Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego? przecież mecze polaków będą na otwartym polsacie.

 

Tak, ale pod warunkiem, że chcesz oglądać tylko mecze Polaków. Ja co roku (na przemian ME i MŚ) staram się oglądać wszystkie możliwe mecze mistrzostw. Tak więc nie wystarczy mi sam "otwarty" Polsat bo jeśli chodzi o piłkę ręczną to mam troszeczkę inne preferencje niż zwykły abonent. Mecze innych drużyn na pewno będą transmitowane w sportowych kanałach tematycznych Polsatu, a to właśnie je mam stracić.

ps.Wiadomo, że po stracie sportowych Polsatów i tak będę miał możliwość obejrzenia tych meczy, ale niestety bez polskiego komentarza. Podczas ostatnich MŚ bardzo dużo meczy (jeśli nie wszystkie możliwe) transmitowała m. in. słoweńska stacja SLO-TV2. Po prostu przeskanuję niebo i na pewno znajdę transmisje na innych kanałach zagranicznych bo oprócz "kabla" od Vectry mam także (a raczej przede wszystkim) antenę satelitarną i ofertę Cyfry+. Standardowy abonent kablówki niestety nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u innych również na wszystkich Filmboxach łącznie z HD co kilka minut a nawet częsciej ginie obraz i dźwięk i ukazuje się ramka :"kanał aktualnie niedostepny.Prosimy czekać na wznowienie".I tak non stop. / Olsztyn / .

 

potwierdzam u mnie to samo ale i tak juz postep bo do wczoraj nie bylo zdnego progamu z pakietu filmbox jak zwykle trzeba czekac,co do kanalow polsatowskich przectancie spekulowac i marzyc,kanaly znikaja z oferty i tyle reszta to pobozne zyczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u innych również na wszystkich Filmboxach łącznie z HD co kilka minut a nawet częsciej ginie obraz i dźwięk i ukazuje się ramka :"kanał aktualnie niedostepny.Prosimy czekać na wznowienie".I tak non stop. / Olsztyn / .

Tak jak pisałem wcześniej, u mnie też ten problem występuje. Czytając facebooka, chyba nie jesteśmy sami ;) Vectra ma jeszcze sporo do roboty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej bedzie brakowalo wlasnie tego boksu z polsatu bo siatkowki ligowej mam dosyc naprawde juz za wiele tego no i mistrzostw w pilce recznej ktore teraz beda sie odbywaly,hokeja gdzie graja nasi pozatym naprawde ostatnimi czasy tylko siatka i siatka pilke przeniesli do polsatu fudbol bo trudno mowic o tym ze liga ukrainska jest atrakcyjna dla kibica pilki i wypelnia luke po holenderskiej czy szkockiej wiec naprawde dlamnie malo atrakcyjny stal sie polsat chodz wiem ze ma duzo zwolennikow dlatego rozumie ze boli was strata,kibicow pilki zachecam do skorzystania z oferty canal+ naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do straty siatkówki to ja bym tak nie płakał bo przecież inny kanał Polsatu- TV4 transmituje wiele ważnych meczów. Ewentualnie można się przyczepić co do jakości. Boks natomiast często pojawia się na głównym Polsacie. Ja osobiście myślę że Polsat się opamięta i nie będzie tak zawyżał cen kiedy zacznie tracić klientów przechodzących z CF na kabla. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież masz tam Canal+ Sport, gdzie masz 5 najlepszych lig europejskich, Eurosport 2 z Bundesligą, będziesz miał nSport z LM, a także TVP Sport z 1 ligą piłkarską, Mistrzostwami Świata, Pucharem Polski, Włoch etc. Cóż, wiadomo, że strata Polsatów to duży cios dla abonentów, bo były one bardzo chętnie oglądane, ale znowu nie narzekajcie, że w największym pakiecie brak piłki.

 

EDIT: Sorry, ale ten post był kierowany do Ciebie @jaceksobczak, ale edytowałeś post i ten post nie ma sensu, więc proszę moderatorów o usunięcie tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie czyta się Wasz dialog, ale niestety on i jak i inne tutaj wypowiedzi można włożyć do pieca. Sprawa już jest zamknięta i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba iść dalj do przodu. SYSTEMU w którym tkwimy i tak nie zmienimy, więc po co strzępić język i palce ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tylko Zibirz jako kibic piłki uważa , że strata Polatów to nic wielkiego...

 

Nie uważam, że strata "polsatów" to nic wielkiego, uważam że nSport w wersji HD wystarczy na otarcie łez (przynajmniej dla mnie). Dodatkowo w Vectra będziesz miał TVP Sport i sporą liczbę programów sportowych w pakiecie VIP włącznie z Canal+. Jeżeli aż tak bardzo zleży ci na powtórkach kup sobie CP, co w zupełności załatwi sprawę a zyskasz dodatkowo kilka innych programów z rodziny Polsat włącznie z VOD w wydaniu tej firmy. Jeżeli aż tak bardzo oburzasz się na Vectra z powodu fiaska rozmów z Polsatem (zawsze chodzi o kasę i znając Polsat, to oni windują ceny a mieli być tacy tani...żal), możesz rozwiązać umowę z Vectra z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Sprawa załatwiona! Możemy sobie ponarzekać, ale z umiarem panowie. Polemika, co kto lubi i dlaczego nie prowadzi donikąd. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytałem o awaryjności dekoderów HD PVR, szczególnie na Facebook. Jestem już po kilku tygodniach testowania tego urządzenia. Dekoder wyłączany jest regularnie na noc ze względu na spory pobór prądu w stanie czuwania, nigdy jednak nie miałem problemów z restartem (nigdy też nie formatowałem dysku). Zauważyłem sporo niedoróbek oprogramowania, ale pomimo niedociągnięć da się w pełni z niego korzystać. Jednak na chwilę obecną, cena aktywacji tego urządzenia w stosunku do jakości, to kpina z abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...