Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś jaką promocję można obecnie otrzymać w Kielcach na paczkę telewizja + internet? Do końca końca sierpnia posiadam pakiet Platynowy oraz Flashnet 8Mb w cenie 88,69zł/m-c. Może jest w tej chwili jakaś przyzwoita promocja?

Ja brałem w Kielcach 4 lipca Platyne z dekoderem HD + net 8 Mb za 89,90 zł - zobowiąanie niby na 36 m-cy, ale w umowie mam że na czas nieokreślony :D Nigdze nie ma napisane, że szczególne zasady są określone w załązniku itp. (chyba, że coś przeoczyłem). Podobno jak się nie wypowie to umowa sama się odnawia na takich samych waunkach na kolejnych 6 m-cy i tak na okrągło, więc może Twoja również - najlepiej zapytaj w BOK. Dobre jest to, że babka w BOK nie wiedziała, że teraz net jest 8 Mb na 512 kb/s i musiałm się kilka razy upominać (wcześniej miałem 8Mb/384 kb/s), twierdziła, że nie mam racji i mogę się upewnić obok u gościa od spraw technicznych i zaliczyła zgachę, a na koniec jeszcze go o[beep]zieliła, że jej nie powiedział, a ona od początku roku kilkaset umów przedłużyła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO nie co o jesiennych nowościach mozna dowiedzieć się już z Facebooka. Okazuje się że do oferty podobno mają trafić Da vinci Learning, TVP seriale i wreszcie TVP HD!, ale żeby abonentom nie było za dobrze jednocześnie mają usunąć Duck tv, Scifi u niversal i o zgrozo Universal Channel!!! Czy te [beep]y nie potrafią dodać nowych kanałów bez usuwania innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały które wymieniłeś były bardzo oczekiwane przez abonentów. Jeśli zaś chodzi o kanały wymienione przez ciebie jako te, które mają wypaść z oferty, to ja ich nie oglądam i jak dla mnie zmiany na duży plus. Na FB Vectra podaje, że to nie wszystkie zmiany które szykuje nam operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawę w podmienianie oferty mamy ciąg dalszy. Choć niewątpliwie jest to krok w dobrym kierunku w celu uatrakcyjnienia oferty programowej. Zastanawia jednak fakt, dlaczego od dłuzszego czasu vectra stosuje taką politykę (podmiana kanałów). Czyżby wolne miejsce zagospodarowała na rozwój oferty HD i VoD?

 

Kanały które wypadną są z pakieu platynowego. Czyli TVP Seriale nie będzie w pakiecie złotym? ;/ Czy ktoś mógłby Vectre o to zapytać

 

@yogut TVP HD i TVP SERIALE trafią do pakietu platynowego. Z kolei DA VINCI... do zlotego. Warto jednak zauważyć, ze jest to nie do końca miarodajne 3 za 2 :D

 

Liczymy na cos więcej... Ostatecznie hasło zobowiązuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yogut TVP HD i TVP SERIALE trafią do pakietu platynowego. Z kolei DA VINCI... do zlotego. Warto jednak zauważyć, ze jest to nie do końca miarodajne 3 za 2 :D

 

Liczymy na cos więcej... Ostatecznie hasło zobowiązuje :)

 

kanały TVP w platynie? Oni jednak mają nierówno po kopułą. W tv na kartę są za gorsze, a oni to do najwyższego pakietu pchają - pogratulować tylko - głupoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universal Channel jest słaby. Mało tam premier, a wszystkie seriale poucinane do 4:3. 13th Street i Movies 24 możnaby się też pozbyć ;)

Zwłaszcza Movies 24, ten kanał jest beznadziejny. Vectra przy ostatniej zmianie oferty programowej zaczęła od zamiany nowych kanałów za niemieckie stacje a chyba trzeba też przejrzeć rodzime programy, które są w ofercie i pewnie też nie cieszą się dużą oglądalnością. Osobiście z chęcią chciałbym zamiany Superstacji na Polsat News, byłaby to ciekawa alternatywa dla TVN 24 w ofercie Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że jednak sposób w jaki Vectra wprowadza nowe kanały zaczyna mnie troszkę irytować. Czy nie można po prostu dodać kilka kanałów bez wyłączania innych? Pół żartem, pół serio wygląda to tak jakby środki finansowe przeznaczone na kanały wycofywane przeznaczali na kanały dodawane :-).

 

Kiedy może w końcu doczekamy się kanałów tematycznych (głównie sportowych) Polsatu to się okaże, że będą one dodane kosztem innych kanałów sportowych. Nawiasem mówiąc Vectra ma problem z wprowadzeniem Eurosport 2 HD co już świadczy o ich nie najlepiej, a obawiam się że od w/w kanału droga do Polsatów jest długa.

 

O ile mnie pamięć nie myli to konkurencja kablowa Vectry jak kanały dodawała to nic nie wycofywała. Tym bardziej, że o ile sympatykiem kanałów niemieckich nie byłem to akurat uważam, że paczka Universal nie jest taka zła. Na pewno troszkę lepsza niż CSB czy Bielsat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paul))), ale co się stało? NTC wchodzi już od dłuższego czasu, sporo ludzi już dawno ją odbiera ale co to ma wspólnego z Vectrą tego nie wiem.

W roku 2014 pewnie zniknie przekaz naziemny analogowy. Przekaz analogowy kablowy wcale przy tej okazji zniknąć nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...