lata lub net 300 mb (+ 10 zł ) też dwuletnie związanie. Próbujemy dalej...
Daj znać jak dalsze negocjacje. Ja płacę podobnie, też około 80 zł za Platynę PVR + SNO i Net 150 MB. Za dwa miesiące koniec umowy i nie wiem co mogę ugrać. Chciałbym upgrade neta na 300 lub 450 (bo 600 raczej się nie uda) bez zmiany ceny. Może jest szansa na jakiś pakiet premium gratis na kilka miesięcy? Zobaczymy...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bLaYd napisał:
Daj znać jak dalsze negocjacje. Ja płacę podobnie, też około 80 zł za Platynę PVR + SNO i Net 150 MB. 
 


Ja płace 107 a miałem 90 i mogłem przedłużyć,2 lata minęło umowa na czas określony a cena wyższa.

Złoty ,pvr,telefon ,150mb ,SNO+eleven

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bartmeces napisał:

Dziś kolejne mecze towarzyskie w PSN i dalej nie ma jej w Vectrze.

Jak chcesz oglądać legalnie PSN to polsatbox w necie, lub poszukać inne żródła.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Enox napisał:

ktoś problem z 600 Mb/s, że pobieranie działa ok a wysyłanie 10 Mb/s? Po ostatniej awarii ta się dzieje w Gdańsku.

To wygląda na problem z kanałami upstream w modemie. Zadzwoń na infolinię i zgłoś usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2022 o 17:27, StanS napisał:

Jak się nie wiązać na 2 lata za 39,70 to co w zamian ? Płacić 10PLN więcej łudząc się że niedługo pojawi się jakaś oferta o 20PLN tańsza ?

Przy tej cenie bym nie liczył że nagle pojawi się coś dzięki czemu przez najbliższe 2 lata wyjdzie mi do zapłacenia w sumie mniej niż 39,70x24=952,80.

W Vectrze nie płaciłam nigdy więcej, bywają oferty na umowę bezterminową w cenie promocyjnej, lokalne lub online. A z wiązaniem się na dwa lata jest ryzyko, że jak coś popsuje się, to będzie problem ze zmianą dostawcy.

 

 

1 minutę temu, Enox napisał:

Modem wymieniony, ale to nie pomaga

Ale problem może być z sygnałem również, jak US jest na jednym kanale zamiast na kilku albo są zakłócenia w danej lokalizacji. Zresztą nie musisz w to wnikać, powołaj się na deklarowane parametry, wartość minimalna uploadu łącza 600 Mb/s to 30 Mb/s i Ty tyle nie masz więc są podstawy do reklamacji: https://forum.mediaswiat.pl/download.php?id=3406

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam:
Telewizja Platyna PVR + SNO + Internet 150 Mb/s za 81,88 zł i dwa miesiące do końca umowy
 

W celu rozeznania ofert zadzwoniłem na 587426700 i otrzymałem dwie oferty:
1) dołożony Eleven i upgrade Internetu do 600 Mb/s z wymianą modemu na WiFi6 za 113,99 zł (czyli drożej o ponad 32 zł!)
2) upgrade do 450 Mb/s z wymianą modemmu za 96,88 zł (czyli 15 zł drożej)
 

Chwilę później zadzwoniłem na 586705251 i tutaj również otrzymałem dwie oferty:
1) dołożony Eleven i upgrade Internetu do 600 Mb/s z wymianą modemu na WiFi6 za 89,88 zł (czyli drożej o jedyne 8 zł)
2) upgrade do 300 Mb/s z wymianą modemu bez zmiany ceny abonamentu tj. 81,88 zł
 

Dodam, że do końca umowy pozostały niecałe dwa miesiące i nie składałem wypowiedzenia.
 

Czy oferta Platyna PVR + SNO + Eleven + 600 Mb/s (z nowym modemem/routerem WiFi6) za 89,88 zł jest akceptowalna?
Mi osobiście wydaje się korzystna. Jakie są Wasze opinie? W mojej lokalizacji nie mam alternatywy, jeśli chodzi o Internet stacjonarny.

Edytowane przez bLaYd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie (po podwyżce 10zl) płacę 120zł za: Platyne plus 2 dekodery z nagrywarkami, 150Mbit, tel. domowy bez limitu. Dzisiaj dzwonilem na infolinię i zaproponowano mi w tej smej cenie podwyższenie prędkości internetu do 450Mbit. Za 127zl tak jak wyżej tylko internet 600MBit.

Czy te oferty sa opłacalne?

Może ktoś płaci mniej lub jest konsultantem?

Kiedyś była możliwość dodzwonienia się do DUK. Czy teraz jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam:
Telewizja Platyna PVR + SNO + Internet 150 Mb/s za 81,88 zł i dwa miesiące do końca umowy
 
W celu rozeznania ofert zadzwoniłem na 587426700 i otrzymałem dwie oferty:
1) dołożony Eleven i upgrade Internetu do 600 Mb/s z wymianą modemu na WiFi6 za 113,99 zł (czyli drożej o ponad 32 zł!)
2) upgrade do 450 Mb/s z wymianą modemmu za 96,88 zł (czyli 15 zł drożej)
 
Chwilę później zadzwoniłem na 586705251 i tutaj również otrzymałem dwie oferty:
1) dołożony Eleven i upgrade Internetu do 600 Mb/s z wymianą modemu na WiFi6 za 89,88 zł (czyli drożej o jedyne 8 zł)
2) upgrade do 300 Mb/s z wymianą modemu bez zmiany ceny abonamentu tj. 81,88 zł
 
Dodam, że do końca umowy pozostały niecałe dwa miesiące i nie składałem wypowiedzenia.
 
Czy oferta Platyna PVR + SNO + Eleven + 600 Mb/s (z nowym modemem/routerem WiFi6) za 89,88 zł jest akceptowalna?
Mi osobiście wydaje się korzystna. Jakie są Wasze opinie? W mojej lokalizacji nie mam alternatywy, jeśli chodzi o Internet stacjonarny.

Mi proponowali to samo z dekoderem 4K pvr za 107 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2022 o 20:08, bLaYd napisał:

Daj znać jak dalsze negocjacje. Ja płacę podobnie, też około 80 zł za Platynę PVR + SNO i Net 150 MB. Za dwa miesiące koniec umowy i nie wiem co mogę ugrać. Chciałbym upgrade neta na 300 lub 450 (bo 600 raczej się nie uda) bez zmiany ceny. Może jest szansa na jakiś pakiet premium gratis na kilka miesięcy? Zobaczymy...

 

Temat zamknięty. W dotychczasowej cenie mam upgrade neta do 300 .Ciężko było coś więcej ugrać przy mojej cenie. Na dwa lata spokój z podwyżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...