Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

monitto: sprawdź ;)

 

U mnie STB PVR nie znalazł jeszcze NGW HD oraz Fox HD, ale poczekam cierpliwie, bo nie chce mi się siedzieć nas układaniem listy na nowo. A może odłączenie od prądu pomoże? Sprawdzę jutro, jak nadal nie będzie nowości.

 

Co powiecie o polsatach w Cyfrze??? Ja będę miał duży dylemat przed Świętami jak na przykład Cyfra dowali promocją komfort przez 18 miechów po 40zł, potem 65 i do tego pakiet HD z rabatami i paczka Canal+ za 14zł i multiroom gratis, jak rok temu:)

Będzie ciekawie, zyskają klienci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet można wziąć sam z Vectry, 8 mb to dzisiaj wychodzi i tak tanio, nawet w ofercie solo.

 

Polsaty w Cyfrze mnie zaskoczyły. Co prawda nie ma kanałów sportowych, ale to zawsze krok do przodu. No bo, czy kiedykolwiek, nie licząc CP, jakaś platforma satelitarna miała więcej kanałów Polsatu niż sieci kablowe? Chyba nigdy.

 

Aha, jeszcze jedna rzecz. Pakiet Mini w CP miał dosyć dużą popularność ze względu na dostęp do wszystkich kanałów "głównych". Jak będzie teraz? IMO Powitalny jest dużo lepszy niż Mini, a w promocji wychodzi w tej samej cenie co właśnie Mini.

 

Tym samym myślę, że Cyfra tym krokiem może pozyskać wielu nowych abonentów. A Vectra, trochę zaskoczona, została chyba na lodzie. Jeśli faktycznie nie dadzą konkurencyjnej oferty na święta to chyba będzie odpływ abonentów do Cyfry. Ale oni zdają sobie z tego sprawę.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z Bielska-Bialej poszedł dzisiaj do BOKU w sprawie zmniejszenia pakietu z platyny na zloty.Pakiet platynowy miał już prawie dwa lata szanowna Pani odpowiedziala że może sobie obniżyć pakiet ale za tą usługe musi zaplacić 39zl aktywacji na niższy pakiet przecież to czyste zdzierstwo co ta vectra wyprawia.Dwiedzial się że są prowadzone jakieś zmniany nad pakietami i kanałami ale to wszystko bedzie na NOWY ROK i po wyższej cenie prawdopodobnie maja być polsaty sport ale pewnośći niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli wrócą Polsaty Sport to byłaby wspaniała informacja i tak naprawdę zyskalibyśmy, bo kanały wróciłyby do oferty Vectry a zostałyby nSport i TVP Sport. Ostatnio tak myślałem, że mogliby kanały Polsatu wrzucić do Spotru Na Ostro i wtedy chyba wszyscy byliby zadowoleni a sam Polsat też odczuł mniejsze wpływy po odejściu z Vectry.

Czy ktoś z was ma jakieś info odnośnie daty przejścia w Vectrze HBO SD z 4:3 na 16:9 ? Wiem, że oficjalne info HBO jest, że do końca roku mają przejść we wszystkich sieciach kablowych i platformach satelitarnych na nowy format, tylko kiedy zrobi to Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Vectra nie dołączyła również Mezzo SD. Niestety te kanały nie różnią się tylko jakością przekazu, ale też ramówką. Jak wiadomo w HD jest dużo mniej contentu i już dzisiaj zauważyłem, że niektóre rzeczy się dość często powtarzają..

Skoro można było dodać NG Wild w wersji SD i HD to co stało na przeszkodzie zrobić tak samo z Mezzo? No chyba, że Vectra traktuje ten kanał jako 'zapchajdziurę'. A szkoda, bo jest naprawdę ciekawy. A w wersji SD jeszcze bardziej. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB w PVR'rze jest tylko serwisowy. Jest na nim zasilanie, po włożeniu pendriva zostaje on sformatowany na jakiś dziwny format plików. Póki co nic więcej nie umiemy z niego wyciągnąć.

P.S. Próbował ktoś wyciągać hdd z tego dekodera?? Jaki ma format plików? czy jest możliwość odczytania go poprzez pc'ta i dostęp do jakichkolwiek danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwiedzial się że są prowadzone jakieś zmniany nad pakietami i kanałami ale to wszystko bedzie na NOWY ROK i po wyższej cenie prawdopodobnie maja być polsaty sport ale pewnośći niema

 

ciekawe rzeczy piszesz :) Można wiedzieć, skąd takie nowinki :?: Jeżeli to miłe panie z BOK-u takie plotki rozsiewają, to chyba świadczy tylko i wyłącznie o tym, ze vectra przejęła taktykę, aby zatrzymywać abonentów, którzy chcą odejść od nich :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd niby mamy mieć przecieki? Można się jedynie domyślać, że będzie podobnie jak z Canal+ Sport2 - najpierw na wyłączność w Cyfrze+ a po jakimś czasie pojawi się w kablówkach. Czymś przecież muszą przyciągać kibiców do swojej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pewnie dołączą do oferty canal+gol, tylko pozostaje pytanie kiedy. Z dołączeniem do oferty canal+sport 2 też się nie spieszyli. Myślę, że jeśli już nadejdzie moment w którym wspomniany kanał znajdzie się ofercie Vectry, to będzie on wliczony do całego pakietu canal+ bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te MTVN HD od strony technicznej to dla vectry kompletny niewypał roku. Kanał, który systematycznie ( do 3 razy w tygodniu - w szczególności soboty ) ma zrywany obraz a i czasem do tego dojdzie brak fonii. Liczne siatkowanie, pikseloza i takie tam pochodne. Jak można tak patrzeć z boku drogi operatorze i nic z tym fantem nie zrobić. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was inne pytanie związane z nowymi kanałami "HD": czy ktoś zauważył jakieś różnice między FoxLife i FoxLifeHD? I jeszcze ten żałosny napis "native hd". Ten kanał jest tak "native", jak kanał informacyjny Vectry jest "HD". Przecież to jakieś totalne przegięcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...