Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko zależy jakiego czasu. Eurosporty do oferty mulimedii wróciły po dwóch latach i to tylko dlatego, że wypadły polsaty a do Vectry z braku polsatów dodali tvp sport, którego do tej pory jakoś nie mogli właczyć. Jak widać w obu przypadkach kablówki miały nóż na gardle . Jak dla mnie ( obym się mylił ) to poczekamy na polsaty do końca umowy na eurosport, gdy się vectra w ich sprawie nie dogada to wtedy wrzuci polsaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że polsat przyjął strategię "exclusive" i stopniowo będzie się wycofywał z kablówek tak, by docelowo kanały tematyczne były dostępne tylko na ich platformie satelitarnej. W myśl zasady "chcesz ten kanał, kup naszą platformę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by musieli mieć ładnie nawalone w czerepie.Już tego "N" próbowało z Nsport,była gadka na początku że nie ma możliwości żeby ten kanał znalazł się w kablówce a jak bida przyszła do [beep] to się zaraz okaże że będzie wszędzie.

 

Jeśli Nsport nie potrafi Ligą Mistrzów przyciągnąć tak dużej liczby abonentów żeby szefostwo było zadowolone to tym bardziej nie zrobi tego Polsat siatkówką czy piłką ręczną.Tym bardziej że najważniejsze i tak są mecze repry a te są na otwartym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zależy jakiego czasu. Eurosporty do oferty mulimedii wróciły po dwóch latach i to tylko dlatego, że wypadły polsaty a do Vectry z braku polsatów dodali tvp sport, którego do tej pory jakoś nie mogli włączyć..

 

A skąd wiesz kiedy podpisali umowę na TVP Sport może mieli podpisana umowę już wcześniej a dopiero potem rozwiązano umowę czy nie przedłożono i mieli wyłączyć Polsat'y. Tym bardziej że było cały czas pisano ze do końca roku wprowadza kilka kanałów (nSport, nSport HD, Filmox'y, TVP Sport, Eska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dublują Polsat tez puszcza Porto - Arsenal ja chce Bayern Monachium - ACF Fiorentina. :cry: Według mnie ciekawszy. Kto jest mistrzem Świata kto jest wicemistrzem Europy do [beep]

 

Mecz Bayern - Fiorentina będzie transmitowany na kanale SAT1. Masz go w swoim pakiecie więc nie widzę żadnego problemu. Nic, tylko oglądać... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jak będą nadawane mecze LM na Nsport ?

Bo 20.00-20.40 jest Ac.Milan - Manchaster United a o 20.40-23.20 jest Real Madryt- Olympic Lion.

Kolega ,który ma telewizje N mówił mi że u niego pojawia się dodatkowy kanał Nsportu i ogląda mecz ,który go interesuje.

Wie ktoś jak to będzie wyglądać w vectrze ? Osobiście podejrzewam najgorsze czyli.. że po prostu przerwią transmisje Milan-Mu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem PVR. Po zmianie kanału muszę ciągle zatwierdzać przyciskiem OK, w dekoderze SD od razu po zmianie kanału ten się pojawiał nie trzeba było nic zatwierdzać, wie ktoś co z tym zrobić.

 

Mam jeszcze kilka pytań:

 

1. Do czego służy gniazdo RJ45 (LAN)

2. Znacie jakieś sztuczki na ten dekoder (np. kombinacja klawiszy do menu serwisowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem PVR. Po zmianie kanału muszę ciągle zatwierdzać przyciskiem OK, w dekoderze SD od razu po zmianie kanału ten się pojawiał nie trzeba było nic zatwierdzać, wie ktoś co z tym zrobić.

 

Kanały się zmienia tymi przyciskami co mają oznaczenie na pilocie "CH" nad przyciskiem "EPG" czyli po przeciwnej stronie tych co podgłaszasz "Vol" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jak będą nadawane mecze LM na Nsport ?

Bo 20.00-20.40 jest Ac.Milan - Manchaster United a o 20.40-23.20 jest Real Madryt- Olympic Lion.

Kolega ,który ma telewizje N mówił mi że u niego pojawia się dodatkowy kanał Nsportu i ogląda mecz ,który go interesuje.

Wie ktoś jak to będzie wyglądać w vectrze ? Osobiście podejrzewam najgorsze czyli.. że po prostu przerwią transmisje Milan-Mu ..

 

Po pierwsze - obydwa mecze wczoraj rozpoczynały się o 20.40

Po drugie - widziałeś kiedyś 40 minutowy mecz piłkarski?

Po trzecie - abonenci n'ki mają o tyle lepiej, że podczas meczów otrzymują 3 dodatkowe kanały. Podczas fazy pucharowej jest akurat jeden główny w HD oraz klon na fazę pucharową również w HD. Kolega może sobie skakać pomiędzy kanałami 57-59(klony) podczas tylko i wyłącznie meczy natomiast kanał główny (60) może oglądać cały czas. Ten kanał jest również dostępny u nas w Vectrze.

Na tej stronie: http://nsport.pl/liga_mistrzow.html , możesz sprawdzać mecze. Jeżeli obok któregoś jest cyfra od 57 do 59 oznacza, że nie zobaczysz go w Vectrze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - widziałeś kiedyś 40 minutowy mecz piłkarski?

 

Czy moje pytanie brzmiało .. "Czy mecz Ac Milan - Manchester United trwa 40min?" ?

Bo nie wydaje mi się .. Jak masz być już dla kogoś zgryźliwy to naucz się czytać najpierw ze zrozumieniem.

Informacje podałem z EPG Vectry.. odnośnie transmisji meczów ,które były niejasne.

Bo nie wiedziałem ,który mecz będzie emitowany , poza tym liczyłem że może w Vectrze także pojawi się dodatkowy kanał Nsportu gdzie będę mógł oglądać równocześnie drugi mecz.

Parę postów wyżej otrzymałem już odpowiedź za którą zresztą dziękuje ;)

Ty natomiast napisałeś po fakcie i naprawdę nie wiem po co bo nic nie wniosłeś do tematu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...