Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ jest w cenach podanych wcześniej przez scorpiona, czyli

Canal+ na ten przykład ma okres zobowiązania 18 miesięcy (chyba), z czego przez pół roku kosztuje 19,90zł, później pół roku 24,90zł i kolejne pół roku....CENNIKOWO (39,90!!!!). CHYBA ICH BÓG OPUŚCIŁ!!!

 

Z tym, że wg regulaminu na stronie zobowiązanie wynosi 24 miesiące, z czego 39,90 trzeba bulić nie tylko przez pół roku, ale przez rok.

 

Ale myślę, że można wykorzystać promocję opisaną przeze mnie w poprzednim poście i wyjść na tym lepiej. Wychodzi na to więc, że branie pojedynczych premium nie jest takie drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jest lepiej..

.. grunt, że nie gorzej :)

 

Promocja trwa do 31 stycznia, a więc na święta TEŻ nie będzie nic nowego. Chyba że przygotują jakąś ofertę specjalną, tak jak niedawno (Platyna + NET 14 mbps + Telefon za 120 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę wszyscy podajecie ceny indywidualnych pakietów premium a co z promocją na paczki premium. Taki pakiet "MOCNY" jest w cenie 44,90 Platyna, 54,90 złoty a w pakiecie macie Canal+, HBO i Sport Na Ostro. Bardzo ciekawy też jest pakiet "MAX" do Platyny w skład tego pakietu wchodzi canal+, HBO, Sport Na Ostro, Erotyczny, Filmbox cena pakietu 55,90. W takich układach jak są teraz tylko sensowne wydaje się branie paczek premium a nie indywidualnych pakietów, chyba lepiej jest płacic 44,90 za paczke kilku pakietów niż 39,90 za sam Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że dla kogoś wartościowy jest tylko Canal+ i nie bawią go powtórki każdego filmu przez rok od premiery (HBO), albo Sport na Ostro. To tylko moje zdanie, ale to prawda, że jeśli komuś zależny na kilku pakietach to promocje są ok.

Grunt to wolność wyboru, a nie uszczęśliwianie wszystkich na siłę HBO (jest w większości paczek i nawet do internetu go dorzucają) :D

 

Jakbym chciał wszystko to bym kupił VIPa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arczi1280 - zauważ, że dla niektórych na HBO nie ma kompletnie nic ciekawego. I choćby to było pare złotych, to i tak wolą nie dopłacać, bo nie będą kanału oglądali.

 

Z tym, że dla takich zrobiono promocję - 19.90 za pakiet premium. Reszta wybiera paczki premium, które też są w przyzwoitych cenach. Bardzo żałuję, że nie ma paczki Sport na Ostro + C+. Dali do tego HBO, a to zawsze pare złotych, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na nfilm też nie ma nic ciekawego a ludzie płacą za ten kanał premium i jeszcze go zachwalają. Nie wnikam w to co kto lubi daję przykład, czy lepiej płacic 39,90 za jeden pakiet czy 44,90 za trzy pakiety jak to jest w przypadku Platyny. Sami sobie odpowiedźcie na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej taka mała ciekawostka odnośnie internetu i kompetencji osób z BOK z Vectry.

Na mojego maila odnosnie taryfy nocnej w wypadku prędkości 16 Mb/s / czyli zwiększenie do 24 Mb/s /otrzymałem taką odpowiedź :

 

"Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta.

 

Uprzejmie informuję, że na terenie Wałbrzycha przy 16Mb/s nie ma przyspieszenia nocnego. Proszę wykonać statystykę badania ping dla np. http://www.wp.pl a wynik w postaci pliku jpg,png odesłać w odpowiedzi na tą wiadomość.

 

Pozdrawiam

Paweł M."

 

A to dowód wręcz przeciwny po wizycie w BOK w Wałbrzychu / bardzo kompetentne osoby / :

http://www.speedtest.net/result/935901126.png

935901126.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy od 1go wrzesnia cos nam Vectra dolozy jakis nowy kanałek?

Wydaje się że w okresie przejściowym, czyli możliwości regulaminowego wypowiedzenia umowy, nie będzie żadnych rewelacji. Promocje będą cenowo tak trzymane, aby za dużo nie stracili. Wyjątkiem jest C+, który ma chyba problemy i naciska na Vectrę, sam zaś daje 40% przez 10 miesięcy, chcąc do siebie przyciągnąć klientów.

Wejście smoka nadejdzie gdzieś po 10 listopada , odpowiednio wcześnie przed grudniem, to okres dla uzyskania jak największej ilości NOWYCH klientów.

Oczywiście jest to tylko moja sugestia, nie żaden pewnik, ale zobaczymy. Wydaje się, że należy uzbroić się w trochę cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że żadnej rewolucji cenowej nie będzie. Pewnie będą jakieś promocje świąteczne w tych miastach gdzie jest dwóch operatorów kablowych. Wszystko to spekulacje, lecz ostatnio dzwoniłem do BOK i konsultant powiedział, że na dzień dzisiejszy po wprowadzeniu zmian w cennikach Vectry, wszystkie oferty lokalne są wstrzymane.

Jednak skusiłem się na nową ofertę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły Wam już te dzisiejsze kanały? U mnie na miejsce Luxe HD pojawiło się Mezzo Live HD, a w miejscu Luxe SD jest NGC Wild. Brak EPG i nazwy są stare (czyli jeszcze nie zmienione). Za to na głównej liście nie ma widu ani słychu o FoxLife HD i NGC Wild HD. Czy konieczne jest ponowne wyszukiwanie kanałów? Trochę szkoda by była, bo straciłbym swoją listę.

 

No chyba, że da się zrobić wyszukiwanie nie automatyczne, a zakresem częstotliwości. W dekoderze HD jest taka opcja, ale nie wiem jak to w praniu się sprawdza.

Proszę o wymianę doświadczeń w dodaniu tych dzisiejszych, nowych kanałów..

 

Pozdrawiam

 

PS. Na Mezzo dźwięk jest opóźniony w stosunku do obrazu o 2 sekundy, no i się czasem zatnie.. standard :/

 

EDIT: Jeżeli konieczne jest ponowne wyszukanie kanałów, proszę o któregoś ze szczęśliwców :) o podanie częstotliwości, na jakiej nadają kanały. Można je sprawdzić w menu diagnostyka. Mam nadzieję, że takowe wyszukanie kanałów (na zakresie jakiejś tam częstotliwości) usunie tylko te kanały, które się na niej znajdują. Czyli żadne z mojej listy.

Z góry dzięki.

 

EDIT2: Dobra, nie wytrzymałem :) Spróbowałem po częstotliwościach ale też mi usunęło. No nic, zrobienie nowej zajęło ~20 min. :P Nowe kanały są w porządku. Najbardziej mi podpasowało Mezzo HD i NGC Wild HD, szkoda że na tym pierwszym dźwięk rozjeżdża się z obrazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...