Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, kudlatek napisał:

Obecnie umowa bezterminowa, 2x Platyna z modułem CI + SNO + Eleven + net 150 + tel. stacjonarny całość za 90,30

TELEWIZJA 69,30
Pakiet DTV Platynowy - 29,90
Pakiet Sport Na Ostro - 5,00
Pakiet Eleven - 6,90
Dostęp do DTV HD 20,00
Dostęp do DTV HD w Multiroom 7,50
INTERNET 20,00
Internet 150 Mb 20,00
TELEFON 1,00
Plan Domowy - 1,00

 

Czy za te pieniądze można wyciągnąć cos ciekawszego?

Nie dostałeś już może maila z podniesieniem opłaty? Ja mam od marca umowę na czas nieokreślony i właśnie dostałam maila z podwyżką +5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkon napisał:

Zależy co kto uważa za dobre. Jak będzie PSP, PSN albo Canal+ 4K, to sam rozważę pozostanie w Vectrze.

To ja tu jako żart zacytuje Mariana Wolańskiego z Kogel-Mogel:

- Polsat Sport Premium w Vectrze ?

- Mówmy o rzeczach realnych,

- Canal+ 4K w Vectrze ?

- Mówiłem realnych.

 

A tak na poważnie to ja typuje że dodadzą: brakujące kanały Polsatu (może na to wskazywać podwyżka i że kanały teraz dostępne Polsatu wskoczyły z listy niegwarantowanych na gwarantowane), Novelas+, Red Top i może coś regionalnego i tyle...

Edytowane przez lukasz1122a
Dopisanie jednej myśli
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz1 

Net 750 Mb/s,184 kanały TV, Viaplay, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, HBO (Hit Mikołaja) to mało? Śledzę, ale Vectra nie ma nic równie atrakcyjnego w cenie do 100 zł. Ani dla nowych klientów, o obecnych nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem - ostatnio jakoś kanały Polsatu te co mamy awansowały z listy nie gwarantowanej na tą gwarantowaną.

 

A co do tych nowości to by się zgadzało: miało być kilka kanałów wartych uwagi - no to są C+ Sport 3 i 4 dla abonentów Canal+ i jeden kanał miej atrakcyjny czyli Canal+Now bo nadaje tylko kilka audycji w ciągu dobry. 

 

Canal+ 4K pewnie jest dalej tylko na wyłączność platformy Canal+ i pewnie do czasu kiedy to się nie zmieni kablarze bo nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że C+ Sport 3 i 4 powinny być już dawno dostępne skoro płacimy pakiet C+
Drugi minus nie mamy dostęu do treści online z C+ np w VOD lub w TV Online ale to się pewnie nie zmieni.
Obstawiam że  na C+ Vectra poprzestanie i przez kilka miesięcy nie będzie nic nowego.
 

Edytowane przez staszek1503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...