Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie biorę pod uwagę oglądalność, bo to też kluczowa kwestia w doborze kanałów, które są płatne od gniazdka.

No tylko ze 13th street jest w złotym a Universal był platynie co więcej ten drugi poszerza zasięg bo jest w CP. Wiec odnośnie oglądalność to raczej bym poczekał na wyniki za grudzień. Bo jak jest mniejszy zasięg to tak jakbym porównał oglądalność Kuchnia+ do TVN Style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu dyskutować z Tobą. Dla Vectry kanały NBCU są mało atrakcyjne, dla widzów także. Prawda jest taka, że przy zasięgu technicznym z ubiegłego miesiąca Universal Channel czy Sci-Fi Universal mogły osiągnąć dużo lepsze wyniki, Vectra także mogła ich nie wycofywać. Jeśli nie znajdą się na atrakcyjnej dystrybucji kanałów pośród operatorów, to już niestety wina Amerykanów. Wszystko w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią Ekstraklasa TV i zdejmą to z Canal+ potem (wcześniej niż tam się prawa kończą pewnie nie) to się wkurzę, bo pewnie będzie w pakiecie sportowym i żeby oglądać mecze Górnika obejrzeć i jakieś ciekawsze spotkania będzie trzeba wykupić sport na ostro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga zauważona przez abonenta Roberta :

 

W najnowszym wykazie programów, oznaczonym przez Was jako EPG grudzień 2012 http://www.vectra.pl/repository/vectraF ... n_2012.pdf ujęty już został program Eurosport 2 HD na pozycji 227. Nie ma natomiast programów Viasat Explorer - pozycja 515 oraz Spice - pozycja 902. Czy mam przez to rozumieć, że z 1 stycznia Viasat Explorer i Spice znikają z oferty bez żadnego informowania abonentów o tym fakcie? Wiem, że nadawca (Viasat) planuje zmiany w swoich kanałach w przyszłym roku. Ale jeśli te kanały mają zniknąć to powinniśmy w zmian otrzymać inne programy. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Działają Wam napisy w tych dekoderach? Mam w domu PVR i HD i w żadnym z nich nie pojawiają się napisy, mimo że według informacji o kanale, są one dostępne. Próbowałem różnych kombinacji ze ścieżką audio i nic. Sprawdzałem w różnych programach, o różnych porach, w tym filmy na TVN, gdzie Vectra raczyła mnie napisami w analogu, a także takie, gdzie przed nadawanym akurat programem była informacja, że program w wersji z udogodnieniami dla niesłyszących (czy jakoś tak). Sprawdzaliście w ogóle te napisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na obu dekoderach HD napisy działają. Na wielu kanałach są dostępne. Wyjątkiem jest Ale Kino HD bo tam Vectra jeszcze nie udostępniła tej funkcji. Najbardziej przydatne są na TV 5 Europe :-). Obecnie na TVN HD leci film Zakładnik - są napisy.

Najprościej wywołać je przyciskiem options na pilocie. Wybrana ścieżka audio nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teraz włączyłem TV 5 Europe i są. Ale na niektórych kanałach niby w menu options są dostępne, a nie działają. A jeszcze mam takie pytanie dodatkowe, czy też tak macie, że gdy w options ustawicie rozciągnięcie programu nadawanego w formacie 4:3, to co jakiś czas następuje przeskok do obrazu z paskami po bokach, a za chwilę ponownie się rozciąga? W sumie nie sprawdziłem tego na dekoderze z nagrywarką, ale w dekoderze HD tak właśnie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma u was ATM EPG? U mnie jest, ale z jakiegoś innego kanału, pewnie z E!, którego już nie ma... Fightbox jest na 228 a nie jak sugeruje grafika z facebooka na 229, Filmbox Action jest z tego co wiedzę póki co odkodowany. Jakość pozostawia znowu wiele do życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM ma epg tak jak piszesz z kanału, którego już nie ma.

FIL: I tak do końca dnia Ci dwa z nich zakodują :D Chyba ze wezmą pod uwagę moje zdanie o odkodowaniu wszystkich FilmBox na święta.

A niech kodują. Płacić za taką jakość nie zamierzam tym bardziej, że i treść mi nie pasuje. Tak na szybko zauważyłem, że te ATM to puszcza chyba wszystko co na polsatach już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...