Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Arkon ja też tak myślałem ale odkąd powstała nc+ to na nsport leci to samo co na c+sport i c+family więc straty nie mam. Owszem minusem jest to, że żużel ekstraliga jest na nsport a tego nie będę miał w upc ale ja jej nie oglądam więc dla mnie straty nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fil

Nie do końca np. we wtorek mecz Lyon- Sociedad w ramach eliminacji Ligi Mistrzów, a takich przypadków może być więcej, tym bardziej, że uruchamiają kanały dodatkowe 36 i 37. Prawa nc+, szczególnie piłkarskie, są tak bogate(a ponoć jest jeszcze szansa na Serie A), że ciekawe mecze na nSport na pewno będą. Pod względem dostępu do kanałów sportowych Vectra prezentuje się świetnie, gdyby tylko ceny i jakość były równie dobre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio będąc w biurze Vectry w Bielsku - Białej, w celu zapytania sie o ofertę, to najpierw ujrzałam gigantyczną kolejkę wściekłych ludzi, którzy tłumnie przyszli wypowiedzieć umowę. Gdy w końcu, miła pani w biurze zaznajomiła mnie z ofertą, przedstawiając wszystko szczegółowo, na moje pytanie czy aby na pewno nie wzrośnie mi opłata za jakiś czas, stwierdziła że nie. A gdy zapytałam czy nie płaci się za dzierżawę dekodera, „miła” pani, zarzuciła mi że jestem za bardzo poinformowana. Lecz w końcu mi powiedziała ile to wszystko razem by mnie kosztowało. Ja w tym momencie pożegnałam się i wyszłam. Tak więc do Vectry jednak nie wrócę, w tym momencie podpiszę prawie na pewno umowę z Netią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC ma jedną, dla mnie poważną, wadę brak nSport!

Ale posiada za to więcej zalet. Z tym n sportem bym nie narzekał, poczekajmy chwilę i nie będziesz miał takiego argumentu. :)

 

A gdy zapytałam czy nie płaci się za dzierżawę dekodera, „miła” pani, zarzuciła mi że jestem za bardzo poinformowana. Lecz w końcu mi powiedziała ile to wszystko razem by mnie kosztowało. Ja w tym momencie pożegnałam się i wyszłam. Tak więc do Vectry jednak nie wrócę, w tym momencie podpiszę prawie na pewno umowę z Netią

Arogancja pracowników vectry BOK-u jest powszechnie znana, ale to tylko świadczy o firmie, sami sobie wystawiają laurkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Vectrą to jest tak jak z wiekszoscią ogólnopolskich sieciówek. Centrala sobie a BOK'i sobie. Dużo od nich zależy i jedne starają się bardziej a inne mniej. Podejrzewam że oferta jest dostosowana do lokalnego rynku. Tam gdzie mogą sobie pozwolić na drożej jest drożej i mniej elastycznie a w innych bardziej elastycznie.

U mnie nie ma konkurencji innej kablówki i zpewne nie będzie. Ostatnia Netia została wykupiona przez Vectrę :-). Internet mają bezkonkurencyjny tak cenowo jak i jakościowo. Osiedla pozbwawione dostępu do Vectry męczą się z innymi raczej dziadowskimi i drogimi dostawcami tego medium. Dla telewizji alternatywą są platformy cyfrowe ale talerzy na balkonach raczej ubywa niż przybywa ale to bardziej związane jest z przechodzeniem wielu na DVB-T i odchodzeniem od płatnych ofert dostawców TV wogóle.

 

U mnie dziś skrzynka wypełniona ulotkami z Vectry z adresem i telefonem do lokalnego przedstawiciela. Widac że całość drukowana lokalnie.

Na ulotce spis kanałów w każdym pakiecie a na odwrocie kilka wybranych propozycji. Między innymi są takie:

1. Pakiet srebrny + internet 10 MB z dekoderem SD za 49,99 PLN umowa na 24 miesiące.

2. Pakiet złoty z internetem 10 MB i dekoderem ADB PVR za 87,00 PLN umowa na 24 miesiące.

3. Pakiet złoty z dekoderem ADB PVR za 60 PLN umowa na 24 mies pierwsze 3 miesiące za 1 PLN.

4. Pakiet platynowy z dekoderem HD za 65 PLN umowa na 24 miesiace pierwsze 3 miesiące za 1 PLN.

5. Internet 10 MB/s 39,99 PLN umowa 24 mies.

6. Internet 40 MB/s 57,00 PLN z Wi FI umowa na 24 mies.

 

Dodatkowo jest informacja o możliwości wykupienia Multiroom na więcej niż jeden telewizor w cenach: SD 5 PLN, HD 7,50 PLN i PVR 12,50 PLN.

Po dalsze informacje i pakiety odsyłają do lokalnego przedstawiciela pod podany tel. komórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC ma jedną, dla mnie poważną, wadę brak nSport!

Ale posiada za to więcej zalet. Z tym n sportem bym nie narzekał, poczekajmy chwilę i nie będziesz miał takiego argumentu. :)

Szczerze Tobie i pozostałym abonentom UPC tego życzę, ale zobaczymy jak długa będzie ta chwila-:). Ja nie mam dostępu do Twojej kablówki, ale moi rodzice migrowali z UPC do Vectry- dostali ofertę nie do odrzucenia-:), dużo korzystniejszą finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale posiada za to więcej zalet. Z tym n sportem bym nie narzekał, poczekajmy chwilę i nie będziesz miał takiego argumentu. :)

Ciekawe ile będzie potrwa ta chwila. Z HBO2 HD i HBO Comedy trwała jakieś 3 lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert03 i od razu ci powiem, że ta 1 zł to tak naprawdę 37 zł :D Z tymi ulotkami to trzeba naprawdę uważać. 60 zł za platynę a do tego dzierżawa za dekoder i już nie jest tak kolorowo :lol2:

 

Ceny które podałem z ulotki są to ceny jakie płaci klient miesięcznie. Niczego się tam nie dolicza. Dla klienta nie jest istotne ile w tym jest "za dekoder a ile za kabel a ile za pilota". Ważne jest ile ma zapłacić sumarycznie i takie ceny są w ulotce którą zacytowałem.

Jedyne czego nie ma to opłat "instalacyjnych" które płaci nowy klient nie posiadający przyłącza TVK.

To jednak prawda że trzeba uważać bo czasem informacje są "niepełne" żeby klient się napalił i "z rozpędu" zdecydował. Zawsze trzeba dopytać przed podjęciem decyzji.

 

A teraz pytanie z innej beczki:

Skoro dekoder jest własnością operatora i operator pobiera za niego opłatę co należy zrobić w przypadku konieczności wymiany baterii w pilocie ? Czy baterie wymienia operator ? A może poprostu wymieniamy pilota na nowy w BOK operatora ? Jakby nie patrzeć to jego sprzęt :-). Czy jest gdzieś zapis regulujący te kwestie ? :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z przedstawicielką Działu Rezygnacji i prawdę mówiąc jestem zdziwiony jak łatwo pani odpuściła. Ja akurat nie byłem zainteresowany ofertą utrzymaniową, wiec mówię, ze to nie kwestia ceny, tylko kwestia niezadowalającej jakości usług i że dla mnie to po prostu dobry pretekst żeby się wypultac z długiej umowy /2-letniej, a licznik bije dopiero od maja/ i pani właściwie sie ze mną zgodziła, ze internet dziala niestabilnie, a oferta tv jest mocno okrojona i mało elastyczna. Prawie przybilismy piatkę i miło się pożegnaliśmy :jupi: Piszę to, żeby zasygnalizować, że wobec tego, oni najwyraźniej niespecjalnie walczą o każdego klienta i kto wie, może tych wypowiedzeń wcale jakoś dużo nie ma...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie te ulotki wprowadzają w błąd. Sam się na to nabrałem stąd takie moje podejście. Jeśli jest tak jak mówicie to ok ale z ciekawości zadzwoniłem do PH Vectry i zapytałem o platyne to podał cenę 60 zł. Na moje pytanie czy w to wliczony jest dekoder z pvr powiedział,że NIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie te ulotki wprowadzają w błąd. Sam się na to nabrałem stąd takie moje podejście. Jeśli jest tak jak mówicie to ok ale z ciekawości zadzwoniłem do PH Vectry i zapytałem o platyne to podał cenę 60 zł. Na moje pytanie czy w to wliczony jest dekoder z pvr powiedział,że NIE :D

 

Bo ulotki oraz posty na forum należy czytać ze spokojem, zrozumieniem, kilka razy i bez dopowiadania sobie czegoś co napisane nie jest. Nigdzie nie jest napisane że pakiet platynowy za 60 PLN jest z dekoderem PVR.

Pakiet platynowy wg. ulotki jest za 65 PLN z dekoderem HD

Z dekoderem PVR jest pakiet złoty za 60 PLN.

Tak więc roztargniony klient sam jest sobie winien że jest nieuważny :-) a zwala winę na ulotki :-).

 

Co do utrzymania kilenta: Każda firma ma swój próg opłacalności poniżej którego nie zejdzie bo to nie ochronka. W umowach biznesowych obie strony muszą przystać na proponowane warunki. JEśli jedna ze stron nie przystaje umowa nie zostaje podpisana. Nie zawsze klient jest tą stroną która nie chce. Nie warto utrzymywać kilenta do którego trzeba dokładać lub zysk z tego że jest naszym kilentem jest poniżej założonego celu. Lepiej go odpuścić.

Moim rodzicom którzy obecnie posiadają pakiet złoty SD i umowę na czas nieokreślony zaproponowano jedynie dekoder HD umowę na 24 miesiące w cenie podwyższonej o zaproponowaną właśnie podwyżkę 5 PLN. Nie zgodzili się i więcej telefonów już nie było. Bardzo łatwo Vectra odpuściła. Widocznie klient z jedną usługą za 50 PLN nie jest wart zachodu.

Mam znajomą w BOK która twierdzi że nie odczuwają zwiększonej ilości wypowiedzeń w związku ze zmianą regulaminu. Jest tak jak co miesiąc. Nie ma też skarg na jakość obrazu w TV ( na ponad 10 000 abonentów jestem jedyny :-)). Więc garstka bardziej wymagających klientów nie doczeka się oczekiwanych zmian bo dla miażdzącej większości jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie mi od samego początku o pvr chodziło. Dokładnie przeczytałem to co napisałeś i widziałem, że pakiet złoty jest z pvr więc nie jest ze mną tak źle :D . Chodzi mi tylko o to co zauważyłem(i nie tylko ja na szczęście), że w ulotkach są zawarte tylko te infomacje, które mają nas zachęcić do kontaktu z przedstawicielem czyli np. damy ci nawet 5 miesięcy za 1 zł, dekoder z nagrywarką i bóg wiec co jeszcze, po czym okazuje się, że a i owszem dostaniemy to wszystko ale w innej cenie. Krótko mówiąc wygląda to tak jak reklama iphonea za 1 zł w abonamencie 20 zł.

Apropos wypowiedzenia to na moim osiedlu zauważyłem, że "ktoś"(pewnie konkurencja) wywiesił na tablicy informacyjnej info o możliwości rezygnacji. Śmiesznie wygląda karta o możliwości wypowiedzenia umowu z upc a obok niej plakat vectry z telefonem do PH :P W bloku obok sytuacja odwrotna. Wniosek? Tam widocznie nie lubią vectry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceknokia: ja list otrzymałem i nawet było napisane, że zapraszają do sprawdzenia oferty innych operatorów i porównanie. W UPC za to samo co mam w Vectrze za 179 zł płaciłbym ~220 zl, więc sprawdziłem i zostaje :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście place tyle ile w podpisie. Także cenowo nie narzekam. Brakuje mi tylko canal plus i było by super

Ja maila dostałem o zmianach w ofercie.

Jak to jest. Moja główna umowa kończy się 1 kwietnia 2014. Jeśli teraz wezmę Canal + platynum na 12 miesiecy to po zakończeniu głównej umowy dalej mam płacić za C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...