Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

arczi1280 za taką paczkę jak masz, to płacisz jak za zboże!

Zalatw mi u innego operatora to co mam taniej a napewno zrezygnuje.

To moża ja przedstawię koszt swoich wydatków. :)

 

- telewizja - Cyfra+ - pakiet Podstawowy+ oraz CANAL+ - cena 29zł.

- internet - Vectra - osiem Mb - cena 59,90zł.

- łączny koszt opłat wynosi 88,90zł.

- ewentualna opcja CANAL+ HD (nad którą się zastanawiam) kosztuje dodatkowo 6zł miesięcznie.

 

Jeśli chodzi o telewizję to oprócz w/w pakietu mam jeszcze darmowy dostęp do mnóstwa programów FTA z dwóch satelit (HotBird i Astra)... :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cyfra i nka mnie nie interesuje bo nie ma tam kanalu E! Entertainment(zona oglada namietnie) i polsatu ktory ogladam Ja i zona,zaraz ktos mi napisze ze mozna zalozyc antene na dachu a ja lubie miec wszystko w jednym pudelku i nie interesuje mnie latanie po dachach.W podstawowym cyfry+ wiedze ze nie ma tez Cartoon Network,Disney Channel i Disney XD mam dziecko wiec chyba nie musze mowic co to oznacza,co do kanalow FTA mam tuner prywatny wiec zadna rewelacja.DO tego doszedl do vectry NSPORT wiem ze wiele osob jest niezadowolonych z tej podmiany i rozumie,za to Ja jestem fanem pilki i mnie akutat ten kanal zadowala bo liga mistrzow jest uzupelnieniem pilki ligowej canal+.Wydaje mi sie ze te ceny za cyfre ktore podajesz sa promocyjne jesli sie myle to nie ma tematu a jesli nie to powiedz mi,ile bedziesz placil pozniej po zakonczeniu promocji?

Jeszcze raz chce podkreslic jesli ma sie rodzine to trzeba wybrac srodek posredni znaczy taki ktory zadowala kazdego domownika a nie tylko jedna osobe dlatego napisalem,jesli jest operator ktory oferuje podobna oferte programowa na rynku w tej cenie i dostepna w moim miescie to przedstawcie mi ja bo takiej nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Multimedia! Kolego nie obraź się, ale ten sposób polemiki prowadzi donikąd. Każdy ma odrębny gust, każdy ma swoje preferencje jeżeli chodzi o oglądane programy i oferowane usługi. Wrócę jednak do wątku, który pominąłeś. Mianowicie o koszt pakietu który posiadasz, gdzie cena jest dość wysoka w porównaniu do tego co otrzymałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Kolego nie obraz sie.

TY bierzesz vipa bo chcesz placic stosunkowo mniej a ja nie boire vipa bo nie chce placic za cos czego nie ogladam.Multimedi nie ma w Elblagu pisalem wyraznie w moim miescie,jezeli juz podejmujesz sie jakiejs polemiki to przynajmiej sprawdz w internecie gdzie jaki operator swiadczy uslugi.Nic nie pominolem rozwinolem swoja mysl,musiolek przedstawil swoja oferte w cyfra+ a ja sie do niej ustosunkowalem.W postach wyzej pisalem zalatw mi u innego operatora to co mam taniej to zrezygnuje z vectry i tyle.Piszac to mialem tez na mysli oferte programowa ktora posiadam teraz w vectrze to chyba logiczne.Przeciez nie bede sie pchal w platforme cyfrowa na ktorej nie ma kanalow interesujacych mnie i moja rodzine tylko dlatego ze jest tansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nasz spór nie ma podstaw do dalszej eskalacji i na tym powinniśmy go zakończyć. O gustach użytkowników już pisano wiele, więc nie ma potrzeby powielać tematu. Ja się odnoszę bezpośrednio do twojego zadowolenia z usługi którą posiadasz w porównaniu do ceny jaką musisz za to płacić. Powtórzę to jeszcze raz, przepłacasz i jeszcze jesteś z tego zadowolony. W każdym razie życzę dalszego zadowolenia z Vectra.

 

Ps. Gdybyś posiadał za tę cenę pakiet platynowy bądź internet 8 mb/s, to nie odezwałbym się słowem. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, kiedy bierzemy nowe czy przedłuzeniowe umowy na tv+net czy nawet z telefonem. W róznym terminie mają co innego do zaproponowania, raz zyskasz, a dwa razy na tym będziesz stratny. Abonent arczi1280 płaci ok 120,- za złoty/canal+/net 2 Mb/s Ja z kolei za platynowy/HBO/2 Mb/s płacę 95,- zalerzy kto,kiedy i co bierze, a co Vectra oferuje.

sam operator wyjdzie i tak na plus. Saldo wyjdzie im tyle ile powinno wyjśc każdego miesiąca. Jeden płaci mniej, a drugi za to buli wiecej. I wszystko się wyrównuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat cyfra i nka mnie nie interesuje bo nie ma tam kanalu E! Entertainment(zona oglada namietnie) i polsatu ktory ogladam Ja i zona

Jeśli szukasz programów, które są praktycznie na wyłączność tylko w jednej platformie to ciężko będzie Ci coś konkretnego znaleźć. Szkoda, że nie napisałeś o tym od razu.

W podstawowym cyfry+ wiedze ze nie ma tez Cartoon Network,Disney Channel i Disney XD mam dziecko wiec chyba nie musze mowic co to oznacza

I tutaj masz rację. Z tym, że jeśli zdecydowałbym się na pakiet pakiet Komfortowy+ w którym już są te programy (i kilkanaście innych w porównaniu z pakietem Podstawowy+) to zamiast 29zł będe płacił 42zł miesięcznie, a tak jak Ty chcę płacić tylko za to co będe oglądał.

co do kanalow FTA mam tuner prywatny wiec zadna rewelacja.

Jeśli naprawdę interesujesz się sportem to nie rozumiem tego co napisałeś bo weźmy na przykład:

program DSF

- piłka ręczna - mecze reprezantacji Niemiec, Toyota Handball Bundesliga (najsilniejsza liga świata), Puchar Niemiec, Mistrzostwa Świata i Europy (na żywo)

- koszykówka - Beko Basketball Bundesliga (na żywo)

- piłka nożna - Hattrick Live (niemiecka 2. Bundesliga - mecze na żywo)

- hokej na lodzie - niemiecka 2. Bundesliga (na żywo)

- sporty motorowe (Formuła 1, motoGP, DTM, FIA GT)

oraz gale boksersie, turnieje pokera i wiele innych.

niemiecki Eurosport

- piłka ręczna - wszystkie mecze niemieckich drużyn w Champions League (na żywo).

Do tego doliczę wiele programów muzycznych (Rebel.TV, VIVA Germany, GoTV, imusic TV, DELUXE MUSIC, MTV Germany, MTV Austria, RTL 102,5) oraz dziecięcych (Nickelodeon, Super RTL, KIKa, K2).

A teraz pytanie odnośnie tenisowego turnieju WTA, który rozgrywany jest w Sydney:

Gdzie mogłeś obejrzeć na żywo mecz Radwańskiej z Safiną? W Eurosporcie 2, którego obaj nie posiadamy? Ja go obejrzałem na programie DUBAI SPORTS 3.

Abonenci pytają o to kiedy Vectra dołączy do swojej oferty kanał TVP HD bo to daje możliwość obejrzenia zimowych IO oraz piłkarskich MŚ w technologi HD. Natomiast wszystko to będzie można zobaczyć w niemieckiej telewizji publicznej na programach ARD i ZDF, oczywiście również w jakości HD.

 

Jak widzisz wymieniłem tylko część oferty dostępnej FTA (sport, muzyka, bajki). Określenie typu "żadna rewelacja" moim zdaniem jest tutaj nie na miejscu.

 

Wydaje mi sie ze te ceny za cyfre ktore podajesz sa promocyjne jesli sie myle to nie ma tematu a jesli nie to powiedz mi,ile bedziesz placil pozniej po zakonczeniu promocji?

Moja umowa z Cyfrą+ została przedłużona na 18 miesięcy. Obowiązuje od stycznia 2010. Całkowity koszt opłat abonamentowych przez pełen okres umowy (od 1. do 18. miesiąca umowy) wynosi 29zł miesięcznie. Niewiarygodne, prawda? Poza tym za normalną opłatą mogę włączać wszystkie pozostałe opcje dodatkowe.

 

Pozdrawiam... :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów w dniu dzisiejszym :)

 

Dziś po powrocie z pracy, włączyłem dekoder (Technisat SD) i ku mojemu zdziwieniu pojawiła się plansza z informacją o 'wstrzymaniu' emisji 13 kanałów (poniżej zdjęcie)

 

20100113021.th.jpg

 

Czy u Was jest podobna sytuacja?

Jak mam to rozumieć? Czemu tak się stało?

Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, już wróciło 10 kanałów:

 

20100113022.th.jpg

 

Ciekawe tylko, co z tymi 3 pozostałymi...

 

109 Polsat 2 - pewnie już nie wróci, skoro Polsaty zostały wycofane z oferty

 

ktoś się orientuje, jak było z pozostałymi dwoma:

 

333 Program filmowy

555 Discovery HD w standardzie SD

 

pewnie tylko na jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczcie co dziś dostałem za pismo z UKE:

Szanowny Panie,

rzeczywiście prawo telekomunikacyjne nakłada obowiązek na operatorów informowania swoich klientów o zamiarze wprowadzenia zmian w Regulaminie. Wspomniany obowiazek określa art. 60a ust.1 pkt 2 i 3) ustawy z 16 lipca 2004r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171 Poz. 1800 z póź. zm.) i brzmi: Dostawca publicznie dostępnych usług telekomunikacyjnych podaje do publicznej wiadomości treść każdej proponowanej zmiany warunków umowy określonych w regulaminie, o którym mowa w art. 59 ust.1 oraz w art. 60 - z wyprzedzeniem co najmniej jednego okresu rozliczeniowego przed wprowadzeniem tych zmian w życie. Jednocześnie abonent powinien być poinformowany o prawie wypowiedzenia umowy, w przypadku braku akceptacji tych zmian. Dostawcy usług nie przysługuje w tym przypadku roszczenie odszkodowawcze, a także zwrot ulgi (wynikającej z zawartej umowy promocyjnej) chyba, że konieczność zmian w regulaminie wynikała bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa. O powyższym abonent również powinien być poinformowany.

 

W odniesieniu do przedstawionych informacji, dotyczących zaprzestania dostarczania niektórych programów i informowania o powyższym abonentów stwierdzam, że ta kwestia uregulowana jest zapisami "nowego" Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Vectra SA - pkt 4.3b - pkt 4.4

 

Wobec przedstawionych przez Pana faktów, Urząd przeprowadzi postępowanie wyjaśniające, o wynikach którego zostanie Pan poinformowany.

 

tylko czekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Technik zwany monterem miał przyjść zainstalować dekoder, ale to nie pierwsza sieć w której mają problemy z punktualnością. Nawet nie mam zamiaru więcej razy próbować się dodzwonić do BOK. Wiem, że można odebrać dekoder w salonie, czy trzeba się wcześniej umówić, właśnie telefonicznie, czy mają jakieś na stanie, można przyjść w każdej chwili? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vectra śpi i śpi. Na Eurosport HD już był zgłaszany brak synchronizacji obrazu z dźwiękiem przed świętami, a nadal nic się nie zmieniło. Na dodatek na nowych kanałach pojawia się ten sam problem (TVP Sport, dzisiaj zwróciłem na to uwagę). Już brak słów i siły. Pytanie retoryczne: macie tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moża ja przedstawię koszt swoich wydatków. :)

- telewizja - Cyfra+ - pakiet Podstawowy+ oraz CANAL+ - cena 29zł.

- internet - Vectra - osiem Mb - cena 59,90zł.

- łączny koszt opłat wynosi 88,90zł.

Pozwole sobie poprawic kolege biorac pod uwage stan cyfry+ na dzisiaj okres 18m cena stala:

Pakiet podstawowy+ wraz z Canalem to 39,90 PLN a nie 29 PLN!

- dekoder - 10PLN

- internet - Vectra - osiem Mb - cena 59,90zł.

- łączny koszt opłat wynosi nie 88,90zł tylko 110 PLN

 

Poza tym w cyfrze nie ma nSport, ktory mimo, iz jest wysmiewany przez niektorych ze wzgledu ze posiada tylko Lige mistrzow, to wlasnie dla kibicow futbolu tylko ta liga mistrzow jest najwazniejsza w tym jakze waznym dla nas kanale!!

 

Jesli chodzi o kibica pilki noznej to polaczenie, ktore daje nam Vectra, czyli wlasnie nSport + Canal+ powoduje, iz Vectra w tej cenie jest najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........przepłacasz i jeszcze jesteś z tego zadowolony. W każdym razie życzę dalszego zadowolenia z Vectra.

Nigdy nie twierdzilem ze jestem zadowolony, zadowolony to ja bym byl gdybym mial telewizje za FREE.Pisalem ze wybralem oferte najkorzystniejsza w moim miescie w stosunku do interesujacych mnie kanalow i uslug.Chcialbym dodac,iz place za dodatkowe uslugi lacznie z kanalami premium 31.80zl,czyli za internet i pakiet zloty place 89zl.Na dzien dzisiejszy jest to najlepsza oferta w Elblagu na internet i telewizje,ktora spelnia moje oczekiwania(kanaly ktore mnie interesuja)

 

MUSIOLEK z tego co wymieniles,jesli chodzi o kanal DSF,ogladam Formule 1,ktora gosci na antenie polsatu i moto GP ktore moge ogladac w sportklub.Malo interesuja mnie rozgrywki ligowe w Niemczech,nawet jesli to jest najlepsza liga swiata w pilce recznej.Chyba przyznasz,ze przy posiadaniu canal+ ciezko ogladac 2 bundeslige czy Beko Basketball Bundesliga majac do wyboru NBA, koszykarska eurolige,czy pilkarska lige wloska,angielska lub hiszpanska.Okreslenie zadna rewelacja dotyczylo tylko i wylacznie mojej osoby,wiadomo ze sa rozne gusta,kazdy oglada to co lubi.

 

Co do opoznienia dzwieku, canal+film hd,canal+sport hd i TVP SPORT na wszystkich tych kanalach mam opoznienie dzwieku wstosunku do obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.wczoraj po drugiej rozmowie z infolinią udałem się do BOK-u.po rozmowie z Miłą Panią iż nie może (nie ma możliwości)zejść z ceny pakietu platynowego położyłem wypowiedzenie.kazano Mi chwilke poczekać.Miła Pani udała się na zaplecze i gdzieś dzwoniła :D .A oto co Mi zaproponowano;PAKIET PLATYNOWY Z NET 2MB 80PLN CANAL+ Z OPCJĄ HD 29.50PLN +6PLN OPCJA HD.Umowe niestety musiałem podpisać na 24-m-ce ale cuż.myśle iż warto było się pofatygować a jeżeli będą lepsze oferty to od czego jest forum żeby się dowiedzieć iż coś tam znowy wymyślili i mozna zerwać umowe :lol2: CENA 115.50 JAK ZA TAKI PAKIET Z NETEM.pozdrawiam kolege arczi1280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek121212

 

z tobą zrobili tak a nie inaczej...np ja płaciłem vectrze 165 zł (platyna + hbo i canal + net 8 mg) gdy udałem sie do BOK(marudziłem na ich profilu na facebooku i wysłali mnie do BOK) po ofertę usłyszałem ze i tak mam dobra :lol2:

napisałem rezygnacje i zostałem przy samym necie(8mg 70 zł) i poszedłem do dystrybutora cyfry +

tam dostałem prestiżowy +(75 zł) multiroom(gratis) i dekoder 500 gb za 10 zł !! a nie wspomnę o takim drobiazgu jak to iz cyfra staje na głowie żeby otrzymać klienta!!

za ta samo ofertę z vectry = platyna 80 zł canal 20zł hbo 20zł cinemax 15zł filmboxy 15zł dekoder 14.90 zł(aktywacja 175 zł :censored: !! w canal + 1 zł!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arczi1280 a Ty arczi jak zwykle swoje :lol2:Płaciłem za to co Ty teraz masz a nawet net miałem 512 troche więcej niż Ty obecnie.a Mam to co chciałem mieć (bynajmniej chciałem taką cene za platynke)a ty znowu co będzie za pół roku :lol2: ( za pół roku babcia będzie miała wąsy :D )jak będzie coś za pół roku to sie wtedy będzi myśleć.a Ty bądz zadowolony z tego co masz!PŁACISZ WIĘCEJ A MASZ MNIEJ :brawo: A takie swoje mądrości niepotrzebnie wypisujesz.i jeszcze raz pozdrowienia dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...