Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, gdy w Cyfrowej Vectrze włączają programy HD w standardzie SD to o co w tym chodzi ? Na TV SD będzie odbierana jakość HD - ostrość, szczegóły, ale w normalnej rozdzielczości ? Czy jest w ogóle różnica zauważalna między SD a HD w standardzie SD na TV SD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W USTCE od dzisiaj zniknęły w cyfrówce Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD oraz Polsat 2. W analogu także (oprócz PSHD oczywiście :)). W cyfrówce pojawiły się NSport, NSport HD i TVP Sport w miejsce Polsatów Sport, Sport Extra i Sport HD, na kanale Polsat 2 informacja o końcu jego nadawania oraz o programie EskaTV - kanał Nr 609). W analogu EskaTV zamiast Polsatu 2. Wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich "forumowiczów" Cyfrowej Vectry. Dobrej zabawy sylwestrowej i Do Siego Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach od rana nie ma już Polsatów, a w zamian świecą TVP Sport, nSport i ESKA TV. Zarówno cyfrowo jak i analogowo. Goodbye my handball... :(

 

Na szczęście sa jeszcze transmisje przez platformę ipla i tam można podejrzeć nasze Vive :)

 

Zgadza się d107. :) :) :) Jeśli chodzi o polską ekstraklasę to w tej chwili ratuje mnie tylko IPLA. Ogólnie to jestem zupełnie stratny na tej podmianie wykonanej przez Vectrę bo TVP Sport oraz nSport mam od dawna z satelity, a Polsatów teraz nie mam w ogóle. Co prawda mam jeszcze DSF na którym jest dostępna najsilniejsza liga świata czyli niemiecka Toyota Handball Bundesliga oraz niemiecki Eurosport z transmisjami niemieckich drużyn grających w Lidze Mistrzów ale przecież to nie to samo... :/ :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.5. W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b Abonent uprawiony jest do rozwiązania Umowy ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym nastąpiła modyfikacja zakresu Usług, pod warunkiem doręczenia w tym zakresie Dostawcy Usług oświadczenia w formie pisemnej w terminie 14 dni od dnia wprowadzenia modyfikacji.

 

Modyfikacja usługi nastąpi 1 stycznia 2010 r., czyli wychodzi na to, że wypowiedzenie umowy możesz złożyć między 1 a 14 stycznia, ze skutkiem na 31 stycznia 2010 r. Przemiła obsługa w BOKu też tak to powinna rozumieć.

 

 

Otóz pojechałem do dwóch oddziałow vectry 31.12 aby upewnic czy aby mam czas na namyslenie się do 14 stycznia. zapytałem 2-ch przemiłych Pań czy taki regulamin istnieje odpowiedzialy mi ze NIE!!!. Że musiałbym wypowiedzieć do konca roku. :D Skąd mogę wziąć ten regulamin i gdzie to jest napisane? Czy one są nieprzytomne czy to wszystko bujda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska sprawiła małą niespodziankę widzom, którzy odbierają kanały TVP1 i TVP2 w ramach platform CYFRA+, Orange, n i Telewizji na Kartę oraz z nadajników DVB-T. Od 18 listopada rozpoczęto próbne przekazy wybranych pozycji programowych w formacie obrazu 16:9

 

Ta informacje mozna przeczytac na http://www.digi-tv.pl/50753-tvp1-i-tvp2-testuja-w-169.html ciekawe kiedy vectra sie obudzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Otóz pojechałem do dwóch oddziałow vectry 31.12 aby upewnic czy aby mam czas na namyslenie się do 14 stycznia. zapytałem 2-ch przemiłych Pań czy taki regulamin istnieje odpowiedzialy mi ze NIE!!!. Że musiałbym wypowiedzieć do konca roku. :D Skąd mogę wziąć ten regulamin i gdzie to jest napisane? Czy one są nieprzytomne czy to wszystko bujda?

http://www.vectra.pl//pdf/regulamin_glowny.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyłącz i włącz dekoder - jeśli 'z pilota' nie pomoże - wyłącz go może z kontaktu, odczekaj ok 5 minut i włącz ponownie.

Mój dekoder był wyłączony z pilota, włączyłem go dziś i pojawiła się informacja o nowym kanale (EskaTV).

Mam nadzieję, że pomoże :)

 

Życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...