Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że nie Vectra do chwili obecnej nie dodała do swojej oferty brakujących kanałów paczki C+ w jakości HD świadczy tylko o tym jak poważnie traktują oni swoich klientów.

 

Odnośnie brakujących kanałów mogę powtórzyć: FOX HD, History Channel HD i od siebie dodam ESPN AMERICA HD.

 

Mam również nadzieję, że "pójdą po rozum do głowy" i w styczniu poinformują o pozostawienie kanałów - zwłaszcza Planete - w jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w miejscowościach z analogiem wie coś na temat planów wprowadzania cyfry? W Bełchatowie pani w BOKu informuje, że po nowym roku wyłączają analog i będzie cyfrowo z modułem CAM. Trochę mi się to wydaje dziwne, bo dotąd w miastach "cyfrowych" dawali wyłącznie dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że nie Vectra do chwili obecnej nie dodała do swojej oferty brakujących kanałów paczki C+ w jakości HD świadczy tylko o tym jak poważnie traktują oni swoich klientów.

Myślę, że podobnie poważnie jak UPC, gdzie nie ma nawet ani całej paczki HBO ani Cinemaxów w HD ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wyjątkowym fanem piłki nożnej, jednak w sytuacji kiedy w chwili obecnej C+ sporą część relacji z lig zagranicznych pokazuje

w C+ Gol i C+ Weekend, można się troszkę frustrować, kiedy ogląda się spotkania w jakości obrazu przypominającej VHS :D

a 6,00 zł i tak trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się licytować, która kablówka dba bardziej o klienta. Faktem jest, że ja jako abonent Canal+ HD czuję się oszukiwany, bo płacę za niepełnowartościowy towar. Nie chce mi się wierzyć, że ponad rok nie można dołączyć pełnej oferty C+HD. Zresztą wystarczy poczytać posty na facebooku Vectry, gdzie wielu abonentów pyta o C+ gol i weekend w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w miejscowościach z analogiem wie coś na temat planów wprowadzania cyfry? W Bełchatowie pani w BOKu informuje, że po nowym roku wyłączają analog i będzie cyfrowo z modułem CAM. Trochę mi się to wydaje dziwne, bo dotąd w miastach "cyfrowych" dawali wyłącznie dekodery.

 

Napewno w Vectrze nie wyłączą analogu w przyszłym roku i napewno nie będzie cyfrowo z modułem CAM. Duże kablówki w tym Vectra oferują TV cyfrową wyłącznie przez dekoder i nie są zainteresowane wprowadzaniem modułów CAM. Pani w BOk jest niedoinfrmowana lub pracuje dla innej kablówki :-)

 

Nie wiem kiedy w Bełchatowie ale wiem że w Kujawsko-pomorskim w miejscowości Nowe cyfra w Vectrze zagości w październiku 2012. Abonenci dostali już stosowne informacje.

Dodatkowo Vectra także poinformowała o dodaniu niektórych kanałów Polsatu do oferty analogowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra gratuluję [beep]u w systemie. Wpadli do mnie znajomi i postanowiliśmy wykupić dostęp do ppv. Przy zawieraniu umowy telefonicznej uczulilem konsultanta żeby usługa była aktywowana na głównym dekoderze. Potwierdził że będzie na głównym. Po pół godziny czekania brak dostępu. Coś mnie pokusiło i poszedłem sprawdzić na multiroom do sypialni. Oczywiście jest dostęp do ppv!!! Telefon na infolinię i co? Dowiaduję się że mój dekoder główny w systemie jest dodatkowym i nie da się na nim aktywować ppv... Zmianę może zrobić tylko mój BOK... W PONIEDZIAŁEK!!! Nic, że kanały premium mam wg systemu na dekoderze multiroom!!! NIE DA SIĘ!!! Dekodera przełożyć nie mogę, bo mam zabudowane wszystko w meblach, więc może zaproponuję gościom udanie się do mojego łoża małżeńskiego??? NIE ZAPŁACĘ ZA TEN [beep] JEŚLI TO NIE ZOSTANIE AKTYWOWANE TAM, GDZIE POWINNO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełaczałem kanały i na cyfrowym ITV mamy efekt jak źle dostrojony analogowy sygnał - obraz lata góra/dół, są zakłócenia/dropy i brak dzwięku :D. Ciekawe czy to coś u nich czy Vectra wsadza nie wiedzieć czemu analogowy sygnał ITV do cyfry? :D. Mam to nagrane, przy okazji wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...