Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@kfm877 dzięki :D Wychodzi na to , że jeśli chce się mieć "Premium" to Vectra już tania nie jest  :P

Eleven ,Canal+, Hbo, Cinemax oczywiście dla mnie niezrozumiały pakiet "Sport na Ostro" to już jakieś 150 pln ,a może się mylę? ;)

Co jestem u teściowej to mnie zadziwia fakt jak można mieć Eurosport SD a za HD trzeba zapłacić :/

Jak widać nie jest tak różowo a NC+ wcale takie drogie nie jest :P

Tak na marginesie ,to wychowałem się na kablówce Vectry , pamiętam jeszcze jak był taki kanał "MTV Base" jedyna prawdziwa stacja muzyczna :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej brać Eleveny niż C+..... 

 

Piłka w Elevenach a seriale i filmy to się ssie z internetu.


@kfm877 dzięki :D Wychodzi na to , że jeśli chce się mieć "Premium" to Vectra już tania nie jest  :P

Eleven ,Canal+, Hbo, Cinemax oczywiście dla mnie niezrozumiały pakiet "Sport na Ostro" to już jakieś 150 pln ,a może się mylę? ;)

Co jestem u teściowej to mnie zadziwia fakt jak można mieć Eurosport SD a za HD trzeba zapłacić :/

Jak widać nie jest tak różowo a NC+ wcale takie drogie nie jest :P

Tak na marginesie ,to wychowałem się na kablówce Vectry , pamiętam jeszcze jak był taki kanał "MTV Base" jedyna prawdziwa stacja muzyczna :cool:

Ja pamiętam jak to była Vectra-EL...to było dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@MadekP wszystko można ;)
Porównywaliśmy usługi Vectra Online z NC+GO a zapomniałem że jest jeszcze jedna przydatna usługa ..... a mianowicie "Canal+Sport Online"  :D
Tego już Vectra wam nie zaoferuje ;)

 

2017-04-23_134528.jpg
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Madekp czyli jesteś abonentem Vectry z dostępem do Canal+Sport Online a ja abonentem NC+ z dostępem do Vectry Online :D

Jeszcze rok temu byś miał dostęp do Angielskiej ale przenieśli mecze do NC+GO , zapewne dlatego że jest limit 100 godzin i raczej się ludzie dostępem nie dzielą :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth: obecnie dla abonentów c+select za 35zl, a prestiż za 40zl.

 

Wczoraj wieczorem postanowiłem włączyć sobie Eleven online, bo o dziwo jest taka możliwość przez eBOK Vectry.. wszystko ładnie pięknie potwierdzenie wysłane na maila i SMS! A kanałów do teraz nie mam włączanych! Miałem w tek sprawie telefon z Vectry to konsultant mi powiedział, że nie mają tego w systemie i że będzie trzeba to załatwić teraz przez telefon. Mówię "bardzo proszę" i nagle cisza w słuchawce przez parę minut, aż w końcu się rozłączył... Perfekcja Vectry. Sprawę zgłosiłem, miałem dostać kolejny telefon i cisza! Nie chcą zarobić to sobie zaraz wykupię na ElevenSports.pl na cały rok i z głowy..

PS. Odnośnie C+ to kończy mi się umowa w czerwcu, a jak się zapytałem o niższe ceny to mi konsultant powiedział, że nie ma na to promocji, także ceny dalej za 6 C+ 44.90 i za 8 C+ 49.90... Chyba jak mnie wkurzą to im w ogóle podziękuje za TV w lipcu i będzie spokój.

Edytowane przez Barti
Post napisany nieco chaotycznie, częściowo mało czytelnie. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co sądzicie o poniższej ofercie, którą dostałem na przedłużenie umowy o kolejne 24 miesiące?

 

- Pakiet Złoty HD;

- 2 X Dekoder PVR HDD (Multiroom);

- Sport na Ostro (na 24 miesiące);

- Internet 100/10;

- Internet mobilny 1 GB miesięcznie (tak wiem, że mało ale dorzucają "gratis");

 

Abonament 94,90 zł miesięcznie i co ważne żadnych opłat za aktywację (nawet Multiroomu).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za drogo.

 

W tej chwili obecny abonent Vectry cały sport ma za 50 zł. Canal+ Select za 35 zł, Eleven SNO za 15 zł. Warunek, żeby dało się włączyć SNO, musi być co najmniej Złoty pakiet. Eleven można mieć już od Stalowego za 20 zł na miesiąc z HD i netem.

Myślisz, że ja mam nc+ tylko dla kaprysu? Tam po prostu jest taniej- C+ za 25 zł, a Eleven niecałe 8 i to bez zobowiązania :). Jedyny plus Vectry to kanały sportowe Polsatu, ale nawet tu nie mają PSN. Już dawno zrezygnowałbym z Vectry, ale nie robię tego tylko przez internet, a poza tym w nc+ teraz nie można mieć dwóch dekoderów pvr, co jest dla mnie głupotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

Myślisz, że ja mam nc+ tylko dla kaprysu? Tam po prostu jest taniej- C+ za 25 zł, a Eleven niecałe 8 i to bez zobowiązania :). Jedyny plus Vectry to kanały sportowe Polsatu....

Właśnie jeśli się chce mieć Canal+ , to NC+ jest najlepszą opcją :P:cool:

Sportowe kanały Polsatu Vectra oczywiście posiada ale czy jest tam coś ciekawego?

Kablówki dają wiele możliwości , ale nie do końca jest tak różowo, jak co niektórzy myślą ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co sądzicie o poniższej ofercie, którą dostałem na przedłużenie umowy o kolejne 24 miesiące?

 

- Pakiet Złoty HD;

- 2 X Dekoder PVR HDD (Multiroom);

- Sport na Ostro (na 24 miesiące);

- Internet 100/10;

- Internet mobilny 1 GB miesięcznie (tak wiem, że mało ale dorzucają "gratis");

 

Abonament 94,90 zł miesięcznie i co ważne żadnych opłat za aktywację (nawet Multiroomu).

 

Pozdrawiam!

Ktoś wyrazi zdanie na bazie własnego doświadczenia? Chciałbym do jutra podjąć decyzję. Dzięki za pomoc!

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeglądam to forum, to ciągle natykam się na to, że jest oferta za 25 zł za C+, choćby tu https://forum.satkurier.pl/topic/10425-nc-%E2%80%93-opcje-dodatkowe/page-52. Jaki problem korzystać z opcji włącz, wyłącz? Dla mnie to jeden z największych plusów nc+. W ten sposób mogę mieć HBO za 12,50. W Vectrze to nie przejdzie. Poza tym tam turbodekoder mam za 0 zł, a tu za pvr muszę płacić 35 zł. Największy ból w Vectrze, to jednak kiepska jakość obrazu.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, co sądzicie o poniższej ofercie, którą dostałem na przedłużenie umowy o kolejne 24 miesiące?

 

- Pakiet Złoty HD;

- 2 X Dekoder PVR HDD (Multiroom);

- Sport na Ostro (na 24 miesiące);

- Internet 100/10;

- Internet mobilny 1 GB miesięcznie (tak wiem, że mało ale dorzucają "gratis");

 

Abonament 94,90 zł miesięcznie i co ważne żadnych opłat za aktywację (nawet Multiroomu).

 

Pozdrawiam!

 

Drogo, nie bierz w tej cenie powinieneś mieć pakiet platynowy (do tego jeszcze umowa na 24 miesiące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo, nie bierz w tej cenie powinieneś mieć pakiet platynowy (do tego jeszcze umowa na 24 miesiące)

 

Dzięki wszystkim za opinię. Wczoraj telefonicznie dobiłem targu i mam to co podawałem wcześniej z tym, że udało się jeszcze wynegocjować rabat 5 zł miesięcznie na abonamencie :-)

 

Dokładnie to będę miał teraz:

- Pakiet Złoty HD (na 24 miesiące);
- Dekoder PVR z HDD;
- Sport na Ostro (na 24 miesiące);
- Internet 100/10;
- Internet mobilny 1 GB miesięcznie (tak wiem, że mało ale dorzucają "gratis");
 
Za 79,90 zł miesięcznie
 
O Platynie w tej cenie można zapomnieć ;-) Zresztą jak przeglądałem różnicę w kanałach to jak dla mnie poza Animal Planet w HD to niema tam nic wartościowego ;)
 
Do tego dochodzi 10 zł miesięcznie za drugi dekoder PVR z HDD (Multiroom);
 
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zastanawiam się nad rezygnacją z Vectry - jakość obrazu w nc+ naprawdę jest lepsza? Czy zależy od kanału?

Lepsza już to pisałem kilka razy. :P

Usługa NC+GO również wygrywa z usługą Vectra Online. Główną zaletą NC+ jest Canal+ jego cena , tyle i aż tyle. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...