Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda :) Gratulacje. Dostałeś dekoder ADB czy Motorola?

 

Ja wypowiedzenia nie złożyłem, ale umowa kończy mi się wraz z końcem listopada, więc powoli przygotowuję się na negocjacje :) Ale przed chwilą do mnie dotarło, że jeśli dobrze pamiętam, okres wypowiedzenia w nowym regulaminie wynosi 60 dni.. jeśli się mylę proszę o wyprowadzenie mnie z błędu. W takim razie, jeśli dobrze rozumuję, wypowiedzenie muszę złożyć do końca września?

Dobrze, że się zorientowałem, bo w BOKu zachęcali by przyjść w październiku.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, taka oferta jak wyżej jest możliwa chyba tylko przy dobrej konkurencji. Niestety, u mnie jak i u wielu jej po prostu brak :/

 

edit: No dobra, pozwól że dopytam jeszcze ;) Jak długa umowa? Co miałeś wcześniej i za ile? I czy sami Ci to zaproponowali, czy może zależało Ci na np. pełnej paczce C+ i od początku się tego domagałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, pytaj :)

Umowa na 24 miesiące (C+ na 12). Wcześniej miałem też platynę, ten sam internet, pakiet erotyczny i C+ Platinum. Poszedłem do BOK, powiedziałem że odchodzę do UPC (oferta tv+net+C+ za 110 zł.) Dziewczyna z Vectry zapytała, czy jeśli dorównają, to zostanę. Powiedziałem że tak, ale zależy mi też na Eurosport 2, a chcę zrezygnować z erotyki. W efekcie dorzucili ten SNO za 1 zł., usunąłem przy okazji telefon (wcześniej darmowy), dali rabat na tv 20 zł. i wyszło w sumie 110. Wcześniej płaciłem prawie 150, ale po zmianach płaciłbym 160. Czyli 50 zł. jestem do przodu, a względem UPC o kilka kanałów (nSport, Dorcel). Przy czym ja byłem zadowolony z technicznej strony Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Vectry informują, że z początkiem września zaprezentują nowe oferty dla stałych klientów. Ciekawe czym tym razem nas (nie) zaskoczą..

Taa dorzucą VOD i tyle :D

ps. Właśnie dzwonili do mnie z upc(czysty przypadek :wink: ). Zaproponowali max hd z pvr i internet 60 Mb/s z wifi i paczkę canal+ za 135 zł i miesiąc gratis. Gość strasznie nakręcony pytał o mojego obecnego operatora. Jak tylko padło słowo "vectra" to facet wyskoczył z tekstem "my stawiamy na jakość" :jupi:

Nie skorzystałem z propozycji utrzymaniowej vectry bo to co mam obecnie to chyba jedna z lepszych ofert i dekoder spisuje się dobrze co jest ogromnie ważne dla jednego z domowników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem propozycje na start, bo Vectra to nowy operator na Osiedlu.

 

Tv: Platyna z PVR + SNO

Internet: 40Mb/s

Umowa: 24mc-e

Cena: 95pln przez cały okres umowy

 

Aktywacja wg cennika, ale za to pierwsze 4mc-e 28pln

 

Czyli srednia cena to: 84pln/mc.

 

Da sie wyciagnac taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. To się zrobi "samo" bez żadnego ruchu ze strony Vectry.

W analogu obecnie TVP Info jest odbierane z nadajników naziemnych z MUX-3. A tam pojawi się TVP Regionalna. Aby udostępnić w analogu TVP Info Vectra musiałaby wyposarzyć analogowe stacje czołowe w dodatkowe odbiorniki DVB-T lub SAT by wpuścić dodatkowy kanał.

W cyfrze jest to już załatwione: Kanał 103 to region pobierany lokalnie i tam pojawi się z automatu telewizja regionalna a TVP Info będzie na 139 tam gdzie dziś idzie TVP Info Warszawa z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielce - Dział Utrzymania Klienta (telefonicznie, po wdzwanianiu się kilka razy po kilkanaście minut...):

Platyna HD + 60mb/s + WiFi + SNO + Erotyczny + 300minut = 74zł/msc. Brak opłaty za instalację.

 

Była jeszcze propozycja:

Platyna PVR + 40mb/s + reszta j.w. = 95zł/msc. Nie wiem jak z instalacją.

Opcja tworzenia paczki na stronie podawała Platyna PVR + 60mb/s = 89zł/msc, więc ta oferta z DUK niewiele lepsza...

 

Do tej pory: Złoty SD + 8mb/s = 89zł/msc, tak więc zadowolony z powyższej oferty jestem, choć liczyłem, że PVR w tej cenie będę miał (75zł miałem ofertę z UPC - niemal identyczną).

 

Minus taki, że czekać na instalację muszę ponad 2 tygodnie.

Wczoraj byłem w BOK w Kielcach. 4 czy 5 okienek otwartych. Wziąłem numerek- byłem 143 w kolejce... Chyba grubo z tym rozwiązywaniem umów mają ;).

 

Informacyjnie - ulotka z BOK w Kielcach:

Złoty HD + 40mb/s + 100minut = 80zł

Platyna HD + 40mb/s = 80zł

Platyna PVR + 40mb/s = 95zł

Umowy na 24msc. Umowy do 31.08.2013.

 

Wcześniejsza ulotka:

Złoty HD + 60mb/s + WiFi = 75zł

Złoty HD + 30mb/s + 100min = 75zł

Złoty PVR + 40mb/s + WiFi + 100min = 95zł

Złoty HD + 60mb/s + WiFi + 4GB mobilny = 99zł

Platyna HD + 60mb/s + WiFi + 300min = 95zł

Platyna PVR + 60mb/s + WiFi + 300min = 105zł

 

A jako nowozarejestrowany użytkownik, a wcześniej tylko czytający - dzięki wszystkim za różne informacje :brawo: . I dzięki Satkurierowi za istnienie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, co za [beep]ska firma! Odpaliłem sobie tvonline na laptopie. Ku mojemu zdziwieniu, pojawił mi się komunikat "Brak dostępu". WTF? - pomyślałem. Czyżby odcinali mi usługi 3 dni przed końcem wypowiedzenia? Telefon na infolinię, pomoc techniczna, tvonline. Parę minut czekania, koleś odbiera, mówię, w czym rzecz, a on pyta o numer abonenta, na kogo usługi i jaki adres świadczenia. Podaję wszystko, koleś szuka, szuka, po czym stwierdza "jest jakiś problem formalny, muszę pana przełączyć do sprzedaży". Dobrze, więc proszę przełączyć - mówię. Melodyjka gra, zgłasza się nowy koleś, więc mówię, że nie działa mi tvonline i technika stwierdziła problem formalny. Koleś pyta znów o numer abonenta, później o dane abonenta i adres. Walę więc znów formułkę. Ten sprawdza kilkadziesiąt sekund i twierdzi, że wszystko "wporzo", platyna, net40, więc musi do technika przełączyć. Melodyjka gra, zgłasza się technik, więc mówię, że tvonline mi nie działa, a ten oczywiście prosi o numer klienta. Później o dane abonenta i adres świadczenia. Po weryfikacji pyta mnie, czy jestem podłączony do routera kablem. Odpowiadam, że nie, jak zwykle mój laptop pracuje po WiFi. Pan przez kilkadziesiąt sekund sapie i wzdycha, po czym stwierdza, że (UWAGA!) telewizor musi być wpięty kablem! Pytam, jaki telewizor, rozmawiamy o komputerze. Na co on, że tak, komputer musi być podłączony kablem, bo po WiFi tvonline nie działa. Na moje pytanie "od kiedy, przecież ponad rok oglądam po wifi" odpowiedział, że "ostatnio musiały być jakieś zmiany w SYSTEMIE".

Oj systemy systemy! 25 minut pingponga pomiędzy konsultantami, a sprawa do załatwienia w 3 minuty. [beep] w tym archeo, że ho ho!

 

NC+ daje na stronce 3 miesiące pełnego pakietu za 69zł. Sprawdzę, co mają dla abonentów innych operatorów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje pytanie "od kiedy, przecież ponad rok oglądam po wifi" odpowiedział, że "ostatnio musiały być jakieś zmiany w SYSTEMIE".

To trafiłeś na cepoli którzy Cie z buta potraktowali... może widzieli w SYSTEMIE że kończysz współpracę to co się będą wysliać.

A tak aprooos TV online to u mnie działa i po kablu i nad kablem i bez kabla ( WiFI). Wsio ryba jak. Jakoś na szczęście u mnie nie było kłopotów z tą usługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat TVOnline to całkiem ciekawa usługa, z której zdarza mi się sporadycznie korzystać. Oczywiście działa również po WiFi, a technikowi najwyraźniej się nie chciało naprawiać i chciał wcisnąć jakiś kit (na jego nieszczęście trafił na kumatego gościa :))

 

NC+ daje na stronce 3 miesiące pełnego pakietu za 69zł. Sprawdzę, co mają dla abonentów innych operatorów...

Dla abonentów innych operatorów mają jedynie Silver+HBO za 79 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem dzisiaj tel z działu utrzymania klienta. No i udało się bez najmniejszych problemów uzyskać 20zł mniej niż to co mam w podpisie. Miła pani najpierw zaproponowała 10zł zniżki miesięcznie ja się nie zgodziłem to dołożyła drugą dyszkę. Moim zdaniem oferta git. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...