Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra coś kombinuje - skoro nikt się nie "upomina" nie pisze do nich czy nie dzwoni nadal nic z tym nie robią (na dekoderach 4K PVR są) ale ja nie mam na swoim dekoderze HD. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szyzag123 napisał:
Napisałem do nich na oficjalnym FB. Zobaczymy, co odpiszą, ale pewnie nic konkretnego.
Czyli sytuacja jest taka, że te "nowe kanały" wyszukuje tylko dekoder 4K i żadne inne urządzenie, tak?


I pewnie to kanały dla multimedia a my je widzimy po wyszukiwaniu ,podawali mi kanały jakie będą ale nie ma w nich Polsat Sport News wiec czarna magia .

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bartmeces napisał:


I pewnie to kanały dla multimedia a my je widzimy po wyszukiwaniu ,podawali mi kanały jakie będą ale nie ma w nich Polsat Sport News wiec czarna magia .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

To czemu innym użytkownikom VECTRY wyszukują tylko z dekoderami 4K? PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, kto z Multimedia przechodził do Vectry to je po prostu wyszuka i będzie je widział. I to jest niezależne od posiadanego sprzętu. Tak że nici z nowych kanałów.

Pytanie teraz : którzy z forumowiczów są np. w zasięgu Multimedia Polska i/lub byli jej klientami i przechodzili do Vectry? Bo jeśli są w zasięgu wyłącznie Vectry i nie przechodzili z Multimedia Polska to to jest sprawa dziwna co najmniej. 

W dniu 31.05.2021 o 11:09, pazik napisał:

80ecc1ecc69b35921b0eb1f97002024c.jpg

Takie info mnie dziś przywitało, nigdzie nie ma informacji na ten temat.

Kanały nie świecą.

Jesteś w zasięgu Multimedia Polska lub ew. byłeś jej abonentem i przechodziłeś do Vectry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Multimedia (moduł CAM) i od wprowadzenia numeracji Vectry mam na liście kanały których u nas nie ma. Sąsiad z dekoderem ma tylko kanały z MM. Po prostu jeśli dobrze myślę to zamieszanie wyszło że dekoder 4K dostał listę LCN uzupełnioną o te kanały, może to był błąd techników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Besciakos napisał:

Tak chaotycznej fuzji to jeszcze nie widziałem 🤦 ... Wygląda na to , że cały ten "proces " jest przeprowadzany bez pomysłu ... A szkoda 

Jak jest fuzja o ujednolicamy wszystko, a nie dzielimy klientów na swoich i czyichś. 

4 minuty temu, maks27 napisał:

Jestem abonentem Multimedia (moduł CAM) i od wprowadzenia numeracji Vectry mam na liście kanały których u nas nie ma. Sąsiad z dekoderem ma tylko kanały z MM. Po prostu jeśli dobrze myślę to zamieszanie wyszło że dekoder 4K dostał listę LCN uzupełnioną o te kanały, może to był błąd techników.

No to jeszcze lepiej. Normalnie cyrk i bur... na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szyzag123 napisał:

Ten, kto z Multimedia przechodził do Vectry to je po prostu wyszuka i będzie je widział. I to jest niezależne od posiadanego sprzętu. Tak że nici z nowych kanałów.

Pytanie teraz : którzy z forumowiczów są np. w zasięgu Multimedia Polska i/lub byli jej klientami i przechodzili do Vectry? Bo jeśli są w zasięgu wyłącznie Vectry i nie przechodzili z Multimedia Polska to to jest sprawa dziwna co najmniej. 

Jesteś w zasięgu Multimedia Polska lub ew. byłeś jej abonentem i przechodziłeś do Vectry?

Witam,

Mam Vectre już od 10 lat dekoder 5830cdx. Warszawa, w miejscu zamieszkania nie ma i nie było nigdy MM.

Informacja się pojawiła tylko 1 raz, na liście kanałów nie widzę tych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...