Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam w Vectrze telewizję i internet. Mam dekoder HD(ma złącze Ethernet) i telewizor Samsung z funkcją Internet@TV. Chcę podłączyć internet do telewizora właśnie kablem z dekodera. i tutaj mam pytanie, dlaczego wywala błąd na 3 punkcie, czyli bramie sieci? Wpisuję dane z routera, czyli 192.168.1.1

Czy to złącze do wyprowadzania internetu jest aktywne i jak należy skonfigurować internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam IP stałe. Nie wiem czy IP wpisywać wewnętrzne czy zewnętrzne? Problem występuje w puncie Pakiety do bramy"

Dane w ruterze:

Internet Port

IP Address 78.88.230.72

IP Subnet Mask 255.255.248.0

Domain Name Server 82.139.8.7

LAN Port

IP Address 192.168.1.1

DHCP ON

IP Subnet Mask 255.255.255.0

 

I co wpisać w telewizorze?

 

Dodam, że komputery w sieci mają IP wewnętrzne 192.168.1.2 i 192.168.1.3, a router jak też widać wyżej, 192.168.1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba konczy mi sie PVR po kazdym nagraniu przy odtwarzaniu co pare sekund wskakuje mi pikseloza kwadraty i tak przez caly film Czy mial ktos taki problem ? Nie wiem czy sformatowanie dysku cos pomoze mam tam z 20 filmow nagranych i byłoby szkoda skasowac na daremno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby było taniej to brałbym tylko sport, bo praktycznie oglądam tylko kanały sportowe.

teraz płacę w promocji(mogę ją przedłużyć) 20 zł za c+,nie sądzę jednak że vectra zrobi tak że sam sport będzie np. za 10 zł bez filmów a raczej będzie coś w stylu 20 zł za sport i 30 za wszystko.

 

aha jak ja mam 20 zł co miesiąc za c+ umowie bodajże na 18 miesięcy i chyba po okresie dalej co miesiąc mam po 2 dychy za miesiąc(chyba że zrezygnuje) to czy ta promocja jest nadal aktualna jakby po końcu umowie chciałbym zrezygnować i wrócić do tego za kilka miesięcy czy też już takiej promocji nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D , niestety.

 

Wszystko wskazuje, że Polsatów jak nie było tak nie będzie, więc Vectra aby poprawić wizerunek zrobiła to co wydaje się normalnością ale w w obecnych okolicznościach nie jest :D .

 

Mówi się trudno i żyje się dalej, w końcu nie samą telewizją człowiek żyje. Wesołych Świąt zatem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem, co wniosla ostatnia aktualizacja softu :) Pisze 'chyba' bo mam PVR od niedawna i wydaje mi sie, ze wczesniej nie bylo w niej pewnej opcji a teraz jest. Otoz kiedy np od 30 min ogladamy np TVN (nie przelaczamy kanalow) i po tych 30 minutach leci cos co chcemy nagrac z TVN - naciskamy klawisz nagrywania - i o ile nie jestem w bledzie - do tej pory nagrywalo sie tylko od momentu zaczecia nagrania do momentu jego zakonczenia. Po ostatniej aktualizacji - nagrywa sie wszystko, co do tej pory lecialo na danym kanale (od momentu kiedy go wlaczylismy) do momentu zakonczenia nagrywania - tak jak bylo w telewizji 'n'. Tylko nie jestem na bank pewny czy tak juz nie bylo, ale wydaje mi sie, ze nie (PVR mam od niedawna). Niech to ktos potwierdzi lub temu zaprzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam małe pytanie. Posiadam Vectrę cyfrową. Dzisiaj rano ok. 7:25 padła cała kablówka u mnie w mieście (Choszczno) tzn. analog, cyfra, internet. Po przełączeniu z cyfrowej na analogową na kanale S28 383,25 MHz można było zobaczyć bajkę bez żadnego logo. Obraz był trochę słabej jakości ale dźwięk jak najbardziej OK. Wie ktoś co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w święta obejrzałem sobie Polsat Cyfrowy przez hdmi na samsungu c8000 i powiem tak hd w vectrze chowa się przy "błękitnym gromie" puszczonym na kanale sd w CP. W następnym tygodniu kończę umowę z vectrą ( a ostatnio dzwonili chcąc mi wcisnąć dodatkowo płatny kanał filmowy hehehe - czyżby wprowadzali VOD i szukali testerów? - przy tej jakości - wolne żarty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! Czy nie można jakoś zaradzić tej pixielozie i stopklatkach na kanałach w vectrze? Przecież to jest nie do wytrzymania, płacę za pakiet platynowy a tu co chwilę jak nie pixel to stopklatka!!! I dodam że dekoder już raz wymieniony a tu dalej taka lipa. Jestem z Bielska-Białej. Skontaktujcie się ze mną jakoś , albo zróbcie na nowo instalację w tym starym bloku, bo to już jest chore, Dopiero co podpisałem umowę a już raz dekoder wymieniony, no ludzie... I mam tylko telewizję, to już nie chcę nawet myśleć jak działa ten wasz internet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu w INEI na POLSACIE i kilku innych kanałach są zawieszki lub piksele i także "ONI" wiedzą najlepiej.

 

Ja u siebie złożyłem reklamację już drugą w tym roku.(pierwsza uznana na moją korzyść), teraz czekam na rozwój drugiej.

 

A z monopolistami już tak jest - abonent nie ma co marudzić tylko ma płacić.

Wszystkie problemy pojawiły się jak tylko kablówki zaczęły dodawać dodatkowe usługi tj: kanały HD, telefonia stacjonarna, telefonia komórkowa - to się sami pogubili i nie chcą się przyznać. Przerosło ich to zadanie lub [beep]ość na kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syfiaty to znaczy jaki? Instalator przy montazu drugiego dekodera stwierdził ze kazdy inaczej pokazuje wartość : siła sygnału. Na tym pierwszym dekoderze HD siła sygnału była od 36-48. Na tym po wymianie jest od 18-28. Co do jakości sygnału to na obydwu dekoderach wartość ta zawsze jest 100. Więc jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...