Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.05.2021 o 14:07, Avik139 napisał:

Witam, jestem przy końcu umowy i zastanawiam się nad przedłużeniem. Mam dekoder 4730CDX, który działa "średnio" pytanie czy jest sens dopłacać 10zł do tego pvr 4k (kablowy, nie smart) czy ktoś mógłby powiedzieć jak on działa? Chodzi mi o to czy jest szybszy i nie ma takich spowolnień podczas poruszania po menu jakie mam w 4730CDX? Na koniec jeszcze jedna sprawa od 2 lat płacę za złoty, a świeci platyna (nie wiem dlaczego, ale się nie wychylam ;-) ) zastanawiam się czy to się utrzyma po przedłużeniu jak zaczną grzebać przy mojej umowie ;-) czy mam dobierać platynę, ma ktoś podobną sytuację?

Widzę, że sporo osób pisze, że posiada dekoder 4k pvr, nikomu nue chce się napisać jak ten dekoder się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder PVR 4K działa zdecydowanie najlepiej z dostępnego sprzętu Vectry. No może jeszcze Arris mu dorównywał, jeżeli chodzi o szybkość działania i kulturę pracy. Ma spory dysk 1 TB, oraz możliwość nagrywania 4 pozycji w tym samym czasie. Jestem z niego bardzo zadowolony. Pracuje cicho i zapewnia dobrą (oczywiście jak na warunki Vectry) jakość obrazu. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HMC-4120 a chce wziąć dekoder 4K bez smarta słyszałem ze jest lepszy od smarta .

16 godzin temu, Bartosz1 napisał:
 
Dziwne skoro inni ich mają. 


Nikt nie ma , jedynie na liście gdyby każdy miał na liście wtedy można walczyć o włączenie ręcznie .

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bartmeces napisał:


Ja mam HMC-4120 a chce wziąć dekoder 4K bez smarta słyszałem ze jest lepszy od smarta .


 

Wszystko zależy od tego, jakie kto ma oczekiwania. Dekoder smart to tak naprawdę przystawka android - umożliwia instalowanie własnych aplikacji np. Netflix, Ipla, Player itp. Nie ma jednak wbudowanego dysku, chociaż jest możliwe nagrywanie w ograniczonym zakresie w chmurze (nie wszystkie kanały, nie wszystkie audycje). Jeżeli jednak ktoś ma już telewizor smart tv, to warto by zastanowił się nad dekoderem PVR 4K. Ten dostępny w ofercie Vectry jest naprawdę przyzwoicie wykonany i nie sprawia problemów. Na uwagę zasługuje również bardzo dobry pilot ułatwiający korzystanie ze sprzętu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...