Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś zbytnio nie polecam tego smart tv 4k :) miałem ale zrezygnowałem ze względu na działanie.Np w pakiecie jak np podstawowe programy tvn 7 czy polsat 2 kanał zablokowany licencja itd.Dzwoniłem nieraz na infolinie mowili ze naprawia a nic tym nie było zrobione.Wiec takie skutki użytkowania tego..

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wziąć smarta 4k z dyskiem i nie będzie problemów z licencjami. Dekoder dostał aktualizacje, jest przywrócony do sprzedaży więc obstawiam, że problem ze znikaniem nagrań został rozwiązany.

Inna sprawa to czy jest sens zmieniać dekoder hd czy moduł ci+ na smarta. Jeśli ktoś z was ma nowy telewizor z funkcją Smart to nie widzę takiej potrzeby. Lepiej zostać przy module lub klasycznej nagrywarce.
Poza tym nie zapominajcie, że mając telewizor np z androidem można samemu pobrać appkę vectra tv Smart go i wpisać swoje dane że strefy klienta i już macie to samo co dekoder, a przynajmniej nie zalega wam dodatkowa skrzynka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, CureMar napisał(a):

Nie, nie ma się tego samego, co na "tradycyjnym" dekoderze np. w TV SMART GO nie ma niemal całej paczki kanałów od TVN.

I większość jest zablokowana chociażby kanały sportowe i zostaje niewielki wybór kanałów do oglądania. W Polsat box jest to o wiele lepiej rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś TV SMART z TV SMART GO ale w GO tak jak piszesz nie ma wszystkich programów z dekodera. TV SMART to dekoder i tam masz wszystkie kanały które masz na dekoderze nawet radio jeżeli podłączysz go w domu do kabli Vectry. Polsat, TVN czy Canal mają swoje aplikacje więc nic dziwnego że utrudniają innym dostęp do swoich kanałów w ich aplikacjach. Chcą zarabiać bezpośrednio a nie przez pośredników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że zawsze pojawiały się oferty innych sieci na zasadzie reklam, zapytań konsultantów itd. ale mam wrażenie, że od czasu jak głośno zrobiło się o poczynaniach związanych z klauzulą waloryzacyjną Vectry spowodowało to, że konkurencja nie śpi i mocno nasiliła swoje działania reklamowo domokrążcowe :). Obecnie obserwuję wzmożoną (żeby nie użyć słowa agresywną) kampanię NETII, która jest bardzo dobrze zaznajomiona z sytuacją jaka ma miejsce w VECTRZE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, oculars_increasers napisał(a):

Jeśli wystarcza ci taka prędkość, to nic bym nie ruszał. 

 Czyli jeśli telefonicznie  ustaliliśmy to można nie podejmować tematu jak przyjdzie monter czy zadzwonić, że się zastanawiam jeszcze?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafiusz napisał(a):
Ale skąd mamy wiedzieć co ustaliłeś? Wyraziłeś zgodę? Konsultant przeczytał ci cenę i najważniejsze elementy.


No wyraziłem zgodę na podwyższenie do 51zl za 450Mb/s. Oczywiście było tez coś o klauzulach inflacyjnych ale mówił, ze na moim adresie nic takiego nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fox00 napisał(a):
ze na moim adresie nic takiego nie widzi.


Za to Ty zobaczysz na rachunku. Mnie też kit cisnęła jedna konsultantka, że "absolutnie nic się nie zmieni w mojej umowie". Jak ją zacząłem dopytywać o tą klauzulę to w końcu przyznała, że będzie na nowej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fox00 napisał(a):
No i w końcu co zrobiłeś?


Olałem ich, ledwo co wyplątałem się z poprzedniej. Zostałem na bezterminówce.
A powiedz mi czy ta nowa umowa jest ze zniżkami za terminowe płatności, efakturę i zgody marketingowe?
Bo jeśli tak to nie masz umowy na 51zł ale na 66zł i to od tej właśnie kwoty będą naliczane ewentualne podwyżki inflacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maross napisał(a):



A powiedz mi czy ta nowa umowa jest ze zniżkami za terminowe płatności, efakturę i zgody marketingowe?
Bo jeśli tak to nie masz umowy na 51zł ale na 66zł i to od tej właśnie kwoty będą naliczane ewentualne podwyżki inflacyjne.

Zastanawiam się teraz czy ktos dostał jakies podwyzki inflacyjne gdy podpisał nową umowę. Gość gadał, ze ta umowa jest po to, żeby zamrozić mi opłaty i żebym nie dostał podwyżki. Dziwne gadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...