Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

a ja dam wam dobra rade jak już ktoś z was nie jest w vectrze to nie Właście tu i nie spamujcie o tym jak wam sie podoba w nc+ czy innej platformie bo jest od tego oddzielny dział

a tu powinny byc posty tylko dotyczące vectry cyfrowej a nie niezwiązanych z nią platform bo to jest żenada nie podoba sie to nie bieźcie i nie narzekajcie a tym bardziej nie piście tego tu w tym dziale bo może nie wszyscy chcą lub by chcieli czytac

Nie ma sprawy, wukju Dobra Rada. :-)

Po prostu chciałem pokazać, że to co nam oferuje Vectra to tylko namiastka cyfrowej telewizji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paul)))

Spamuje? Rozmowa o jakości w Vectrze to według ciebie spam? Przecież remekb odniósł się do wątku o którym dyskutowaliśmy czyli o pogorszeniu jakości kanałów HD. Więc bez przesady. Jak według ciebie można dyskutować o jakości telewizji cyfrowej bez porównania Vectry z innymi kablówkami albo platformami cyfrowymi?

Dzięki remekb za podzielenie się z nami informacjami o jakości w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul))): jak na razie to głównie robisz z siebie głupka, podobnie jak ludzie dyskutujący o tym, że w CP jest gorszy obraz na HBO niż w NC+, mimo, że obie platformy korzystają z tego samego transpondera i przekazu ;-). Nagle okazuje się, że "rozmazywanie" obrazu niczym w przekazie analogowym możliwe jest w HD itd :D. Czytam to z głębokim politowaniem.

 

Ciesze się, że jesteś zadowolony z nowego operatora, ale nie pisz prostych do zweryfikowania bzdur.. Czekam jeszcze aż napiszesz, że TVP Sport, Polsat Sport News, Orange Sport, Discovery SD albo Sportklub, Viasaty czy Travel (ach, zapomniałem, ich w NC+ nie ma..) mają lepszą jakość via sat ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że jesteś zadowolony z nowego operatora, ale nie pisz prostych do zweryfikowania bzdur.. Czekam jeszcze aż napiszesz, że TVP Sport, Polsat Sport News, Orange Sport, Discovery SD albo Sportklub, Viasaty czy Travel (ach, zapomniałem, ich w NC+ nie ma..) mają lepszą jakość via sat ;).

Nie znam się na aspektach technicznych i nigdy nie twierdziłem, że tak jest. Opisuję tylko to, co widzę na ekranie. Nie wiem, może to sprawka innego dekodera (bo przewód hdmi zostawiłem ten sam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciesze się, że jesteś zadowolony z nowego operatora, ale nie pisz prostych do zweryfikowania bzdur.. Czekam jeszcze aż napiszesz, że TVP Sport, Polsat Sport News, Orange Sport, Discovery SD albo Sportklub, Viasaty czy Travel (ach, zapomniałem, ich w NC+ nie ma..) mają lepszą jakość via sat ;).

Już się tak nie napinaj drogi, wszystkowiedzący kolego. Już wielokrotnie pisałem o lepszej jakości Orange Sport na nc+, więc kończ tę nikomu niepotrzebną dyskusję. Ja i wielu innych widzimy lepszą jakość u innych operatorów(lub inaczej mówiąc fatalną jakość w Vectrze), tylko nie Ty... Z niektórymi nie warto dyskutować i tak wiedzą lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sama Vectra kasuje niektóre posty na forum. Ostatnio kilku się kłóciło, gdyż jeden z wypowiadających się tam jest podobno niepełnosprawny i dodatkowo ubzdurał sobie w głowie, że Vectra dnia 1 września usunie wszystkie kanały niegwarantowane.

 

Co nie ulega wątpliwości, że jakość kanałów HD w Vectrze się pogorszyła. Oczywiście bugmenot wymienił kilka kanałów SD, które mają podobną lub nieco gorszą jakość na satelicie niż w Vectrze. Ale to kilka wyjątków. A reszta? Można przyznać, że Hot Bird ma swoje "wyjątki jakościowe" wśród kanałów - również i polskich. Ale i tak, sporo kanałów ma lepszą jakość na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ginx HD - materiały z gier komputerowych, bardzo dobre HD, polski język

Trace Sports HD - kanał ogólnosportowy, wcozraj w nocy był wywiad z piłkarzem w samochodzie ;), bardzo dobre HD, po angielsku

Fitness TV - to chyba wiadomo, dobre SD, kanał z brytyjskiego Sky Digital, wer. angielska

Nautical - taki odpowiednik Water Planet (dziwne, że jego nie włączyli), obraz na poziomie Players Channel, czyli słaby, wczoraj były tylko jakieś górskie kajaki z muzyczką, więc nie wiem czy jest tłumaczenie cyz wersja oryg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania, jakie kanały posiada Vectra, a konkurencyjna UPC nie i na odwrót:

Vectra złoty: n Sport, Mini Mini HD, Tele Toon HD, Viasat History, Al - Jazeera, Bełsat, RTL, PRO 7, EWTN, FRANCE 24 eng

Vectra platynowy: Viasat HD, playboy Tv, BBC Cbeebies, LRT, DMF,

Vectra opcje dodatkowe: C+ Film 2, Trace Sports HD, Fitness Tv, Ginx HD, n Sport HD, FightKlub HD, Dorcel XXX HD, Adult Channel, Blue Hustler, Fightbox HD, Filmbox Action.

 

UPC Select: TLC HD, Planete+, Planete+ HD, Kuchnia+, Kuchnia+ HD, Domo+, Domo+ HD, Universal, Polsat Jim Jam, Baby First, Bloomberg, Czwórka PL Radio, TVR, Mezzo, Kosmica Tv,

UPC MAX: FOX, FOX HD, History, History HD, Sundance Channel, Sundance Channel HD, Discovery Historia, C&I Polsat, Axn Spin, Polsat play, E!, Motors Tv, Wedding tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC Select: TLC HD, Planete+, Planete+ HD, Kuchnia+, Kuchnia+ HD, Domo+, Domo+ HD, Universal, Polsat Jim Jam, Baby First, Bloomberg, Czwórka PL Radio, TVR, Mezzo, Kosmica Tv,

UPC MAX: FOX, FOX HD, History, History HD, Sundance Channel, Sundance Channel HD, Discovery Historia, C&I Polsat, Axn Spin, Polsat play, E!, Motors Tv, Wedding tv

W Vectrze jest Mezzo HD, z tego, co pamiętam od Platynowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...