Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Macie AXN w analogu?? Na drugim TV nie ma w ogóle

U mnie dalej nie ma. Ma ktoś też zanik AXNu?? Krosno

AXN działa w analogu, ale od wielu miesięcy nadawany tu jest z jakimś straszliwym zoomem i niemal całe logo jest przesunięte poza widoczność ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie AXN w analogu?? Na drugim TV nie ma w ogóle

U mnie dalej nie ma. Ma ktoś też zanik AXNu?? Krosno

AXN działa w analogu, ale od wielu miesięcy nadawany tu jest z jakimś straszliwym zoomem i niemal całe logo jest przesunięte poza widoczność ekranu.

 

AXN nie było przez około dzień. Później Polsat zaginał w akcji na chwilę. Co do AXNu to idzie chyba od samego początku w takim rozciągnięciu, że ledwo widać kawałek loga.

Wczoraj sprawdzałem miernik sygnału na dekoderze HD (Canal Plus HD): Jakość - 100%, Siła - 0%..... po prostu dramat. Mam nadzieje, że na następny tydzień wszystko się zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość ciekawe ceny pakietów tv plus internet pojawiły się na beta stronie vectry. Czy to będzie tak wkrótce? Pakiet tv złoty plus 16mb za 68zł, a z 24mb tylko 75zł. Dwa dni temu udało mi się pozbyć opłaty za dekoder w ramach próby rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sepa a powiedy mi jaka miales oferte przed zlozeniem wypowiedzenia bo jak ja bylem w bok tez zlozyc wypowiedzenie i chcialem multiroom normalnie tylko zeby nie pobierali oplaty za dekoder to mi powiedzeili ze nie da rady bo juz i tak mam pakiet promocyjny place 89 zl mam neta 8mb i tv cyfrowa platyna

mam jeszcze jedno pytanie czy jak nie beda sie do mie odzywac telefonicznie w sprawie oferty w ramach wypowiedzenia to czy mam do nic dzwonic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem dekoder SD na HD i chłopaki podłączyli go omijając dotychczasowe gniazdko (takie z czasów analogowych), po prostu podpinając kabel wychodzący ze ściany do dekodera. Czy jest to standardowe podejście, czy jednak pozwolili sobie na małe "ułatwienie"?

Zaznaczam, że mam samą TV bez internetu. Czy w ten sposób nie stracę jakichś funkcjonalności?

Nic na tym nie tracisz. Podłączenie jest poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z licznikiem zużycia energii pokusi się o pomiary dekodera ADB-5830CDX w następujących sytuacjach :) byłbym wdzięczny :)

 

1. Wyłączony w Standby (po 5 minutach).

2. Wyłączony w Standby nagrywanie 1 programu.

3. Wyłączony w Standby nagrywanie 2 programów.

4. Włączony bez nagrywania.

5. Włączony z nagrywaniem 1 programu.

6. Włączony z nagrywaniem 2 programów

7. Włączony z nagrywaniem 2 programów i oglądaniem wolnego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć kablowa Multimedia Polska w nowych materiałach reklamowych informuje klientów o dołączeniu do oferty kanałów TVP1 HD i TVP2 HD. O włączeniu kanałów HD telewizji publicznej informują też swoich klientów mniejsze sieci kablowe (np. Telpol, Elsat czy ASTA-NET).

 

Vectra oczywiście "prowadzi rozmowy". Żałosne...

 

https://satkurier.pl/news/75220/multimed ... -2012.html

 

P.S.

Po kolejnej roszadzie kanałów jakość chyba trochę lepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć kablowa Multimedia Polska w nowych materiałach reklamowych informuje klientów o dołączeniu do oferty kanałów TVP1 HD i TVP2 HD. O włączeniu kanałów HD telewizji publicznej informują też swoich klientów mniejsze sieci kablowe (np. Telpol, Elsat czy ASTA-NET).

 

Vectra oczywiście "prowadzi rozmowy". Żałosne...

 

https://satkurier.pl/news/75220/multimed ... -2012.html

 

Poczytajcie komentarz na http://media2.pl/euro2012/92039-Multime ... -w-HD.html:

 

Dzwoniłm do multimedii. Jedna wielka ściema. Każą płacić za dodatkowy pakiet.TVP1 i TVP2 w HD nie będzie. Kanał TVP HD będzie na zasadzie że w zależności gdzie będzie mecz leciał to oni będą przełączali z jedynki na dwójkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info Vectry z Facebooka:

 

"Drodzy Abonenci, Programy TVP1 HD i TVP2 HD pojawią się w ofercie Vectry w pakiecie złotym. Na tą chwilę nie możemy podać konkretnej daty, ponieważ sygnał testowy od nadawcy pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu. Po jego przetestowaniu będziemy mogli podać konkretną datę uruchomienia programów. Mamy nadzieję, że ta informacja jest dla was satysfakcjonująca."

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszą zdążyć przed 08.06.2012. A jak na Vectrę to zbyt dużo czasu nie zostało.

Miło nam poinformować, że programy TVP1 HD i TVP2 HD pojawią się w ofercie Vectry w pakiecie złotym. Ich sygnał do przetestowania otrzymamy od nadawcy w przyszłym tygodniu. Po jego sprawdzeniu będziemy znali dokładną datę uruchomienia kanałów w naszej ofercie. Na tą chwilę możemy zapewnić naszych abonentów, iż w związku z włączeniem TVP1 HD oraz TVP2 HD wszystkie mecze Euro2012 będzie można zobaczyć w Vectrze w jakości HD.

 

Zastanawiam się tylko, bo nie pamiętam, czy są miejsca obok 101 i 102? Chyba nie, więc pewnie wrzucą je gdzieś dalej. Chyba, że jeszcze jedna roszada w kanałach i będzie i na to miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny operator sieci kablowej, po Multimediach Polska, potwierdził zamiar dołączenia kanałów TVP1 HD i TVP2 HD jeszcze przed Euro 2012. Abonenci Vectry z Pakietem Złotym uzyskają dostęp do transmisji w HD wszystkich meczów tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

 

Dość szybko zareagowali... https://satkurier.pl/news/75267/vectra-z-tvp1-hd-i-tvp2-hd-na-euro-2012.html

Oby tylko zdążyli z "testami" przed pierwszym meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym "przemeblowaniu" kanałów zone reality leci tylko w angielskiej wersji językowej. W opcjach mam zaznaczony j.polski. Też tak macie?. Mało chętna jestem do przywracania ustawień fabrycznych i ponownego ustawiania kanałów wg własnego widzimisię nie mając 100% pewności, że to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...