Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeśli chcesz większego uploadu, jest usługa "wysyłaj szybciej". Tam są normalne uploady :)

W Biurze Obsługi mogą mieć też inne ciekawe promocje lokalne, których nie ma na stronie głównej.

 

W Rzeszowie? Dobre, tam nigdy nic nie wiedza na temat lokalnych promocji, a internetu wiekszego niz 2 Mb/s nie polecam osobiscie, natomiast i tak najwiekszy mozna zakupic 8 Mb/s.

Uwaga: w Rzeszowie nie mozna kupic paczki vip + net16 ( ani samego neta16) bo siec nie wytrzymuje. Hehehehe, wyszedlem z kwitkiem z BOK-u jak chcialem wziasc te paczke, hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak trafiłem na promocję, nie wiem czy lokalną, ale już zamówiłem usługę. Pakiet platyna+dekoder hd+8Mbit na 24miesiące-w sumie 80zł z dzierżawą. Mam nadzieje że dobrze wszystko doczytałem i zrozumiałem i nie ma tu czasem haczyka że promocyjna cena abonamentu na 6 miesięcy a potem bez promocji 130zł bulić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze mógł mi ktoś powiedzieć jak gruby jest kabel od vectry tv+net, bo rozumiem że to jeden kabel który rozdziela się w mieszkaniu. Będę go musiał puścić pod progiem łączeniowym i jeżeli jest grubości kabla antenowego to będę musiał go rozwalić:/ A ta puszka zakończeniowa to takie pudełko lezące na ziemi czy może montowane w ścianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Pytam ponieważ zamierzam zdecydować się na usługę multiroom i przy moim pakiecie platynowym opłata za miesięczną dzierżawę przy PVR to 15,90 zł i moim zdaniem to za dużo :-). Biorąc drugi dekoder HD płacę wprawdzie 150 zł za aktywację ale za obydwa tylko 5,90 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q.bak blysnales wiedza. Dzieki za uswiadomienie mnie, ze nie mozna kupic na wlasnosc dekodera PVR od vectry. Nikt cie nie zmusza do kupowania osobnej nagrywarki, wyrazilem swoja opinie i zdanie na ten temat bo do tego chyba zostalo stworzone to forum. Jesli chcesz placic ponad 190 zl rocznie za dzierzawe sprzetu, twoja sprawa i mi nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arczi, chyba trochę źle mnie zrozumiałeś. Napisałeś że wolałbyś płacić co miesiąc ratę i potem mieć nagrywarkę dla siebie. Pewnie że masz rację i sporo ludzi by robiło tak samo. Dlatego właśnie polityka Vectry jest jaka jest, bo nie było by to dla nich opłacalne.

Ja akurat za dzierżawę pvr płacę 1,9zł miesięcznie więc jest to dość mała kwota, nawet w perspektywie 24 miesięcy i uważam, że za tyle jest ona opłacalna. 15,90zł nie zapłaciłbym nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej żenujące jest to, że Vectra bardziej dba o nowych klientów niż o stałych. Takk jest w moim przypadku - ponieważ posiadam paczkę (tv+net+telefon) nie mogę w żaden sposób podpisać umowy promocyjnej na dekoder PVR ponieważ tylko będąc albo nowym klientem albo dokupując nową usługę mogę zapłacić znaczniej mnie za aktywację i za miesięczną dzierżawę. Na chwilę obecną Vectra karze mnie za to, że jestem jej stałym klientem od kilku ładnych lat i w pełni korzystam z jej usług :D . Przecież to jest śmieszne.

 

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że techniczne nagrywarka HDD w żaden sposób nie dorówna dekoderowi PVR (głównie mam na uwadze nagrywanie w jakości HD) ale nie mam zamiaru wydawać rocznie 200 zł za to, że Vectra udostępni mi to urządzenie. Urządzenie z którym i tak - jak sami piszecie - jest na chwilę obecną bardzo dużo problemów. Vectra powinna pójść po rozum do głowy i przemyśleć swoją politykę w temacie PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q.bak teraz z twoim postem zgadzam sie w 100%.

Dokladnie tak jak piszesz @partli vectra ma gdzies starych abonentow. Kiedys dzwonilem do BOK z prozba o zwolnienie mnie z oplat za dekoder HD, oczywiscie nie moga mnie zwolinc a byla kiedys taka opcja, ze nawet nowi klijenci zlotego byli zwalniani z oplat za dzierzawe. Byla tez taka opcja, ze klijent zlotego mogl pojsc do BOK i wymienic zwykly dekoder SD na HD bez oplat dzierzawy. Vectra moze mnie zwolinc z oplat za dzierzawe dekodera HD tyko wtedy jesli wezme jakas dodatkowa usluge lub pakiet platynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku - niestety - nie mam wyjścia ponieważ Vectra jest jedynym operatorem kablowym, z usług którego mogę korzystać i wybierać. Jedyne co pozostaje to ponarzekać na forum :D . Być może w niedalekiej przyszłości coś się zmieni ponieważ wszystkie obecne akcje promocyjne Vectry trwają do 14 sierpnia, więc już stosunkowo niedługo albo pojawi się coś nowego (np. odnośnie PVR) albo przedłużą obecne promocje :D (jak mają w zwyczaju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIGA WŁOSKA TYLKO W CANAL+

 

CANAL+ pozyskał wyłączne prawa do transmitowania meczów Serie A przez kolejne dwa sezony. Tym samym stacja pozostaje jedyną telewizją w Polsce, która ma najbogatszą ofertę dla fanów futbolu: mecze aż czterech najważniejszych lig europejskich: angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej oraz polskiej Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nowy uzytkownik troche bladzi po forum. Fajnie, ze c+ zakupilo Serie A tylko to juz wszyscy wiemy a temat odnosnie praw do transmisji sportowych masz tu https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=36&t=9044&p=372498#p372498 i tam ta informacja odnosnie tych praw podana byla 15 lipca. Tutaj obgadujemy nasza kochana kablowke :lol2: jej wady, zalety co chcielibysmy aby dolaczyli do oferty itd. Slowem wszystko co jest zwiazane z siecia vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet cyfrowy platyna+16m/s internet z dekoderęm hd za 95zł.Na fakturze tv 65zł +30zł internet. Przy obecnej możliwości rozwiązania umowy tylko z tv próbuje zejść na pakiet złoty z wymiana dekodera na sd,lecz konsultant twierdzi,ze cena internetu zmieni się na wyższa,bo pakietu nie można rozbijać. W umowie mam,ze cena internetu jest gwarantowana po zakończonej umowie,a pakiet platyna idzie w górę.

Nie dowiedziałem się,do kiedy można rozwiązać umowę ,trzeba też zapomnieć o programie lojalnościowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim programie lojalnościowym? to takowy w Vectrze istnieje?? nigdy nie słyszałem a jestem abonentem od jakiś 8 lat bez przerwy, a jeśli chodzi o pierwsze podłączenie to był rok 1992.

Co do 2 postów wyżej, to ceny w paczce są cenami promocyjnymi i jeśli chcesz sam net albo net i tv z "innej półki" czyli nie będące w jednym pakiecie to niestety musisz płacić ceny jednostkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...