Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka z FB ma problem:

 

 

Karin Ka

13 godzin temu

 

Witam. Dnia 6 października 2012 roku podpisałam umowę z Vectrą na pakiet złoty + internet 10mb/s ..

 

2 dni temu dostałam pismo od właścicielki mieszkania że z dniem 30.11 musimy opuścić mieszkanie które od niej wynajmujemy a tutaj mamy spisaną umowę z Vectrą na świadczenie usług. Znalazłam mieszkanie do wynajecia na terenie Czerwionki i w tym miejscu Vectra nie świadczy swoich usług (Sprawdzone) Czy w takim wypadku można zrezygnować z Waszych usług ? Nie chcę płacić za coś z czego nie będę korzystała jeśli zmienię miejsce zamieszkania ;/

 

Czekam na odpowiedź !

 

 

Odpisałem, że może wypowiedzieć umowę jeśli na nowym wynajmowanym mieszkaniu nie ma Vectry ale regulamin mówi coś innego ( jakaś cesja na nowego wlaściciela )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie w związku z komunikatem HDCP i czerwoną ikonką ( trókącik) na dekoderze kiedy wyłączę TV. Po wyłączeniu dekodera komunikat znika i pojawia się godzina czyli ok.

Komunikat zaczął się pojawiać jak zmieniłem zwykły kabel na hdmi.

TV samsung model 2011

 

W czym tkwi przyczyna?

Jest to normalne zachowanie dekodera i każdy tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat mojego pytania o PPV i walkę Wacha: dopowiedz Vectry

 

Powody, dla których Vectra nie udostępniła PPV na dzisiejszą walkę są zupełnie inne i nie wymagają komentarza na forum. Dzisiejsza walka dostępna jest na kanale RTl za darmo w języku niemieckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko oglądam RTL ale dziś przełączyłem aby ustawić nagranie walki i niestety muszę stwierdzić, że jakość obrazu jest beznadziejna w stosunku do tego co było jeszcze kilka tygodni temu. Pewnie jedna z modernizacji jest tego przyczyną. No cóż jakoś przeżyję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Chcę przekazać odp. jaką otrzymałem od Vectry w związku z planowanym startem TVN24HD...

 

"Czy planujecie Państwo dodać kanał TVN24HD - będzie dostępny

od

1.12.2012 ?- inf. podał portal satkurier.pl

 

Witam,

 

Dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta.

 

Na chwilę obecną niestety nie posiadamy takich informacji. Staramy

się na bieżąco udostępniać Państwu coraz to nowsze usługi. Dlatego,

gdy tylko taka usługi będą dostępne zostaną Państwo o tym

poinformowana za pomocą ulotek informacyjnych oraz za pośrednictwem

Przedstawicieli Handlowych firmy Vectra S.A. "

 

Czyli jak na razie, nie ma co liczyć na start kanału od samego początku, a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił Vectry bo co ona potrafi zrobić z obrazem to wszyscy wiemy ale ja sądzę że TVN 24 nie jest wzorcem jeśli chodzi o jakość. Kanał poprostu nadaje kiepsko. Teraz jakość SD jeszcze się pogorszy ponieważ musi być widoczna różnica do kanału HD który TVN 24 będzie promować i wciskać operatorom. Gdyby jakość SD była dobra nie byłoby zainteresowania opcją "HD". A jakie to będzie HD wszyscy wiemy. Zwłaszcza sceny z "Błękitnego" czy z miejskich monitoringów będą w Super HD w wydaniu TVN. Bzdura.

Co jak co ale kanały informacyjne w HD to ostatnia rzecz jakiej oczekuję jako klient. Jako klient oczekuję dobrej jakości SD a obecnie najlepszą jakość zapewnia Polsat News i dlatego ten kanał głównie oglądam :-). Jestem pewny że jakość TVN24 HD będzie taka sama jaką dziś oferuje Polsat News SD.

Niestety dziś nie liczy sie jakość tylko znaczek "HD".

Na miejscu ITI dążyłbym do puszczenia TVN Meteo w HD. Tam jest wiele dokumentalnych filmów i aż się prosi żeby to było w HD. Ale nie co tam. Będzie popelina TVN 24 ....HD bo tak jest taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z komunikatem HDCP i czerwoną ikonką ( trókącik) na dekoderze kiedy wyłączę TV.

A przeszkadza Ci to w czymś? To jest zabezpieczenie przed kopiowaniem sygnału. Więcej na Wikipedii.

Jasne, że może przeszkadzać. Gdy pojawia się ten komunikat dekoder jest kompletnie zablokowany - nie działają ani wyjścia fonii, ani YPbPr.

Przeszkadza więc na przykład każdemu, kto ma podłączone 2 telewizory HD, jeden do wyjścia HDMI dekodera, drugi do wyjścia YPbPr, bo po zgaszeniu tego podłączonego do HDMI na drugim telewizorze widać już tylko planszę o problemie HDCP. Przeszkadza też w słuchaniu audio kanału TV, bez oglądania cały czas jego obrazu na TV.

 

Na szczęście da się pozbyć tego problemu - do tego celu wymyślono kable iHDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam pytanie związane z fakturą którą dostaję… a dokładnie to dziwnej podwyżki.

Umowę podpisałem prawie równo rok temu na 24mc.

Do tej pory płaciłem 89,89zł zł i na fakturze usługi były rozbite na trzy pozycje:

- DTV – abonament złoty (za 29,89zł)

- INT

- TEL

 

Teraz jednak dostałem fakturę na której kwota do zapłaty to 95,29zł i pojawiła się dodatkowa pozycja na fakturze.

- DTV – opłata za dostęp do DTV HD złoty (za 15zł)

Natomiast pozycja DTV – abonament złoty jest teraz za 20,29zł

 

Przejrzałem dokładnie umowę i nigdzie nie widzę, że po jakimś czasie będę musiał dodatkowo płacić za dostęp do DTV HD.

Czy Vectra może „od tak” zmieniać warunki na których została podpisana umowa?

 

 

pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...