Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież luty dopiero co się rozpoczął. Sądzisz, że Vectra jest taka szybka i zgodnie z zegarkiem co do minuty zmieni ci pakiet? Daj im trochę czasu, zapewne jak dzisiaj wieczorem zajrzysz zmiany już będą dokonane. Nikt specjalnie w nocy tych zmian dokonywać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

true, od lutego zmieniają mi się usługi i odziwo rano dalej miałem opcję "do końca stycznia".

Po raz kolejny ta firma traci w moich oczach - 21 wiek, umowa zawierana telefonicznie,

a zmiany w ustawieniach pracownicy muszą robić ręcznie po nastąpieniu zmiany miesiąca rozliczeniowego :lol2:

biorąc pod uwagę ilość wypowiedzeń i aneksów to pewnie do połowy lutego będą "ręcznie" wprowdzali te zmiany :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam promocja pelnego pakietu VIP miala byc do konca stycznia a tu niespodzianka wlaczam dzis kabel a tu nadal zamiast pakietu PLATYNOWEGO pakiet VIP moze kazdy otrzymuje ten pakiet na pelny miesiac liczony od momentu zawarcia umowy lub odebrania dekodera HD? WIE KTOS COS NA TEMAT TEJ PROMOCJI?

 

Przesłali Tobie na samym początku klucz z pakietu VIP, pomimo, ze masz opcję platynową. Nowy klucz już na pakiet platynowy zostanie przesłany za 2-3 dni. Stary będzie Ci łapał ofertę max do 6-7 lutego. Normalne. Zawsze tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłali Tobie na samym początku klucz z pakietu VIP, pomimo, ze masz opcję platynową. Nowy klucz już na pakiet platynowy zostanie przesłany za 2-3 dni. Stary będzie Ci łapał ofertę max do 6-7 lutego. Normalne. Zawsze tak jest.

 

Coś w tym jest bo mnie zawsze z 6-7 zakodowuje się Canal + chociaż mam go w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka dla tych, ktorzy tak strasznie byli zawiedzeni brakiem polsatu sport i polsatu sport extra, chodz pewnie wiekszosc z was juz o tym wie.Sobotnie walki o mistrzowski pas federacji IBF, waga ciezka Tomasz Adamek - Jason Estrada i walka o mistrzowski pas federacji IBC, waga polciezka Dawid Kostecki - Dario Cichello na antenie otwartego polsatu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ani przez moment nie żałowałem Polsatów. Oczywiście Vectra nawala w wielu sprawach (ostatnio np. w jakości odbioru zacinających się do przesady kanałów HD), ale zaoferowanie nam N-sportu i TVP Sport w zamian za sportowe Polsaty, akurat dla mnie było bardzo korzystne.

W zasadzie z kanałów sportowych brakuje mi tylko Orange Sport (ze względu na naszą Ekstraklasę), gdyby dołączyli ten kanał, to oferta sportu w Vectrze byłaby kompetna.

 

Póki co nie dotarły do mnie rachunki za styczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie oglądać f1.I chętnie zawsze oglądałem treningi f1,ale one zawsze były w polsatach sportowych.Teraz jedynie zostaną tylko kwalifikacje i wyścig na głównym polsacie.Chyba,że znajdę gdzieś jakiś link na netcie do zobaczenia. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym miałem wątpliwą satysfacje demonstrowania jak "pięknie" zacina się kanał TVN HD na TV w BOK-u w Wałbrzychu.

Obsługa stwierdziła, iz trudno im to zauważyć ponieważ siedzą tyłem oraz bokiem do TV.:)

Dziwie sie ,iż ten problem zgłosiły podobno tylko "3 osoby z Wałbrzycha". Jezeli Ktos chce to zobaczyć w pełnej okazałości to zapraszam do BOK-u w Wałbrzychu / być może teraz zakazane będzie ogłądanie kanalów HD w BOK-u :wink: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gibson777 a jak często oglądasz N Sport? Dla mnie ten kanał jest nic nie warty. Lecą tam cały czas powtórki. Pomysł z zamianą polsatów na TVP Sport i N Sport widzę niektórym się spodobał tylko co jest ciekawego na tym N Sport? Jak dla mnie zamienili Polsaty tylko na TVP Sport bo N Sport to [beep]o jest, a nie kanał sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie oglądam N Sportu. Wyjątkowo włączyłem kiedyś, gdy powtarzali wywiad z Wdowczykiem. Jest też jednak tak, jak pisze golbi_84. Mają LM i na pewno z tego skorzystam. Moja niechęć do sportowych Polsatów zaczęła się, gdy przenieśli piłkę nożną do PSF. Pytasz co jest/będzie w N Sporcie? Można to pytanie odwrócić - co proponuje PS i PSE - powtórki gal bokserskich, ligę siatkówki (ciekawsze mecze i tak w TV4), ligę piłki ręcznej (z nieustannymi kłopotami z dźwiękiem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co proponuje PS i PSE

do tego jeszcze dodam PS HD (który też był w ofercie) i mamy:

F1: wszystkie treningi, kwalifikacje, wyścig bez żadnych reklam.

Siatkówka, która można pooglądać nawet jak nie jest live

Turnieje tenisowe

Lige europejską w piłce kopanej

Piłke ręczną

 

I to wszystko w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy miesiąc 2010 roku przynosi przetasowania wśród sportowych kanałów telewizyjnych. Wielomiesięczny lider rankingu oglądalności Polsat Sport został pokonany przez Eurosport. - info z media2.pl. Oto niewątpliwie skutki wycofania PS z Vectry i MM

http://media2.pl/media/61148-polsat-spo ... sport.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scizor - zobaczymy czy 16, 17, 23, 24 lutego oraz 9, 10, 16 i 17 marca kiedy będzie 1/8 finału LM będzie to dla Ciebie [beep] a nie kanał sportowy
Tak nadal będzie to dla mnie słaby kanał. Co z tego, że mają LM? O ile mi wiadomo to w przyszłym sezonie tracą prawa do pokazywania LM. N Sport ma tylko LM, a PS ma znacznie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego mozna bylo sie spodziewac utrata 1,5 miliona abonentow zrobilo swoje. Policzcie tez jaka to strata finansowa dla tych kanalow utrata reklamodawcow,mysle ze straty kanalow polsatowskich ida w milionach zlotych a eurosport zaciera rece :lol2: .Potencjalinie na tej stracie mozemy skorzystac polsat bedzie chcial powrocic do kablowek a NSPORTU i TVP SPORTU nam juz nie zabiora wiec moze skorzystamy, ale to tylko moje spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Polsatem? Oficjalnie Polsat Sport, PS Extra i Polsat 2 został wycofany z oferty Vectry. Z początkiem stycznia zniknęły te kanały z oferty cyfrowej. Jednak do dnia dzisiejszego Polsat Sport jak i Polsat 2 mam na analogu. Czyli jednak nie do końca kanały te zniknęły, przynajmniej mogę je ogladać w wersji analogowej. Czy na analog obowiązuje jakaś inna umowa? Ale skoro na analogu ja zostawili tzn., że może i na cyfrówce wkrótce te kanały powrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet złoty z dekoderem SD i płace 55,90zł. Chce w najbliższym czasie wymienić dekoder SD na HD + powiększyć pakiet na platynowy. Wiecie może czy coś się płaci za wymianę, aktywację, dzierżawę, wymieniają i uruchamiają wyższy pakiet szybko czy trzeba długo czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...